Kompis restartejas xp x64

Sākumlapa Forumi Software Windows Kompis restartejas xp x64

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151430
    arturs24
    Participant

    Pedeja laika kautkas nav isti ar kompi kartiba, ik pa laikam restartejas ne vienmer bet kad ilgaku laiku kompis ticis lietots tad restartejas, piemeram kad gribu skattites youtube, vai lasot zinjas kada portala! Dazreiz pat ir ta,, ka restartejas atveru vecos firefoxa tabus un atkal restartejas. Nekadus BSOD nemet ara. Kompis labs, temperaturas itka viss kartiba nezinu kur vaina!? agrak taa nebija, windows nav parinstalets jau kadus gadus 3-4! Draiveri, BIOS viss jaunakais, regulari iztiru registrus, izmantoju jaunako NOD32 antivirusu!

    ir papildus ventilators uz videokartes un zalmans stav uz CPU jauns nesen pirkts pa 40 ls!

    https://bildites.lv/images/hbezp9v9f8b4joyh0k84.jpg

    https://bildites.lv/images/5wuaiauicqllb086dl5.jpg

    #238499
    web33
    Participant

    ramus nomaini

    #238500
    arturs24
    Participant

    rami 4gb kingmax un kingston! es kko sapisis esmu tweakojot xp, pedeja laika visadus perfermance saliku milzum daudz visadus tweakus regedita, system kontrol paneli, bail ka tur kko ar ram paterinju sajaucis esmu

    #238501
    Evers
    Participant

    Tad sāc ar Windows pārinstallēšanu, un tam datoram kautkādi twīki galīgi nav vajadzīgi, vienkārši saķeksēt svarīgāko kā vajag un miers.

    #238502
    Wuu
    Participant

    cscs wrote:

    windows nav parinstalets jau kadus gadus 3-4!


    Mazohisms digitālā formātā.

    #238503
    arturs24
    Participant

    jap laikam esmu nobrucinajis draudzigi windowsu! pie lielaka ram petrinja kompis wnk izrubas ara restartejas 😀

    #238504
    arturs24
    Participant

    Wuu wrote:

    cscs wrote:

    windows nav parinstalets jau kadus gadus 3-4!


    Mazohisms digitālā formātā.

    da nav bijusi jega viss lido, regulari apkopju windwsu iztiru CASE no putekliem x64 greizas labi bet kad saku tweakot tad sakas ram gljuki! windows 7 laikam bus jamet

    #238505
    arturs24
    Participant

    https://bildites.lv/images/fkv7ntzt1rkwh7s0ov.jpg

    winda atirita no nelietderigiem servisiem kr4 super tunings viss bija labi tik tagad kkas saka gljukot

    #238506
    arturs24
    Participant

    es nez ko darit ja viss japarinstale tad man te pilns ar failiem

    #238507
    Evers
    Participant

    Nelietderīgie servisi ir visai ļaunatminīgi. 😀 Ja TAS kompis ir par lēnu, tad vaina ir citur, nevis liekos servisos.

    Un ko tu vispār āksties ar WinXP x64, x64 versija ir galīgi neizdevusies. Grūd virsū Windows 7. Lidos bez kautkādas optimizēšanas.

    Ja tev tikai 1 cietais disks, vai tad tas nav sadalīts 2 partīcijās?

    #238508
    arturs24
    Participant

    ar paragon varetu sadalit

    #238509
    Evers
    Participant

    P.S. Installējot Windows 7, ja neformatēsi partīciju, tad viņš tāpat saglabās tavus vecos datus mapē “C:Windows.old” . Bet partīcijas tāpat vajag, ja viens cietais disks, tad ar vienu partīciju nav nekāda aršana.

    #238510
    arturs24
    Participant

    kape vajag vairakas particijas? sanak kaut tagad var vnk instalet windows 7 pari savam xp beigas no OLD mapes visu sakopet un caut boot manageri izdzest x64 xp?

    #238511
    Evers
    Participant

    Visus datus vienmēr var glabāt otrajā partīcijā un nebūtu tādu kreņķu kā tagad, pavisam vienkārši.

    #238512
    arturs24
    Participant

    bet ja saglaba old mapi 7 windows tad nav jega otro particiju

    #238513
    Evers
    Participant

    Nevis “nav jēga” , bet varēs pagaidām iztikt, divas partīcijas – tā ir nepieciešamība. 🙂 Pat ja ir divi fiziskie cietie diski, un sistēmas disks nav kautkāds baigi maziņais, to vēlams labāk sadalīt.

    #238514
    arturs24
    Participant

    uz vienas pliku windu turet uz otras visu warez ? ka varetu sadalit 380gb hd?

    #238515
    Evers
    Participant

    Uz vienas pliks Windows + uzinstallētās programmas, uz otras – spēles, mūzika, filmas un cita personīgā draza. Es tādu dalītu ~40 GB XP sistēmai, 50 GB ja Windows 7. Un otra daļa no visas pārējās cietā diska vietas.

    #238516
    arturs24
    Participant

    kr4 var dalit uz 2 un bus ok 😀

    #238517
    arturs24
    Participant

    program faili ari eed normali tapec jadod vairak

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā