Komentari par konkreta razotaja produkciju – tas lietotajiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Komentari par konkreta razotaja produkciju – tas lietotajiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #268647
    msh
    Participant

    Ja neesi pamanījis, tā veiksmīgā stratēģija ir tavā avatarā esošās personas lielās mutes prasmīga izmantošana 🙂 Galu galā, kurš spēj iestāstīt muļķiem ka jaunais brīnums, ko šie izlaiduši, tiešām ir viņiem vajadzīgs? Kaut vai tas pats īpads – agrāk tikai atsevišķiem profesionāļiem vajadzēja planšetes, bet tad nāca stīvais un visiem saviem zombijiem ieborēja ka īpads esot kaut kas vajadzīgs un neaizstājams un aiziet, tie draņķi tirgojas uz urrā.

    Un tehnika par kuru tu jūsmo – jā, bet tas, par ko tu priecājies kā stabilitātes pamatu arī ir lielākais aizkostā ābola veidojumu mīnuss – tā stabilitāte rodas no tehniskajiem ierobežojumiem. Kuri ir uzlikti gan lai samazinātu nepieciešamo kodēšanas daudzumu, gan arī lai zombijus padarītu atkarīgākus – nu, teiksim, aizkostā ābola pārnēsājamo ierīču oriģinālo firmwaru atkarība no īšķūņa. Tā anālā programma vien ir viens no iemesliem kāpēc pērkot abus īpodus, tie tika pirkti ar domu par rockbox. Jā, es zinu par alternatīvajām programmām, pats uz linukša darbināju gtkpod. Un tehniskie ierobežojumi – gribi teikt ka maka lietotājs var ieiet jebkurā datorveikalā un nopirkt jebkuru webcam/kaut kādu paplašinājuma karteli/specifisku USB ierīci ar pārliecību ka tā nopirktā ierīce ar mac os x darbosies? 🙂 Vai arī tie paši īpodi – kāda jēga no ierīces ar viduvējiem dzelžiem un firmwari, kurai nav failu browseris, un kas atbalsta tikai kaut kādus piecus vai cik tur failu formātus? Un vēl piedevām reizēm tie aizkostā ābola dzelži ir tik īpaši, ka nav dokumentācijas. Ja tas nebūtu jau izdarīts, tad es tagad īpodu vietā pirktu toshiba gigabeat – stiprākais atskaņotājs kas atbalsta rockbox, kādas pāris reizes stiprāks par 5G video. Par īpõniem un uz tiem bāzētajiem draņķiem vispār bez komentāriem – piesaiste tam progu veikalam ar aizkostā ābola politiku – nu kaut vai to, ka tāpēc, ka stīvais ir vecs kraķis, kam vairs nestāv, tātad jebkāda erotika visiem ābolzombijiem ir kaitīga un tā iekš app store nekad nenonāks 😀 un cīņa pret jailbreak un tas viss pārējais… 🙂

    #268648
    msh
    Participant

    Paskaties rūpīgāk. Ražotāji, kas izmanto[ja] brand engineering vai nu grimst, vai jau ir nogrimuši. Par spīti patērētāju sabiedrības vērtībām, pircējam tomēr vajag attaisnojumu krutāka brenda mašīnai, līdz ar to, lai krutāks brends saglabātu savu krutumu, tehniskā līdzība ar ne tik krutiem brendiem jābūt pietiekami nemanāmai 🙂 Piemēram, fofāgena grupa – kas audī ir kopīgs ar fofāgenu? A3 tiek būvēts uz golfa platformas, kā arī mazākie motori tiek izmantoti gan audī, gan fofāgenos un fofāgens ir pagātnē izmantojis audī B sērijas platformas passātiem. Un tur arī tā līdzība beidzas. Lamborghini arī teiksi ka ir golfs ar pakaļkājās uzcēlušos zirgu uz haubes? 😀 Maybacham ar meršiem arī ir pietiekami maz līdzības, varbūt platforma un motori ar S-klasi un nekas vairāk. Keksusam tas pats. Acura ir hondas amūrikāņu brends ar krutāku aprīkojumu. Mini pieminēšanu vispār te nevar saprast.

    #268649
    Evers
    Participant

    rokas nost no Golfiņiem! 🙂

    #268650
    grisha
    Participant

    Taapeec ka nevar atljauties nopirkt Apple, taapeec ar chiikst visi. NEteiktu ka ljoti patiik MacOS, bet ir vecs MAcs ar kaadiem 400 Mhz. proci un kaadiem 512 megiem Rama, preciizi neatceros. OpenSuse 10.3 griezhaas uz vinja ideaali. Zheel ka naacaas atteikties no vecajiem prochiem, man skjiet ka tie bija daudz jaudiigaaki par Inteli.

    Taapat kaa noliek Apple, taapat noliek arii paareejaas OS, taa ka nav ko kjert krenkji. Es jau pat nepieveershu uzmaniibu tiem, kas noliek Linux. MAn taa ir vieniigaa OS un miers, Windows nelietoshu personiskaam vajadziibaam.

    #268651
    flasherr
    Participant

    2707, dizains nav pēc iespējas vairāk grafiskie elementi,izciļņi utt. dizains ir ērtums. paskaties IKEA, paskaties google. apskaties profesionālos sintezatorus – melni un plakani, bez figņām

    ar savu vienkāršību Apple arī paņem. un mārketingu protams

    par tēmu – pēc gadiem Apple (tāpat kā bībers,rebeka) būs marketinga case study. es domāju Apple paši ir radījuši tos heiterus, es pat teiktu, ir radījuši reliģijas – ‘Apple fanboji’ un ‘Apple ir sū*s’. normālos gadījumos patīk produkts,lieto; nepatīk nelieto. dzīvo tālāk. bet šajā gadījumā cilvēki varētu par to ābolu strīdēties 24/7 un iet krusta gājienos lai ‘apgaismotu tos otrus tumsoņas’.

    rezultātā cilvēki visi laiku runā par Apple un finanšu rādītāji iet uz augšu,Stīvs var nopirkt jaunas džinsas

    #268652
    Evers
    Participant

    Nu MacBook Pro alumīnija korpusā ir kārdinošs, bet citi Ä€boļa produkti man kautkā īpaši nepiesaista.

    #268653
    Sysadmins2
    Participant

    😀 Ej, labāk padzenā savu izgrabējušos Golfu pa labības lauku varbūt no tevis vairāk labuma būs. 😀

    #268654
    msh
    Participant

    Nav vairs ko pateikt, ja? 😀 Un man nāksies tevi apbēdināt, man ir audī ar pareizo piedziņu :seeker: Nelaimīgā kārtā tas atrodas latvijā, bet es nē… Izgrabējis arī nav, jo es no tehnikas saprotu tikpat daudz cik tu no tukšpļūtības 😀 , lai arī nedaudz naudas tur vajadzētu ielikt.

    #268655
    Sysadmins2
    Participant

    Nereāla cena ir tādiem kā tev, zini kā patiesībā saka : Nemēdz būt dārga cena, vienkārši ir pilns idiotu kuri nemāk nopelnīt, lietu lai to iegādātos. Pats notekti kaut ko pa lēto meistaro un tad bļauj ka naudas nav un viss viņam dārgs, ak vai ! Zinu tādus kuri tirgo mājaslapas pa 150 Ls un bļauj ka mēneša beigās naudas nav un prasa aizdot, reāli piespēlēju es viņam klientu par 1000 ls, bet viņš viņam paprasīja 150 Ls, vai tiešām nav idioti, par to naudu varēja arī labu Mac nopirkt, bet nopirka kaut kādu lietotu sūdu, drīzāk Jums pašiem ir jāapmeklē visādi pshilogi, jo prātiņš nestrādā, jo tur ir totāla 0. Ir kategorijas kuras var atļauties iegādāties Ko labu un kvalitatīvu un nečīkst, ir kategorijas kuras mīl dzīvot sūdos un to sūdus prasa vēl piemest un čiks ka nevar ko labāku atļauties 😀

    #268656
    msh
    Participant

    Papļūti, papļūti, jo neko citu jau tu nemāki. Ir lietas, par kurām ir vērts pārmaksāt naudu kvalitātes pēc, bet ierīce ar aizkosta ābola simbolu uz tās nav tas, jo pārmaksāts tiek par pantentiem un draņķīgu programmatūru, nevis par kvalitāti. Paši tak atceramies šitentajā pašā lapelē nopublicētos rakstus par to, cik reāli izmaksā to pašu gaipõnu salikt, un cik tas cipars atšķiras no tirgus cenas. Un vienīgais iemesls kāpēc man ir mani īpodi ir tas, ka man patīk viņu dizains [jā, šis tiešām ir tas gadījums – nu kamēr krāsa ir “r0x0r black” nevis “iGay white” 😀 ] un tas, ka viņu popularitātes dēļ detaļas var iepirkt parocīgi par lētām cenām – bet kosmiskā cena tika novērsta nopērkot lietotas ierīces.

    #268657
    Sysadmins2
    Participant

    Ja jau Ä€bols ir sapuvis, tad Windows un Linux ar, ko ? Var sapūt tikai pārtikas produkti, bet paskaidro man kā var nopūt dati vai tehnika ? Katrais sistēmai ir savi plusi un mīnusi, kā arī vienam patīk Linuxoties caur termināļiem, citam atkal patīk vienkāršāka sistēma, nevis tur lauzt galvu kā es tagad uzinstalēšu uz Linux Flash pleijeri web aplikācijām..u.t.t.? Ir kam patīk Opeļi, nu ja tev patīk tad brauc, citam atkal S klases Mercedes, tā visa ir gaumes lietas. Runājot par iPodiem un citu tehniku nekas nav mūžīgs u skatoties kā to aŠ—i lieto, kā tu pret tehniku tā viņa pret tevi. Vai neesi ievērojis tādi kuri savu tehniku nevīžo uzturēt vienmēr teicamā kārtībā biežāk sūdzas! Tas ir tas pats kā tu ar auto brauktu bez eļlas un vienā jaukā dienā meistars paziņo ka tev motors ir jāmaina, es zinu tu vainosi kvalitāti. Daudzi nezin un nekad nav sapratuši jēdzienu kvalitāte !

    Pasaki man vienu vai tev Ferrari ir kvalitatīvs?

    Pasaki man vai Š veices ražotie Rolex ir kvalitatīvi ?

    Protams ja tu brauksi ar Ferrari un tam aizmirsīsi ieliet eļlu, tad tu atkal teiksi ka tas ir sapuvis Ferrari, baigā loģika !!!

    #268658
    daGrevis
    Participant

    Nu tāds bezsakars!!!

    #268659
    Sysadmins2
    Participant

    msh, nē vecīt braukāju ar pieticigāku auto un tas ir Fords Mustangs 2009, tu nevari iedomāties cik patīkami ar viņu braukt pa maģistrālēm.

    #268660
    Imhoteps
    Participant

    Tas, ka sūdu burbuļošana iesāksies, bija skaidrs, izlasot virsrakstu vien.

    Nettwerk, bez obid, bet mac.tunt.lv būtu pareizāka vietne, kur fapot uz ābola.

    #268661
    msh
    Participant

    Nu tas jau bija skaidrs ka būs nevis mašīna bet amūrikāņu atgremojums par mašīnas tēmu. Jauki par maģistrālēm braukt? Zaibis, pa gludu taisni tiešām ir interesanti braukt, galvenais ir neaizmigt. Es gan dotu priekšroku modernāk uzbūvētai mašīnai [vācieši astoņdesmitajos jau bija tikuši tālāk nekā pords ar to pāris gadus veco mustangu] un graņķarofkai, vismaz interesantāk 🙂 Bet pareizi, tā jau nav amūrikāņu lēto brīnumu stihija, tie ir taisīti gludi asfaltētām taisnēm…

    #268662
    Sysadmins2
    Participant

    Es domāju tiem brēcējiem kuri kostruktīvi nemāk izskaidrot kas viņiem kādā noteiktā OS nepatīk un visu kopumā nosauc par sapuvušiem, tiem labāk būtu uzllikt 6.22 DOS ar Norton Commander.

    Cilvēki vairs neapzinās, ka dators ir tikai rīks kas radīts konkrētu darba mērķa sasniegšanai. Š is nav labi, tas nav labi, nu ja nav labi un esi neapmierināts par kādu OS sistēmu, rakstiet tak uz ražotāja bug centriem, kas tieši nepatika un lieta tiks atrisināta, ražotāji gaida ieteikumus, nevis nolejiet viņus ar sūdiem.

    Un ja produkts ir pārāk dārgs, tad ir tāds teiciens: Nemēdz būt dārga cena, vienkārši ir pilns idiotu kuri nemāk nopelnīt šo lietu, lai to iegādātos.

    #268663
    msh
    Participant

    Hm, kā tu lieto tehniku tā tā darbojas? Nu ne gluži. Mans 5G video manā īpašumā nonāca tāds “apgrauzts”, sasistu ekrānu un ar izvarotiem stiprinājumiem, nu neko, patlaban vienīgās problēmas ir nekvalitatīvās CF pārejas dēļ, tās vietā ieliks normālu, īpodam paredzētu un ies kā tanks, lai arī speciāli žēlots viņš netiek. Mans mobis arī izskatās diezgan nožēlojami, it kā speciāli viņu neplēšu, bet reizēm demonstrācijas nolūkos šis tiek nomests zemē, nu neko, kalpo uzticami. Un tā varētu turpināt par citām lietām. Vienkārši ir labas lietas, un ir spoži sūdi. īpõni un uz tiem bāzētās ierīces pieder pēdējajiem :>

    #268664
    Nettwerk
    Participant

    Piekriitu Sysadmins2 viedoklim. Paaareejiem kas nesaprot, kaa jau teicu un pateikshu veelreiz Apple lietoju, tas ka dzelzis ar OS kopaa darbojas ideali (stabilitaate), vienkaarshum,s un eertums. Un tas ir uz ko arii Apple veiksmiigi iziet. Ja augstaak lasiiji, tad izlasiiji ka ir lietas ko Apple nu neprot razhot. Atgaadinaashu veelreiz es nefanoju par Apple produkciju utml, bet lietoju. Otrs punkts nez kaapeec liela dalja kopee idejas utml no Apple? Jo Apple prot pasniegt to un veiksmiigi. iTunes muzikas veikals, filmas utt. App Store telefona nu arii ieksh Mac OS X. Taa ir tikai maza nisha no visa kas tiek kopeets no Apple.

    #268665
    Wuu
    Participant

    Paraudi mammītei uz pleca, es par to cenu salikšu divreiz ātrāku datoru un ja kādam veljorojām ir problēma ar stabilitāti, tad pirkstus nost un prom no datoriem. Un nevis tāpēc ka naudas žēl, bet sirdsapziņa neļauj ko tik dārgu un neliederīgu pirkt. Tad es daudz labāk to naudu uz ģimeni iztērēšu, nekā uz tupie Stēva solījumiem un baušļiem. Ä€men.

    #268666
    aoma
    Participant

    Nu re, tie divi viens otru atrada, tagad vēl sabučojaties, un lūk, pārējiem piemērs, ka nav nekas skaistāks par divu vīriešu apple fanboju mīlestību 😀

    Ilgi nebija neviens džihads aizsākts, nu vajadzēja te vienam tirliņam izcelties…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā