Komentari par konkreta razotaja produkciju – tas lietotajiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Komentari par konkreta razotaja produkciju – tas lietotajiem

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #268667
    TrakaisKursis
    Participant

    Labi, tā, protams, ir mana šiza, bet, kad pētīju energoefektivitāti dažādu ražotāju datoriem, tad nācās secināt, ka Apple ir vieni no izcilākajiem. Vairākkodolu izmantošana kernelī arī izskatās, ka Apple ir realizēta labāk nekā Microsoft, taču iespējams to skaidro tas, ka operētājsistēma ir vēl jauna un nemokās ar atpakaļsavienojamības problēmām, plus arī nav tāda programmatūras zvērudārza kā uz logiem. Viss pārējais ir fanu/nefanu kluba emocijas – nedomāju, ka profesionālim vajadzētu ļauties mirkļa vājumam un neobjektīvi slavēt vai nopelt.

    #268668
    Sysadmins2
    Participant

    Es nefanoju ne par vienu no sistēmām, es tās lietoju atšķirībā no dažiem labiem. Parasti zilie uzvedās kā tu savās izdomātās fantāzijās.

    #268669
    Nettwerk
    Participant

    Wuu taadus kaa tu un paareejos kaiminj Vasjas utml, varat iespraust savus salikumus savaa pakaljaa. Man pashsaliktos datorus nevajag. Kaada tur garantija buus, skuj kad buus kaadra probleema, tad pats vainu neatdziisi un par savu naudu tu nepirksi vietaa komponenti, taapeec vari likt savai omei opim kam galva aug citaa vietaa…

    #268670
    msh
    Participant

    Kam energoefektivitāti – porķikiem vai galddatoriem? Ja galddatoriem, tad cik?

    #268671
    msh
    Participant

    Nu tā jau ir tava problēma, ka tu esi lāme un nevari pats sev salikt kasti par saprātīgu cenu 🙂 Tātad maksā datora licējfirmai un servisniekiem, kas kaut ko vēl klāt pieliek, bet nelielies ar to, ka esi lāme – šis nav face.lv vai draugiem.lv 😀 Jeb tev vienkārši skauž, ka wuu var sev salikt kasti, kādu tev jāpērk par 2-3x lielāku cenu? 🙂

    P.N. Eksistē arī daži normālāki brendi, kuri ražo tīri normālus, klusus PC, un par cik viņu kastēm nav virsū aizkostā ābola simboliņš, cena vienalga ir adekvāta… 🙂 Pašam savulaik sanāca saskarties ar dažām fujitsu siemens kastēm, nu tīri neko, tāds pats klusums kā no manas kastes, kurā bija ielikts rūpīgi izvēlēts cietucis un četri 12 cm veņķiki 🙂

    #268672
    marr
    Participant

    a) es neredzu ka toyota vai nissan kaut kur grimtu.

    b) tehniskā līdzība:

    bet par ko tad mēs šeit runājam? Sysadmins2 runā par “tām pašām detaļām” tikai citā kulītē, ko arī Tu daļēji apstiprini & ko es visu laiku mēģinu parādīt 😀

    tā pati toyota & lexus – japānā/amerikā to pašu auto, ko pie mums pārdod kā toyota land cruiser v8, tur tirgo kā lexus. Tepat LV ir redzēti šie no ASV atvestie autiņi ar otru brendu. un kāda viņiem atšķirība – max salonā kaut kas mazliet citādāks/pamainīts. Tas pats ar maybach/S class – pēc tehniskajiem datiem auto vienādi, vien salons mazliet samainīts/pārtaisīts.

    Apple vs PC – tas pats = iekšas ir tādas kādas ir, ārpusīte pietaisīta – kur cepiens par viena smirdēšanu un otra “pārākumu”?

    #268673
    TrakaisKursis
    Participant
    #268674
    delta128
    Participant

    Nettwerk, muldēt par Mac stabilitāti vai citu OS nestabilitāti šobrīd ir diezgan stulbi. Win un Linux galda datori tāpat var darboties bez pārstartēšanas nedēļām un mēnešiem ilgi (laptops tiek pārstartēts pāris reizes mēnesī pie updeitu likšanas, serveris ar opensusi nav pārstartēts vairākus mēnešus).

    #268675
    Anonīms
    Neaktīvs

    Applefags, you’re being silly. Dizains? Phe…

    #268676
    Anonīms
    Neaktīvs
    #268677
    msh
    Participant

    Tas ka vienā tirgū vienu mašīnu pārdod zem viena brenda bet citā zem cita nav īsts brand engineering. Īsts ir tad, kad vienā tirgū pārdod abus :> Kā, piemēram, pagātnē darīja british leyland. Kur šie ir tagad? R.I.P. S klase un maybach? Par tehniku nezinu, bet S klase ir “parasts” modelis, cik jau nu parasts ar tādu cenu var būt, kamēr maybach ir uz specpasūtījumu, aprīkots ar pasūtītu aprīkojumu, kādēļ divi vienādi maybach pat nemaz neeksistē, un ar atbilstošu cenu.

    #268678
    Wuu
    Participant

    Redz kas ir Nettwerk, ja tev ir problēma ar stabilitāti un garantijām, tās ir tavas līkroča problēmas.

    Es sev saliku, ko es gribēju, tagad protams tas viss izskatās kulturāli un ir papildināts ar vel vienu videokarti, bet domu tu sapratīsi.

    [img]https://www.bildites.lv/images/t9g4r8yvoharlbuqcutk.png[/img]

    Varbūt gribi paskrieties? Kurš ātrāk video norenderēs, kuram būs komponentu temperatūra un klusuma ziņa klusākais dators testējot piemēram uz Prime95?

    Stabilitāte, hmm, aiziet, es pat OC neņemšu nost 🙂 Pie maksimālās noslodzes CPU temperatūra 38C, ar pēc iespējas mazākajiem ventilatoru apgriezieniem.

    #268679
    Kon
    Participant

    Tāds spīdošs un .. emm .. atsegts aparāts bojātu visu interjeru

    #268680
    shadowmen
    Participant

    Sysadmin tavi stāstiņi iespārda…”piespēlēju klientu pa 1000ls,bet viņš paprasa 150ls”-tavs īstais uzvārds nav Lembergs?Cik miljonus mēnesī vāri?

    Padomā tikai vienu-tev grūti darbiniekus atrast,bet neaizmirsti,ka neviens normāls darbinieks pie tāda priekšnieka kā tevis neies(vari jau stāstīt tagad,ka zem tevis 2000 darbinieki strādā)…Tu varētu maksāt cik gribi,bet ar tādu priekšnieku kā tevi pat suņus ķert nevarētu…

    #268681
    aoma
    Participant

    Vispār neticu nevienam viņa vārdam, kārtējais interneta taustiņklabinātājs, kas domā, ka neviens viņa pekstiņus pārbaudīt tāpat nevarēs.

    Vai šis maz sajēdz, ko nozīmē firma ar 2K darbiniekiem…

    #268682
    Evers
    Participant

    +1

    #268683
    shadowmen
    Participant

    Arī neticu nevienam viņa vārdam…Un ir pierādījies,ka cilvēki,kas dāvina štukas pa labi pa kreisi ar to nelielās forumos(vismaz cik redzu notepad.lv tas ir pirmais gadījums)…Tā ir slimība,izdomāt savu iedomu tēlu un sludināt to interneta…Drīz jau čalis sludinās,ka ir jēzus un,ka ticība nes miljonus…Starp citu nebrīnītos,ja viņš man izvērstu garu diskusiju par dieva labajiem darbiem viņa dzīvē,kas nesuši miljonus 😀 (lai gan tas neiet kopā ar ”lielo” biznesa priekšnieku,profesionālāko un gudrāko Latvijas (un arī ASV ) IT inženieri….

    #268684
    Mad182
    Participant

    Manuprāt, viens no labākajiem rakstiem par tēmu:

    https://youarenotsosmart.com/2010/05/19/fanboyism-and-brand-loyalty/

    Quote:

    Are Apple computers better than Microsoft-based computers? Is one better than the other when looked at empirically, based on data and analysis and testing and objective comparisons?

    It doesn’t matter.

    #268685
    rasty
    Participant

    kā man patīk lasīt šada veida diskusijas.. 😀 interesanti..

    #268686
    dzhonsons
    Participant

    Un diskusiju izveidoja cilvēks, kurš apgalvo, ka Android (veiksmīgākā un straujākaugošā platforma) sucks. Re – tas ir tieši tā pat kā tad, kad citi to pašu saka par Apple. Par ko vispār cepiens? :>

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā