Ko vēlies zināt?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Ko vēlies zināt?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154124
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja tev būtu iespēja pāris nedēļas mācīties kādu noteiktu tēmu saistībā ar web servisiem un izstrādi- kādu tēmu tu vēlētos apgūt?

    Lūdzu konkrētas atbildes par sev interesējošām tēmām, ne pasaules apcerējumus par kosmoloģiskām kvantu parādībām vecmātes piena zupas šķīvī.

    Paldies.

    #270036
    ruukjis
    Participant

    Action Script 3.0 un Flash kā tāds.

    #270037
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas ir ļoti garš un plašs kurss, pie tam, ne gluži web izstrādē un servisos, bet vairāk programmēšanā un dizainā. Š eit runa par īsajiem kursiem, līdz 80 akadēmiskajām stundām par noteiktu, specifisku tēmu.

    #270038
    Stormbird
    Participant

    Ja varētu izvēlēties kaut ko citu tad izvēlētos solidworks 🙂 Pagaidām tik pašmācības ceļā sev vajadzīgo esmu daudz maz apguvis.

    #270039
    ruukjis
    Participant

    Tad nenāktu par sliktu uzzināt kādi ir varianti, jo man nav ne jausmas, kas ietilpst tavā kategorijā: “Web izstrāde/servisi 80 stundu kurss”.

    #270040
    APOC
    Participant

    IIS un Apache padziļināti.

    #270041
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja man kāds uzdāvinātu dāvanu karti, pirmā izvēle būtu EJB + Spring vebservisos.

    Prasti vebservisi ir īzī.

    EJB – tas ir nopietni, ar visiem session / entity / message-driven bīniem. Tas kopā ar Spring nu būtu pavisam smuki.

    Ja ir iespēja apmācīties bez maksas, tad otrais variants, ko gribētu – Sharepoint kursu. Nevis administrēšana, bet gan programmēšana.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā