Ko tauta domā? : Mikrouzņēmums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ko tauta domā? : Mikrouzņēmums

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151873
    Foxsk8
    Participant

    Tā, parādījusies informācija par mikrouzņēmuma nodokļiem. Cik tas ir reāli? Reāli kā izpaustos norakstāmie līdzekļi? Kā arī reāli neesmu es grāmatvedis, vai kā, bet tiešām nav skaidrs, kad un kādos apstākļos, tiek piemēroti lielāki nodokļi, par tiem 9 procentiem?

    Kā arī, kā tie 9 procenti tiek aprēķināti, no apgrozījuma. Kas tad reāli ir tas apgrozijums, ienākumi + izdevumi?

    Respetīvi, ja man ienāk 1000 Ls, un es iztērēju 1000 Ls, kā mikrobs, tad apgrozijums sanāk 2K LS, no kuriem man jāmaksā 9%? Toč nerubiju. Apgaismojiet.

    Informācija šeit:

    https://www.financenet.lv/zinas/341522-saeima_pienem_mikrouznemumu_nodoklu_paketi

    #244249
    samurajs
    Participant

    Neto apgrozījums ir ieņēmumi no preču un produkcijas pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas, atbilstoši normatīvajiem aktiem. To uzrāda bez PVN.

    Individuālie komersanti šai pozīcijā uzrāda saimnieciskās darbības ieņēmumus.

    #244250
    Holmss
    Participant

    Bet labāk pagaidi līdz viņi stāsies spēkā un tikai tad sāc lauzīt galvu 😉

    #244251
    TokRa
    Participant

    Ļoti izdevīga sistēma personām, kas sniedz pakalpojumus ar augstu pievienotu vērtību vai pat vispār nav izdevumu.

    #244252
    Aldis
    Participant

    ja tas visu atvieglos, būs labi! 🙂 Bet tā . . . mūsu valstī biežais variants – ka jāmaksā nodokļi par to ka tu maksā nodokli! 😀

    #244253
    Foxsk8
    Participant

    Nu protams, man kā web devam, tiešām, reāli nekādu izdevumu nav, kā tikai un vienīgi, elektrība, varbūt kāda ofisa telpa, internets. Softus var lietot open source. Ieskanēsies droši vien, ko darīšu ar PSD, a tam domāti dizaineri, kuri paši atbild par savu kasti. 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā