Konkurss: atrodi vistu! :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Konkurss: atrodi vistu! :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160260
    samurajs
    Participant

    Par sestdienas humoru kārtējoreiz parūpējusies Maxima: iegādājos salātiņus “kūpinātas vistas”. Š is shaken, not stirred stilā pagatavotais produkts uzrādīja visai labas garšas īpašības, bet kad izlasīju sastāvu – nedaudz apstulbu.

    Labākajās Crime Scene Investigation tradīcijās veiktā salātu ekspertīze uzrādīja kaut kādu lielgabarīta sēņu klātbūtni produktā, bet es ceru, ka arī rīt un turpmākajās dienās jūs lasīsiet manus IT jaunumus 🙂 Protams, ka nekāds tuncis vai lasis tur pat blakām nebija stāvējis.

    Sākumā biju iecerējis labākā komentāra autoram izsūtīt šos salātiņus balvā pa pastu. Bet mēs taču neesam sadisti, tā kā lai jau paliek… 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dsc03868_1.jpg[/img]

    #312245
    grisha
    Participant

    Vista jaapeerk atseviskji.

    #312246
    Kualds
    Participant

    Napoleona kūkā Napoleonu arī neatradīsi.

    #312247
    Anonīms
    Neaktīvs

    Konkurss – Atrodi vistu.

    Vista nav atrasta, tāpat kā Reiniks nevienu krievu spiegu.

    Es šaubos, ka kāds diži grib ēst Tavus salātus. Tas būtu RISKANTI un DZĪVĪBAI bīstami.

    Pirms ēd uzraksti testamentu. 😀

    #312248
    Oxys
    Participant

    Tas izskatās pēc cepta cāļa, tas smaržo pēc cepta cāļa, bet, ja ÄŒaks Noriss saka, ka tas ir tītars, tad, pie velna, tas ir tītars.

    #312249
    Oxys
    Participant

    Tas esmu es nezin, kāpēc ielokos pa Viesi. 😀

    #312250
    nevertell
    Participant

    Ola taču tur klāt ir pielikta, značit vista 0.1 ir. Sūdigi ir būt alpha testētējam.

    #312251
    Nelabojams
    Participant

    Tā nav vista, tas labākajā gadījumā ir XP 😀

    #312252
    Oxys
    Participant

    Tas ir pusfabrikāts linux. 😀

    #312253
    Y
    Participant

    Tev vienkārši nepaveicās. Es siera salātos atradu tārpu. Bezmaksas proteīns, ak es laimīgais.

    #312254
    aoma
    Participant

    Vispār jau maximā pirkt kaut ko “svaigi” gatavotu vienmēr ir bijis “zināms” loterijas paveids, ķipam krievu rulete 😀

    Man tur strādā paziņa…

    #312255
    Oxys
    Participant

    Vakar siera salātus Tukumā Mego paņēmu, ak es nelaimīgais bezmaksas proteīns nebija.

    Žēl, ka negāju uz maksimu. 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā