Komplektācija

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Komplektācija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152639
    Fired
    Participant

    Sveiki !

    Notepad.lv rakstus sen lasu piereģistrējos forumā jo gribu lūgt jūsu padomu.

    Grasos pirkt jaunu PC, jo vecais jau kalpo 5 gadus.

    Pārsvarā kopi izmantoju lai skatītos filmas, bet šat tad izklaides pēc vēlos uzspēlēt kādu spēli. KO jūs sakāt pa šim komplektācijām un kuru paši izvēlētos, ja varat tad pamatojiet savu izvēli.

    1.Š āds (vai ar laiku šai varēs vēl vienu tādu pašu video karti ielikt?)

    2.Š āds

    3.Š āds (vai ar laiku šai varēs vēl vienu tādu pašu video karti ielikt?)

    /Lūgums turpmāk garas saites ievietot, izmantojot “Insert URL” pogu. Paldies! /KristoZ/

    #252755
    nevertell
    Participant

    Nū, vispār jau jānosaka ir budžets, izlabojo pirmo komplektāciju, bet tad paskatījos, ka citās tev cena sanāk kudiš vairāk.

    #252756
    Fired
    Participant

    Budžets ir no 500 – 700Ls jo lētāk jo labāk.

    #252757
    nevertell
    Participant

    Kas notiek, nevaru piespiest edit pogu.

    Jebkurā gadījumā, priekš filmām un mēnešreizes spēlei tie datori ir DAUDZ PAR DAUDZ.

    Š itas ir labāks par 3o.

    Š eit

    /Jāatvainojas foxsk8 vietā – līmējot garās datuves saites, tās izpleš visu postu kopā ar “Edit” pogu. /KristoZ/

    #252758
    izredzētais
    Participant

    nevertell, skatos esi baigo zvēru salasījis, bet hdd izvēlējies flegmātisku 🙂

    pats es arī tādu iegādājos, tagad drīzumā domāju ņ emt kādu WD black edition un šito atstāt failiem. ar tik lēnu cietni dzīvot ir tīrās šausmas 😀

    #252759
    izredzētais
    Participant

    —> tīrās šausmas

    ..njā, forums bikiņ  pasācis gļukot, tiktiešām nevar editēt tekstu un ieraksti tiek apgraizīti.

    #252760
    Crow
    Participant

    Man te šāds necils variantiņš –> ļevij kļik.

    Š is variants atļauj ielikt vēl vienu GTX460. Atsevišķos gadījumos (skat. šeitan) tas pārsit GTX580, tā kā tas ir to vērts, ja kabata atļauj.

    Korpusu neiemetu komplektācijā, tas ir gaumes jautājums vairāk. Iesaku paņemt kādu ar normālu ventilāciju, t.i., velk iekšā priekšpusē un dzen pa pakaļgalu ārā. Vai augšu. Vai abejādi.

    Btw, 750W baroklis NAV vajadzīgs pat priekš SLI/CF. Ja kādi iebildumi – uzreiz jums pretjautājums: ko pīpējat…

    #252761
    Crow
    Participant

    Pieliku CPU cooleri. Paspēju jau aizmirst, ka i5 līdzi nāk tik sīks pļurņiks, ka tik knapi mušas atgaiņāt var.

    #252762
    nevertell
    Participant

    Krõu, ja jau kūleri, tad Scythe Mugen 2.

    #252763
    Foxsk8
    Participant

    Fired: Ne vienu, ne otru, ne trešo, par tādu naudu es varu salikt 3 labus kompjus, uz kuriem tev ies arī spēles, varēsi skatīt video un visādi citādi normāli lietot datoru, tam paredzētam mērķim. Nafig tev izmest 500 – 700 Ls par kompi. Neredzu nekādu jēgu.

    Ja gribi spēles spēlēt, nebūtu prātīgāk iegādāties PS3, WII, Xbox visus uzreiz? 😀

    #252764
    Fired
    Participant

    Es neesmu konsoļu fans, esmu no tiem kas ir vēl no vecās skolas, Kam patīk PC, jo tas daudz funkcionālāks par konsolēm un spēlējot uz konsolēm tu vari izbaudīt nieka 30fps, kamēr uz PC no 30- …… fps. Pagaidām vēl skatos PC komplektācijas un paldies tiem kas man ir ieteikuši jau kādas komplektācijas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā