Kompis restartejas xp x64

Sākumlapa Forumi Software Windows Kompis restartejas xp x64

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #238518
    80MXM08
    Participant

    gadījies šāds variants – notīru putekļus, apmainu ramus vietām iespraužu citur sata kabeli un viss ok.

    #238519
    web33
    Participant

    cscs wrote:

    program faili ari eed normali tapec jadod vairak


    chali ej gulēt .

    Rīts gudrāks par vakaru ….

    #238520
    kuuminsh
    Participant

    Evers wrote:

    Uz vienas pliks Windows + uzinstallētās programmas, uz otras – spēles, mūzika, filmas un cita personīgā draza. Es tādu dalītu ~40 GB XP sistēmai, 50 GB ja Windows 7. Un otra daļa no visas pārējās cietā diska vietas.

    Nepieciešamība ?

    Un kas tev diktē to nepieciešamību ?

    Vienīgais kas tev kaut ko diktē tas ir biezpiens tavā pustukšajā paurī.

    Tas arī ir vienīgais krenķis.

    Pff… reāls dārzenis.

    Vienīgā dzīves diktētā nepieciešamība būtu atšaut tevi.

    So.. runājot par restartiem.

    Ja nav zilā loga un eventlogos nekā nav tad viss drīzāk saistīts ar dzelžiem.

    Nu a te nav daudz variantu.

    Sāktu ar ramu un barokli.

    Ak jā.. un atinstalētu visādus sūdus kuri “izskaistina” winduli.

    Tie mēsli kā likums rada vairāk problēmu nekā jēgas no šiem.

    #238521
    arturs24
    Participant

    nez novilku ram saver pro progu uzliku auto optimizeshanu un backround rezhima itka viss starda atrak mosh palidzes nez

    #238522
    arturs24
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Evers wrote:

    Uz vienas pliks Windows + uzinstallētās programmas, uz otras – spēles, mūzika, filmas un cita personīgā draza. Es tādu dalītu ~40 GB XP sistēmai, 50 GB ja Windows 7. Un otra daļa no visas pārējās cietā diska vietas.

    Nepieciešamība ?

    Un kas tev diktē to nepieciešamību ?

    Vienīgais kas tev kaut ko diktē tas ir biezpiens tavā pustukšajā paurī.

    Tas arī ir vienīgais krenķis.

    Pff… reāls dārzenis.

    Vienīgā dzīves diktētā nepieciešamība būtu atšaut tevi.

    So.. runājot par restartiem.

    Ja nav zilā loga un eventlogos nekā nav tad viss drīzāk saistīts ar dzelžiem.

    Nu a te nav daudz variantu.

    Sāktu ar ramu un barokli.

    Ak jā.. un atinstalētu visādus sūdus kuri “izskaistina” winduli.

    Tie mēsli kā likums rada vairāk problēmu nekā jēgas no šiem.

    man liekas bakstot reg tweakus ramam kko esmu uzkarinajis, kip ja sistema aiziet lidz paterinam 55% tad kompis izrubijas, restartejas! shis ir mans variants esmu limitejis ram paterinju

    #238523
    Evers
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Tev arī jauku dienu! 🙂

    #238524
    tastins
    Participant

    Evers wrote:

    Uz vienas pliks Windows + uzinstallētās programmas, uz otras – spēles, mūzika, filmas un cita personīgā draza. Es tādu dalītu ~40 GB XP sistēmai, 50 GB ja Windows 7. Un otra daļa no visas pārējās cietā diska vietas.


    man skiet, ka labaak butu uz vienas tik pliks Windows, progas uz otras lai nejauc pratu Windai, a to sanextnextos n-taas drazas un atkal restarteesies Win…

    #238525
    arturs24
    Participant

    kuuminj tu nevari vienozimigi apgalvot ka vaina pasha kompi, dzelzi jau jauni! Vaina varbut RAM setingos windowsa, shkibajos draiveros piemeram videokartes utt.. Videokarte parkarst jo shkibi draiveri salikti, varbut firefox bugaina versija, opera loti labi flashuss velk! Gluzhi raut valja kasti un mainit visu pec kartas, barokli, RAM netaisos un tas ir lieki 😀 uzlikt windows 7 x64 jau izklausas labak ka ari vispar kompi parinstalet, laigan man pec 4 gadu x64 xp lietoshanas kompis kā jauns uzvedas :p :p :p kas atiecas uz free ram progu tad kompsi strada atrak

    es visvairak nosliecos uz RAM tweakiem un vai uz Shkibajiem draiveriem. Tagad jaunakie draiveri iznak puse shkibu betu versiju, kas ari noved pie sudiem! Tad doma iet firefoxa vieta panemt kadu operu, chromi un bus viss labak :warn: ja nebus bus jaliek windows 7, bet vel par atru varu pateikt ka xp x64 4 gadu laika nekas nav pakaries ok uz CORE procesoriem atbalsts sudigaks ka uz windows 7 bet nu chakars visu parinstalet :devil: :devil:

    #238526
    Crow
    Participant

    Mazliet offtopic varbūt, bet Marks Rusinovičs ir uzskatāmi pierādījis, ka no RAM optimaizeriem ir tikpat daudz labuma, kā mironim no kompreses…

    https://www.windowsitpro.com/article/internals-and-architecture/the-memory-optimization-hoax.aspx (kkur bija arī pieejams viss raksts, bet momentā nevaru atrast)

    Tālāk – tikai un vienīgi reinstall. Ko tu āksties, cilvēk… da nafig vispār x64 te? Tev čo – vairāk kā divkodolnieks? Vairāk kā 4 GB atmiņas? Kas attiecas uz Windozi, tur 1001 nakts pasakas var stāstīt. Agri vai vēlu viss noplīst, īpaši, ja nav taisnas rokas. Un tev vērpes leņķis viennozīmīgi ir lielāks par 90 grādiem, kā minimums.

    #238527
    arturs24
    Participant

    Crow wrote:

    Mazliet offtopic varbūt, bet Marks Rusinovičs ir uzskatāmi pierādījis, ka no RAM optimaizeriem ir tikpat daudz labuma, kā mironim no kompreses…

    https://www.windowsitpro.com/article/internals-and-architecture/the-memory-optimization-hoax.aspx (kkur bija arī pieejams viss raksts, bet momentā nevaru atrast)

    Tālāk – tikai un vienīgi reinstall. Ko tu āksties, cilvēk… da nafig vispār x64 te? Tev čo – vairāk kā divkodolnieks? Vairāk kā 4 GB atmiņas? Kas attiecas uz Windozi, tur 1001 nakts pasakas var stāstīt. Agri vai vēlu viss noplīst, īpaši, ja nav taisnas rokas. Un tev vērpes leņķis viennozīmīgi ir lielāks par 90 grādiem, kā minimums.

    4 gadi turas 😀

    profilaksei varu iemest tjuningu https://bildites.lv/images/3ldseivvwgclsnk36ni.jpg ar atvertiem 10 tabiem firefoxa, skyep antivirusu man tik eed :p :p

    #238528
    PEDOBEAR
    Participant

    Izcila tēma! Runājiet vēl, tiktiešām uzbudina (*).

    Autoram: Palūdz kādam zinošam draugam, lai Tava datora operatīvo atmiņu notestē, kaut vai ar to pašu “Memtest86”. Tad attiecīgi, ja kāds no RAMiem ir beigts – izvāc to laukā. Kā arī noinstalē visus tos savus “Ram Saverus” un citus “datora optimizatorus”. Funkcionējošam un veselam datoram ar tādā pašā stāvoklī esošu operētājsistēmu, ko nav noēdis kāds “Win32.Virut” tipa vīruss, nekāda trešās puses programmu piedāvātā optimizācija nav vajadzīga.

    Pārējiem maniem draugiem: Windows pārinstalācija pie beigta RAM nekādu risinājumu nedos – tas būs vienkārši iztērēts laiks, tāpēc netērēsim laiku darot muļķības, bet vērsīsimies pie konkrēta problēmas risinājuma.

    Autors wrote:

    Videokarte parkarst jo shkibi draiveri salikti, varbut firefox bugaina versija, opera loti labi flashuss velk!

    Mūžā neesmu redzējis, ka kādai ierindas videokartei varētu uzlikt šķībus, no oriģināliem avotiem piedāvātus, draiverus (ir izņēmumi, protams, bet neizraisa šādus, Tevis minētos simptomus). Firefox neriktīga versija, un izraisa datora pārstartēšanos? Aplami. Drīzāk to varētu darīt tavi “RAM optimizatori”, vai arī, kas līdzīgs varētu notikt, ja esi izslēdzis datora “Virtuālo atmiņu”, kaut gan tad parasti Firefox vienkārši izmet kļūdas paziņojumus.

    Autors wrote:

    Gluzhi raut valja kasti un mainit visu pec kartas, barokli, RAM netaisos un tas ir lieki

    Ja vien Tev tās citas detaļas, pret kurām būtu mainījis, ja būtu – ir un nav jāpērk, tad detaļu mainīšana ir pat citreiz vieglākais variants, kā noteikt, kura detaļa tad īsti ir beigta.

    Apdomājies, un pēriens Tev par Tavām deklarācijām! (*)

    P.s. jā.. kūma ieteiktajai opcijai par barokli vispār arī piekritīšu – iespējams, ka tas varētu būt vainīgs, gadījumā, ja RAM ir vesels.

    #238529
    web33
    Participant

    cscs wrote:

    Crow wrote:

    Mazliet offtopic varbūt, bet Marks Rusinovičs ir uzskatāmi pierādījis, ka no RAM optimaizeriem ir tikpat daudz labuma, kā mironim no kompreses…

    https://www.windowsitpro.com/article/internals-and-architecture/the-memory-optimization-hoax.aspx (kkur bija arī pieejams viss raksts, bet momentā nevaru atrast)

    Tālāk – tikai un vienīgi reinstall. Ko tu āksties, cilvēk… da nafig vispār x64 te? Tev čo – vairāk kā divkodolnieks? Vairāk kā 4 GB atmiņas? Kas attiecas uz Windozi, tur 1001 nakts pasakas var stāstīt. Agri vai vēlu viss noplīst, īpaši, ja nav taisnas rokas. Un tev vērpes leņķis viennozīmīgi ir lielāks par 90 grādiem, kā minimums.

    4 gadi turas 😀

    profilaksei varu iemest tjuningu https://bildites.lv/images/3ldseivvwgclsnk36ni.jpg ar atvertiem 10 tabiem firefoxa, skyep antivirusu man tik eed :p :p

    Nospied uz klavas kalkulatora pogu un turi (ja ir tāda )pie 110-tā kompis paģīps !!!

    Es tā draugam kkādu AMD X ar 4 kodolu proci un 6gb ramu un tur turbo qkvatro video ar 2gb ramu nokarināju uz win7 32bit

    #238530
    arturs24
    Participant

    PEDOBEAR wrote:

    Izcila tēma! Runājiet vēl, tiktiešām uzbudina (*).

    Autoram: Palūdz kādam zinošam draugam, lai Tava datora operatīvo atmiņu notestē, kaut vai ar to pašu “Memtest86”. Tad attiecīgi, ja kāds no RAMiem ir beigts – izvāc to laukā. Kā arī noinstalē visus tos savus “Ram Saverus” un citus “datora optimizatorus”. Funkcionējošam un veselam datoram ar tādā pašā stāvoklī esošu operētājsistēmu, ko nav noēdis kāds “Win32.Virut” tipa vīruss, nekāda trešās puses programmu piedāvātā optimizācija nav vajadzīga.

    Pārējiem maniem draugiem: Windows pārinstalācija pie beigta RAM nekādu risinājumu nedos – tas būs vienkārši iztērēts laiks, tāpēc netērēsim laiku darot muļķības, bet vērsīsimies pie konkrēta problēmas risinājuma.

    Autors wrote:

    Videokarte parkarst jo shkibi draiveri salikti, varbut firefox bugaina versija, opera loti labi flashuss velk!

    Mūžā neesmu redzējis, ka kādai ierindas videokartei varētu uzlikt šķībus, no oriģināliem avotiem piedāvātus, draiverus (ir izņēmumi, protams, bet neizraisa šādus, Tevis minētos simptomus). Firefox neriktīga versija, un izraisa datora pārstartēšanos? Aplami. Drīzāk to varētu darīt tavi “RAM optimizatori”, vai arī, kas līdzīgs varētu notikt, ja esi izslēdzis datora “Virtuālo atmiņu”, kaut gan tad parasti Firefox vienkārši izmet kļūdas paziņojumus.

    Autors wrote:

    Gluzhi raut valja kasti un mainit visu pec kartas, barokli, RAM netaisos un tas ir lieki

    Ja vien Tev tās citas detaļas, pret kurām būtu mainījis, ja būtu – ir un nav jāpērk, tad detaļu mainīšana ir pat citreiz vieglākais variants, kā noteikt, kura detaļa tad īsti ir beigta.

    Apdomājies, un pēriens Tev par Tavām deklarācijām! (*)

    P.s. jā.. kūma ieteiktajai opcijai par barokli vispār arī piekritīšu – iespējams, ka tas varētu būt vainīgs, gadījumā, ja RAM ir vesels.

    kur dabut memtest krakotu versiju?

    btw https://btjunkie.org/torrent/Memtest86-4-00-h33t-SeepSeven/375572502e7d00447e1076705fd6bd3859229512c2cf

    dabuju pats

    Nu bet no shkibiem draiveriem videne jau ari parkarst ne ta?

    #238531
    Imhoteps
    Participant

    cscs wrote:

    ..es kko sapisis esmu tweakojot xp, pedeja laika visadus perfermance saliku milzum daudz visadus tweakus regedita, system kontrol paneli..


    Tālāk vairs nelasīju. Clean install.

    P.S.

    Wuu wrote:

    cscs wrote:

    windows nav parinstalets jau kadus gadus 3-4!


    Mazohisms digitālā formātā.


    Tas nav arguments. Man XP Pro “install-time” – 2007. gada jūlijs. Viss aizvien notiek pa skaisto.

    #238532
    arturs24
    Participant

    Pārlaidu MEMTEST caur bootu, PASS COMPLEATE , NO ERRORS FOUND, PRES ESC TO EXIT! Pāris stundas paskeneju,!

    #238533
    arturs24
    Participant

    domajat baroklis?

    #238534
    Evers
    Participant

    Ko tu tur ņemies, pārinstallē un miers, ja arī tad problēma nepazudīs, tad varēs štukot tālāk.

    #238535
    arturs24
    Participant

    sobrid nekas nerestarejas gruti notestet

    #238536
    arturs24
    Participant

    Ehh tomer nē! Atveru eksperimenta pec 4 tabus ar youtube video un kompis restartejas! tagad skaidrs ka 100% man restartejas kompis pie lielakas noslodzes 🙂

    #238537
    arturs24
    Participant

    https://bildites.lv/images/xpf7fu8kd4wiwiv74xu.jpg

    eventa shito parada, diemzhel goglejot atradu atrisinaju tiaki reinstall palidz, jo nobruka windas ram sistema 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā