Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183381
    Faust
    Participant

    mhm, azazul veidotais stils mazliet velk uz blogu, bet tas tomēr labāk saderētos ar Notepad. Un toņi arī nav pārāk spilgti un uzmācīgi.

    #183382
    samurajs
    Participant

    azazul: kāpēc uzreiz tāda doma, ka tiksi noraidīts? Tāpēc jau ir šī tēma, lai apspriestos un iespējams sakombinējot no vairākām versijām labāko – izvēlētos galaversiju.

    Man tava lapa atgādina klasiku, kamēr kaqp projekts ieturēts modernisma stilā… 🙂

    Jā- dažādas krāsu variācijas noderētu; cianīda zilā krāsa nevienam netraucē, svarīgākais – kurš tonis labāk izskatītos? Es, piem. gribētu bik gaišāku to zilo krāsu.

    #183383
    Foxsk8
    Participant

    Azazula stils man nepatīk tikai tāpēc, ka viss liekās prosts un parasts begginers varētu tādu lapu izveidot, tāpēc tas neder par galveno skinu, var pielikt to skinu tiem, kas vēlas vienkāršumu, nedaudz čakars būs, bet var mēģināt, protams, ja tas viss ir jau uz html, css.

    Par zilo krāsu: Varam izveidot piem vienu versiju Zilā krāsā, otra, layouts nemainās, bet krāsa piem aiziet uz zaļu, oranžu, varbūt pat baltu, melnu, utt…

    Karqp vispirms ir jāizveido viena standarta versija, tā teikt tā zilā versija, pēc tam būs vieglāk visus pārējos skinus saveidot, vienkārši ja daudz murkājās par to skinu, paliek mazāk laiks viņu realizēt līdz dead lainam, tas ir, līdz februārim.

    #183384
    samurajs
    Participant

    Fox: a zini, kas ir deadlains? tas ir strupceļš, kad 24 h līdz prezentācijai, nekas nav izdarīts, bikses pilnas, un draud lieli sūdi 😀 Parasti saka -līdz finišam!

    Un veltīgi noliec mefisto sakot, ka beginners varētu to uztaisīt… stils ir vienkāršs un izsmalcināts, bet oriģināls.

    Bet nu mums tauta tāda, kas kaut ko extravagantāku/modernāku grib!

    Bet taisnība, ka ātri jāņem kaut kas par pamatu un jābīda tālāk… darba būs daudz.

    #183385
    azazul
    Participant

    Hehe … interesanti pēc kādiem parametriem nosaka ‘prasts’. Es noteikti nesauktu kaqp versiju par prastu (pat ja es tā domātu)

    Ok, pateikšu kas man nepatīt kaqp veidotajā dizainā:

  • #tekstam dizainā ir atstāts sharp vai smooth efekts

  • #kā lietotājs var pateikt kur ir links ?
  • # main-menu : tumši pelēks uz melna .. kas tu mēģini to paslēpt ?
  • # tie ir raksti vai galerija ?
  • # baltais teksts ‘rakstos’ nebūs salasām, ja fonā būs gaiša bilde
  • #dekorācijas ir nepabeigtas – gan riņ ķi augšā gan rakstāmie apakšā
  • # jaunumi un aktualitātes virsraksti nav pamanāmi
  • # tā ‘galvenā galerija/raksts’ ir jaunums vai aktualitāte ?
  • # foruma aktualitātēm .. kāda jēga ir no datuma ?
  • # foruma aktualitātēm .. kas notiks ja būs garš topiks ?
  • # un kā parast mirsīgais var meklēt ? Visi cilvēki nelieto Enter.
  • # tabi padara lapas saturu ļoti nepārskatāmu
  • Mani galvenie iebildumi (neskaitot krāsu) ir par to ka dizains nesatur paktiski nekādu infirmāciju. Tur ir tikai daudz teksta .. pat no SEO vienokļa tas ir nepareizi, nemaz nerunājot par cilvēkiem kas to lietos.

    Rekur ir vēlviens layouts a.k.a uzmetums ( https://innonesen.se/data/shots/concept.png ) , bet tas būtu drausmīgi smagnējs. Lēnas lapas atbaida lietotājus.

#183386
Sid
Participant

Opā, klikšķināmu versiju tam konceptam nevarētu dabūt? 🙂 Izskatās visai glīts.

#183387
azazul
Participant

Nevaru uztaisīt, jo šobrīd esmu bez fotožopas.

P.S.

Loading wrote:

Blogveida izskats ir galīgi garām, ja notepad.lv grib kļūt kaut cik konkurējoš datuvei vai bootam!

Ja grib konkurēt, tad jāveido lapa, kura ir vienkāršāka un saprotamāka kā citas, nev lapa kurā ir daudz blingblinga, no kuras sāp acis un kur neko nevar atrast.

#183388
Loading
Participant

ēm. Es jūtu, ka šeit izvēršās cīņa 😀 kaqp pret azazul!

#183389
Foxsk8
Participant

Š o problēmu varēs atrisināt ar skiniem. Negribās arī no kaqp palīdzības atteikties un ņemt azazula versiju un atkal otrādi. Vienīgā izeja- papildus skins.

#183390
azazul
Participant

Tad tieši kā tu tiksi galā ar atšķirīgo funkcionalitāti ?

Abas versijas atšķiras ne tik daudz ar iskatu, kā ar saturu.

IMO, daudz labāks variants būtu taisīt publisku balsošanu

un velams ar nevis tikai 2ām iespējām bet 3, 4 vai vairāk.

#183391
Foxsk8
Participant

Funkcionalitāti atstā to manā ziņā. Vienīgais būs probas ar rakstu izvadīšanu laukā, jo zilā dizaina variantā man ir aiz bildes break, kas nogriež rakstu, lai rādās tikai titulbilde, uzspiež lasīt tālāk, rādās viss raksts. Savam variantam vari tā izveidot, lai ir bilde tikai, uzpiedīs tālāk, būs tālāk.

Plus savam variantam vari vēl saveidot pārējās lapas, kā PM, meklēšana, lietotāju saraksts, utt.. Lai apmēram var zināt, jo dizainam visās lapās jābūt vienotam.

#183392
azazul
Participant

… nuu … ar atšķirīgu funkcionalitāti es tieši domāju, ka vienā vietā ir teksts un bilde un tagi un links uz pilnu rakstu, otrā vietā vietā ir bilde un links uz pilnu rakstu. Viena vietā ir tabi ar rakstiem un postiem, otrā vietā vēl ir tagclouds.

Anyway, es esmu diezgan drošs ka manu variantu phpbb nepavilks.

Es tiešām labāk redzētu vēl citus dizaina variantus.

P.S. seach šablons jau ir taāu augstāk.

#183393
Foxsk8
Participant

Redzi, ja tag clounds ir vienā versijā, tad tas arī būs otrā, ja tabos parādās jaunās tēmās, tad tavā variantā viņas parādās bez tabiem. Ceru, ka saprati kā es to visu domāju.

#183394
azazul
Participant

Tad tu tiešām neesi apskatījies kas tur ir sazīmēts 😛

Pat ja sākumlapa vizuāli ir salipināma, tas tomēr būs ÄŠ’Š½ risinājums. Un es tiešām šaubos vai forumu un mailbox’u varēs salipināt. Tas tavs phpBB nav apgādāts ar XSLT layer’i . Tu nespēsi veikt transformācijas tādos apmēros.

BTW, kāda kaqp versijā ir foruma ideja ?! Un mailbox ? Un lietotāju profils ?

#183395
Foxsk8
Participant

Kādu vēl transformāciju. Es kaut vai uz draugiem.lv dizaina varu phpbb piekodēt klāt bez problēmām 😀

tev klikojama versija ir? Linku please.

#183396
azazul
Participant

Itkā te kaut kas ir : https://innonesen.se/project/notepad/index.html (testēts uz operas un firefox)

Bet jebkas kas parādās uz tumšā-puscaurspīdīgā fona būtu jātrāda ar javascript ..

Un nevienu no tiem skatiem nevar uskatīt par pabeightu.

Piemēram dažas lietas ko vajag pārtaisīt :

  • autorizācijas skats

  • footeris visos skatos
  • jaunas ziņ as indikātors
  • #183397
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt tavu variantu varētu uzlabot šādā izskatā, būs blogveidīgs un vienkārš:

    https://www.bloggingpro.com/ re kur jau arī pieejams brīvs skins, itkā priekš WP, bet nebūtu probas uz phpbb sakodēt.

    Varbūt krāsas brūnas var atstāt, bet layouts uz minimālismu būtu laikā.

    Ko saki?

    #183398
    azazul
    Participant

    Es tiešām neredzu kā tie divi ietu kopā. Varbūt vienīgi datumu var nolikt tādā pašā vietā.

    Ja taisa citu dizainu tad taisa citu.

    Tai brīdī kad tu mēģini kaut ko pielāgot “tā kā citur” tad rodas liepajniekiem.lv ..

    Nez .. man ir alerģija pret mutatnu armiju.

    #183399
    Foxsk8
    Participant

    Skatos, krizdabz.lv ar uz to pašu manu piemēru veidojies.

    #183400
    Foxsk8
    Participant

    Re kur, blogu dizaini vesela kaudze:

    https://www.freewpthemes.net/wordpress-themes/

    Tiek skatīts 101 ieraksts (no 172 kopumā)
    • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
    Jaunākais portālā