KONKURSS: dzīve kļūst vieglāka ar HP e-Print

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti KONKURSS: dzīve kļūst vieglāka ar HP e-Print

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152789
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_konkurss_2.jpg[/imgl]Notepad.lv un informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard Ziemassvētku gaidīšanas laiku vēlas padarīt jaukāku, aicinot portāla lietotājus piedalīties konkursā „Drukā dokumentus vai foto no jebkuras vietas pasaulē ar HP ePrint funkciju” un laimēt jauno HP Photosmart Plus drukas iekārtu ar inovatīvo ePrint drukas funkciju!

    Konkursa jautājumi”>[/color]

    1. Kāds ir HP e-Print pakalpojuma galvenais aspekts, kas atšķir to no citu ražotāju drukas iekārtām?

    a) šis pakalpojums ļauj drukāt no mobilajām ierīcēm bez vadiem, lietojot Bluetooth vai Wi-Fi;

    b) iespējams drukāt no jebkuras vietas pasaulē, nosūtot drukas uzdevumu uz iekārtas unikālo E-pasta adresi;

    c) pakalpojums paredzēts, lai lokālā tīkla ietvaros printeri varētu lietot arī no mobilajām ierīcēm

    2. Kuru ražotāju tīkla printeri šobrīd atbalsta e-Print pakalpojumu?

    a) tikai HP tintes un lāzerdrukas iekārtas;

    b) HP, Canon un Samsung;

    c) praktiski visu kompāniju tīkla printeri ar Wi-Fi savienojumu;

    3. Kā var reģistrēties e-Print pakalpojumam?

    a) zvanot vai rakstot E-pastu uz HP Latvia;

    b) sūtot pieprasījumu HP galvenajam servisa centram;

    c) patstāvīgi aizpildot formu interneta vietnē HP ePrintCenter.com;

    4. Kādas mobilās ierīces darbosies ar e-Print pakalpojumu?

    a) tikai tālruņi;

    b) gan viedtālruņi, gan klēpjdatori, planšetdatori, netbuki u.c, kam ir e-pasta sūtīšanas iespējas;

    c) tikai datori;

    5. Kā aprēķina maksu par e-Print pakalpojumu?

    a) jāmaksā par katru drukas uzdevumu;

    b) vienreizēja maksa reģistrējoties;

    c) tiek piemērota mēneša maksa;

    d) nekas nav jāmaksā; e-Print ir bezmaksas pakalpojums;

    6. Cik liela apjoma drukas uzdevumus pieņem e-Print serveris?

    a) līdz 2 MB;

    b) līdz 5 MB;

    c) līdz 10 MB;

    Konkursa Nolikums”>[/color]

    1. Konkursā var piedalīties ikviens reģistrēts portāla notepad.lv lietotājs, atbildot uz visiem 6 jautājumiem, un iesūtot atbildes uz konkursa e-pasta adresi konkurss[at]notepad.lv .

    2. Atbilžu noformēšanas piemērs: 1-a, 2-b, 3-d, utt.

    3. Atbildes jāiesūta līdz 14. decembrim (ieskaitot); e-vēstulē jānorāda niks, īstais vārds un uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese (šie dati netiks publiskoti).

    4. Viens no pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozes kārtā laimēs HP Photosmart Plus drukas iekārtu ar inovatīvo HP ePrint funkciju.

    5. 18. decembrī tiks publicēti galarezultāti, ar uzvarētāju sazināsimies personiski.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_photosmart_plus_hi_res_front_with_print_1.jpg[/img]

    #254471
    Wuu
    Participant

    Es taču teicu ka balvā būs printeris 😀

    #254472
    root
    Participant

    Un brīnās, ka zema aktivitāte.

    #254473
    samurajs
    Participant

    Wuu wrote:

    Es taču teicu ka balvā būs printeris 😀

    Tad priecājies! Nākamais konkurss mums būs kopā ar ražotāju “LifeStyle Condoms” :D:D:D

    #254474
    Patīk rakt zemi
    Participant

    Kāpēc! Man tāds jau ir un divi nav vajadzīgi.

    #254475
    Foxsk8
    Participant

    Nesaprotu šitos nīdētājus, un ja mēs piedāvātu, piemēram jauno Nokia N8, arī Jūs teiktu, ka man jau tāds ir vai arī, atkal balvā telefons. Smieklīgi.

    #254476
    samurajs
    Participant

    Viss vienkārši: 50% LV iedzīvotāju balva liekas noderīga un vērtīga. Pārējie var iet pie konkurentiem, kur izlozē tualetes papīru! 🙂

    Fox: paldies par linku!

    #254477
    Patīk rakt zemi
    Participant

    Kāpēc vienkārši izteiktu vilšanos jāuztver kā diršanas pazīmi?

    #254478
    wapp
    Participant

    Man jau šķiet, ka konkursa balva ir diezgan noderīga un piesaistoša. 🙂

    #254479
    daGrevis
    Participant

    Jā, jā… balva slikta, nekam neder.

    P.S. Tikai nepiedalietes! He, he. Balva būs MANA! xD

    #254480
    root
    Participant

    Bļin fox šitos printerus pakaļ met visiem. Konkursu mērķis ir ne tikai noraut kaut ko bez maksas, bet galvenais- noraut kaut ko unikālu bez maksas.

    Savukārt jūtu, ka HP reklāmas menedžeri Baltijas valstīs ir iesēdējušies ādas krēslos un sākuši manāmi smakot.

    Tak apdrukājiet ar HP simboliku piemēram, augstas klases slēpes. Sasodītas sporta slēpes. IR ZIEMA. Man pie *slikt vārds* tas printeris, man šamie kaudzē stāv, un netaisos es mainīt printeri tikai tāpēc, ka šam ir funkcija printēt caur epastu vai tīklu. Tak nu forši, es to pašu funkciju varu ieviest bez 3. pušu iejaukšanās un printera maiņas, ar apmēram 100 rindām koda un IMAP pasta kasti savā serverī. Pie tam, bez ierobežojumiem uz izmēru un daudzumu.

    So nosauciet kaut vienu sasodītu iemeslu, kādēļ es gribētu laimēt/pirkt šito kasti.

    Tāda sajūta, ka arī administrācija domā, ka portāla lietotājiem has no life, jo neko citu, kā vien elektroniku izlozēt nevar.

    #254481
    Evers
    Participant

    Nu ko gan jūs visi te iesāksiet ar to printeri! Ejiet labāk izbaudīt ziemas priekus! 😀

    [spoil]Es piedalos! 😀 Uzdāvināšu mammučam Z-svētkos, taisni tas, kas vajadzīgs! 🙂 [/spoil]

    #254482
    pats_Toms
    Participant

    Ieraugot to spīdīgo melno mantiņu, man arī kaut kā sagribējās iemēģināt savu veiksmi 😉 ;).

    #254483
    shady
    Participant

    Domāju, ka nav ko plēsties. Vienmēr būs cilvēki, kuriem konkrētā balva škiet derīga, un būs, kurus tā nesaista. Jau minētie “ārējie diski”, “slēpes” – kādam tas būs vajadzīgs, citam ne. Piekrītu, ka konkursi ir jārīko biežāk un balvām jābūt dažādām, tāpēc trešo reizi pēc kārtas printeris nebūs.

    Uzmanību!

    Lūdzu nesteidzieties, izlasiet kārtīgi konkursa nolikumu. It īpasi so punktu:

    Quote:

    3. Atbildes jāiesūta līdz 14. decembrim (ieskaitot); e-vēstulē jānorāda niks, īstais vārds un uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese (šie dati netiks publiskoti)


    Š ī prakse ir ņemta no citu rīkotiem konkursiem, lai samazinātu krāpšanās risku. Ja kāds neizprot to jēgu, tad vajadzības gadījumā varu to paskaidrot.

    #254484
    elvisburdajs
    Participant

    Es jau pa dienu iemēģināju savu veiksmi.. 🙂

    #254485
    shady
    Participant

    Atvainojos, bet nodzēsu komentāru. Diskutēt par jautājumiem un atbildēm, kamēr norit konkurss, nav ētiski, savādāk nebūs godīgi attiecībā pret citiem dalībniekiem. Visas atbildes un jautājumi ir saskaņoti ar HP.

    #254486
    izredzētais
    Participant

    es gan priecātos par tādu balvu, tādēļ arī es nolēmu izmēģināt savu veiksmi 🙂

    #254487
    samurajs
    Participant

    Dāmas un kungi! Atgādinu vēlreiz: sūtot atbildes, jāpievieno


  • Notepad niks

    Vārds, uzvārds

    Tālruņa nr.

    E-pasts

  • Mums jau 5 cilvēki diskvalificēti aizmāršības dēļ (kaut arī vairāki no tiem bija atbildējiši pareizi)!

#254488
rasty
Participant

es ar priecātos par tādu balvu.. tik esmu 99% dross, ka man ta nebus..

#254489
Andron MacBeton
Participant

Nu šitas kakulis vismaz nav uzkrītošs. Gribi – piedalies, negribi – ***.

Bet kas notiek ar notepad? Par hostingu dārgi jāmaksā? Vai tad nevienam no krutajiem “adminiem” nav mājās 100Mbps optika? Vai neprot vienkārši vecu P4 serverim sastellēt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘KONKURSS: dzīve kļūst vieglāka ar HP e-Print’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā