Konkurss: ar Kinect vienmēr formā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Konkurss: ar Kinect vienmēr formā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #268821
    Arnis
    Participant

    Es tikai ar šā konkursa palīdzību uzzināju par notepad.

    Savas atbildes ar jau iesūtīju un tagad tik jāgaida rezultāti 🙂

    #268822
    waplet
    Participant

    es arī iesūtīju atbildes 🙂

    #268823
    Evers
    Participant

    Eju izbrīvēt vietu uz televizora galdiņa, lai Xboxu ir kur uzlikt. 🙂

    #268824
    garaisezis
    Participant

    saderam uz Xbox kad es nelaimēšu kā jau parasti…!

    #268825
    shady
    Participant

    Nevajag būt pesimistiskam:) Man pašam patīk piedalīties dažādos konkursos un īstenībā diezgan bieži arī ko vinnēju. Bet…vinnēt nevar vienmēr. Pat ja piedalās tikai daži cilvēki – uzvarētājs būs tikai viens, bet ja dalībnieki ir krietni vairāk? Tā vienkārši ir laimes spēle:)

    #268826
    APOC
    Participant

    Stop Stop Stop, ļoti ceru, ka administrācija konkursā nepiedalās, jūs taču neesat mirstīgie…

    Nesamaziniet mirstīgajam izredzes uzvarēt.

    #268827
    samurajs
    Participant

    Protams, ka nepiedalos! Palika vieglāk? 😀

    #268828
    shady
    Participant

    😀 Laikam APOC pārprata manu teikto. Tas, ka es teicu, ka pašam patīk piedalīties visādos konkursos, tas nekādīgi nebija domāts par Notepad.lv – tas vienkārši ir viens no maniem hobijiem. Kā gan es varētu piedalīties konkursā, ja pats to rīkoju?:) Tas taču nebūtu nopietni…. Un, protams, samurajs, foxis arī nepiedalās nekādās tamlīdzīgās atrakcijas, jo to neatļauj ētika, jo esam kolēģi un piedalamies Notepad.lv veidošanā. Toties moderatori jeb vecākie lietotāji drīkst piedalīties – tas nav aizliegts. Lai arī moderatoru var uzskatīt par kolēģi un administrācijas dalībnieku…tomēr…(neviens mods nav arī vēl neko vinnējis – ne jau speciāli:D). Tad jau arī rakstu autori nedrīkstētu piedalīties, jo tie arī sanāk kolēģi un tā mēs varam turpināt un aiziet pat līdz aktīviem lietotājiem. Nevajag visur meklēt sazvērestības teorijas:)

    #268829
    HanterLight
    Participant

    Yup, japiedalās! (Vismaz parādījās iemesls piereģistrēties Notepadā 🙂 )

    #268830
    APOC
    Participant

    Tak es paākstījos. Esmu latvietis. Patīk ieiet forumā un kādam uztaisīt uz galvas. Sorry.

    #268831
    garaisezis
    Participant

    un neaizmirsti par twiiteri, tur tev vel paris civinaataajiem jaaseko

    #268832
    akms47
    Participant

    Atbildes nosūtīju. Man lūdzu “trauku mazgājamo mašīnu”. Vēlams simpātisku, 1.80m, 90-60-90 un ne vecāku par 1980 gada ražojumu. Microsoft un Xbox 360 marķējums nav obligāts. 😀

    #268833
    Arcis
    Participant

    Nebūtu obligāti jāreģistrējas arī twiterī tad noteikti piedalītos, bet šoreiz lai tiek citam, jo twiteri neizmantoju un manuprāt būtu muļķīgi tagad skriet un reģistrēties tur tikai šī konkursa pēc, ja pēc tam to twitera profilu neapmeklēšu.

    Bet pārējiem dalībniekiem novēlu veiksmi izlozē! [img]https://i4.photobucket.com/albums/y141/faulkes/good-luck-smiley.gif[/img]

    #268834
    natolv
    Participant

    Ideāli būtu, ja izloze arī tiktu piefilmēta un publicēta izslēdzot šmaukšanos 😀

    #268835

    So. Did I win?

    #268836
    KristoZ
    Participant

    Ar Tevi kāds personīgi sazinājās? 😕

    #268837
    APOC
    Participant

    Gaidu zvanu…

    #268838
    shady
    Participant

    Atvainojos, rītdien notiks izloze un ar uzvarētāju noteikti sazināsimies arī personīgi. Pagaidām varu teikt, ka ir bijusi diezgan liela atsaucība. Tā kā turiet īkšķus katrs par sevi – vēl ir cerība:)

    #268839
    shady
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Tēma ‘Konkurss: ar Kinect vienmēr formā’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā