Ko tad RAM Ä«sti uzglabÄ￾?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Ko tad RAM Ä«sti uzglabÄ￾?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162621
  tastins
  Participant

  Kādus 7 gadus kalpodams iekš Win beidzot atteicās viens no maniem RAM. Izņ emot to un palaižot sistēmu secināju, ka uz Win HDD ir par 8+GB vairāk vietas. Kāpēc uz cietņ a ir vairāk vietas? Kāds tur sakars cietnim ar RAM memory? Pazudušas ir, piemēram, klaviatūras šortkutu taustiņ u komandas. Kāpēc? ar ko vēl es varu rēķināties kas pazudis?

  #328317
  shady
  Participant

  Ehs.. Vispirs izlasi par pagefile: https://www.google.ie/#q=pagefile

  Tas, ka tev vēl kaut kas ir pazudis, liecina tikai par tavu neakurāto uzvedību pie datora 😀

  #328318
  tastins
  Participant

  Likās, ka izturos akurāti un saglabāju visu man zināmās vietās.. Domāju, ka klaviatūrai ir tā pat kā pelei: On-Board memory un viss saglabājas tur. nezināju par sys failu, tas visu izskaidro, paldies

  #328319
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Jā, samazinot RAM samazinās rezervētā swap faila izmērs. Ja ir ieslēgta hibernācijas opcija, arī hibernācijas fails samazinās izmērā. Rezultātā ieguvums cietņa brīvajā vietā uz pāris GB. JA pazudis ir kas cits tad gan pie vainas ir paša līkās rokas vai neizdevies shutdown vai blue scren of death, ko izraisīja bojātais ram modulis pirms nomaiņas

  #328320
  hackey
  Participant

  RAM ir tas pats kas tava bals, tas ko Tu redzi, tas ko dari utt,

  Atmiņa ir tas ko tu smadzenēs saglabā (HDD)

  #328321
  uldics
  Participant

  Ko tu pīpē? Klaviatūrai un pelei nav nekāda onboard memory, kurā da jebkas saglabātos. Tie ir dumbdevaisi. Š ortkati jau ir tavā OS vai desktopa menedžerā sakonfigurēti. Vai citā softā.

  #328322
  tastins
  Participant

  Nezinu kā tev, uldic, bet manai pelei ir on-board memory

  #328323
  darklight
  Participant

  On-Board Memory — The button assignments and DPI levels are written to the memory of the mouse. This allows you to configure the mouse on one computer, and then use your mouse on a different computer with no additional software or configuration. This setting is also useful if you want to only use one set of button configurations for all applications/games on your computer.

  Jopt… Ko tik neizdomā!?

  #328324
  uldics
  Participant

  Tā ir papildus nevis pamatfunkcionalitāte, kas ir labi ja vienam procentam no visām pelēm. Tā kā nevajag to pieņemt par visuresošu un visiem vajadzīgu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā