Komunikators RoverPC S7 ar GPS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Komunikators RoverPC S7 ar GPS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146741
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080328212116306.jpg[/imgl]Kompānija RoverComputers saviem pircējiem piedāvā jaunu GPS-komunikatoru RoverPC S7, kas darbojas ar Windows Mobile 6 Professional. Pateicoties modificētajam interfeisam un lielajam 2,8″ (QVGA) ekrānam kontrolēt ierīci ir ērti gan ar irbulīti, gan ar pirkstiem.

    Intuatīvā navigācijas izvēlne palīdz ātri un komfortabli strādāt ar visām offisa programmatūrām (Excel, Word, Power Point…), pārvaldīt multimēdiju failus, izmantot 2 Mpix kameru, izskatīt maršrutu uz Navitel kartēm. RoverPC S7 atbalsta šādas bezvadu komunikācijas iespējas: GSM 900/1800/1900, GPRS, EDGE, Wi-Fi.

    Pie sava datora šo ierīci var pievienot caur Bluetooth 1.2 vai Mini USB. Akumulatora ietilpība ir 1150 mAh, tātad uzlāde pietiks aptuveni 150 stundām. Ierīces rekomendējamā cena ir 12990 rubļi (aptuveni 250 lati).

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080328212424695.jpg[/img]

    RoverPC S7 tehniskais raksturojums:

    OS — Windows Mobile 6 Professional;

    Procesors — TI OMAP 850, 200 MHz;

    Pastāvīgā atmiņa — 256 Mb, RAM — 64 Mb;

    2,8″ skārienjūtīgs ekrāns(QVGA, 262 tūkst. krāsu);

    GSM 900/1800/1900, GPRS, EDGE;

    Bluetooth 1.2, Wi-Fi 802.11 b/g;

    Gabarīti — 110Ñ…58Ñ…13,5 mm;

    Svars — 90 g.

    Iebūvēta 2 Mpix kamera;

    GPS-modulis uz SiRFstar III bāzes;

    Microsoft Office Mobile, Windows Live, Live Messenger, PowerPoint Mobile un ActiveSync.

    #177579
    QueenZ
    Participant

    Peec aarpuses jau izskataas tiiri taa nekas, bet nu paarbaasts gan ar visiem M$ dranjkjiem.. 😀

    #177580
    deivs001
    Participant

    Pašam ir WM bāzēts telefons/PDA. No sākuma baidījos, bet tagad parādījis sevi tikai no labākās puses. Stabilāks par mana galda datora Windows’u.

    #177581
    Jazz
    Participant

    Paga no tā riebēkļa pazvanīt arī var? 😀

    Simpātisks jau pēc vella tas aparāts-vienīgi man besī visa tā padarīšana ar irbulīšiem utt. man patīk vecās parastās pogas 😀 Normāli kad spied tad uzspiežās 5110 😀

    Vienreiz pālīti no viena čalīša paņēmu “pazvanīt” no līdzīga aparāta kas ir ar bakstīkli-dumjš gandrīz paliku, atdevu atpakaļ, tā arī īsti nepazvanījis 😀

    #177582
    samurajs
    Participant

    Te tak skaidri rakstīts: var spiest ar pirkstiņiem! Nē, nu ar irbuli čakarēties kkur uz ielas – marasms! :wtf:

    #177583
    Loading
    Participant

    QueenZ wrote:

    Peec aarpuses jau izskataas tiiri taa nekas, bet nu paarbaasts gan ar visiem M$ dranjkjiem.. 😀

    Pamato, kura no mobīlā telefona funkcijām ir dranķis.

    #177584
    Jazz
    Participant

    Samuraj es vispār kā tādus neatbalstu skārienjūtīgos ekrānus:nospeķojās, ne vienmēr uzspiežās vai uzspiežās par daudz kautkas uc. problēmas. 😎

    #177585
    QueenZ
    Participant

    Loading wrote:

    QueenZ wrote:

    Peec aarpuses jau izskataas tiiri taa nekas, bet nu paarbaasts gan ar visiem M$ dranjkjiem.. 😀

    Pamato, kura no mobīlā telefona funkcijām ir dranķis.

    Ne par funkcijaam iet runa, bet par visu softu.. pati os ir no MS puses, tas jau vien par kaut ko liecina.. 😀

    #177586
    Sid
    Participant

    QueenZ, pastāsti man kādu OS Tu lieto, ja BSD/Linux, tad kādu distru. Ja neizmanto kaut ko, kas nav win, tad varbūt nedzesē muti attiecībā uz m$? :>

    #177587
    QueenZ
    Participant

    Jaa lietoju openSuSe Linuxu ar visiem prichendaaljiem un wins pagaidaam var pagaidit 😀

    #177588
    samurajs
    Participant

    Oho, tad jau QueenZ mums uzrakstīs rakstu ar bildēm par savu pieredzi darbā ar OpenSuse, par šīs distras + un -. Sen par Linux mums nekas nav bijis!

    #177589
    Sid
    Participant

    Atbalstāma ideja, varētu arī sīki un detalizēti aprasktīt instalāciju + kādas pakas izmanto, un varbūt pat kādu īsu manuāli, piem., kā uzstādīt os tā, lai var sākt strādāt?

    #177590
    QueenZ
    Participant

    Tas jau ir kas jauns, ja jau administraacija man prasa uzraxtiit raxtu, es pat saakumaa domaaju, ka manus raxtus vispaar te tuvumaa negribeetu redzeet, bet iisteniibaa vareetu arii pameiginaat.. SuSi gadijies vairaakas reizes sev paarlikt pat :D:D

    #177591
    samurajs
    Participant

    QueenZ: administrācija neko neprasa- te viss notiek 100% brīvprātīgi! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā