Konkurss: Katram savs Stīvs Džobss

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Konkurss: Katram savs Stīvs Džobss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291834
    deriksx
    Participant

    nezinu, gribu izlasīt grāmatu.

    #291835
    Loading
    Participant

    Jā, jo uzstādija augstāku latiņu praktiski visās produktu jomās. Ieviestas daudzas inovatīvas lietas. Vienīgi žēl, ka šobrīd šie augstie standarti ir nomainīti ar vēlmi pelnīt.

    #291836
    edzaa
    Participant

    S.Jobs mainīja pasauli ar citu ieročiem. Principā neko jaunu neizgudroja, tikai uzlaboja jau izdomātas lietas. Padarīja tās pievilcīgākas, ērtākas, vienkāršākas, stabilākas.

    Manuprāt viens galvenajiem faktoriem ir tas, kas Apple preces visiem asociējas ar ASV. Ar zemi kura ir daudziem ir sapņu zeme, zeme kur sapņi piepildās. Panākumi viņiem ir daudzās valstīs kuru iedzīvotāji uzskata ASV par etalonu. Lai arī tāpat tas tiek ražots Ķīnā, visa tā lieta tie asociēta ar ASV.

    Viņš parādīja, ka preces ar vājāku komplektāciju spēj darboties labāk nekā lētāka un spēcīgāka ierīce. Parādīja, ka par komfortu ir jāmaksā vairāk. Pa lielam jau gandrīz katrs modernais cilvēks vēlas kko no Apple,jo tas taču ir tas veiksmes stāsts, tā lietas kas strādā ātri, kas nekarās(protams, kas ne vienmēr ir taisnība). Tās ir lietas, kas itkā nav vajadzīgas, bet tomēr ļoti gribās. Viņš radīja iespaidu, ka šāda lieta ir vajadzīgi tieši MAN. Tas nekas, ka iespējams tāda jau ir kaimiņam un draugam, bet tomēr- MAN tā ir vajadzīga.

    Vienīgā lietas, kas man bijusi no Apple ir Ipod nano. Itkā tur nekā tāda nebija, kā jau visi mp3 atskaņotāji. Pat vēl trakāk- dziesmas jāliek tikai caur parastu programmu, oriģināli jālādē no datora. Bet tomēr bija viņā kkas tas īpašais, tas Apple, tas wow.

    #291837
    palmidze
    Participant

    Viņš parādīja kā ar aizrautību un lielu darbu var veikt lielas lietas, pat ja viņu agrāk nenovērtēja un izmeta no kompānijas.

    #291838
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nezinu, vai to varētu saukt par pasaules mainīšanu, bet tehnoloģiju pasaulē gan ir ienācis un savu vārdu pieteicis, jo mēs savas darba dienas nevaram iedomāties bez viedtelefona, datora, planšetdatora, ierasta lieta klausīties mūziku ar iPod. Katrā ziņā es esmu viņa tehnoloģiju “upuris”, jo manā lietošanā ir šīs viņa radītās lietas.

    Stīvs Džobss ir personība, kura vārds ir izskanējis pasaulē un viņa “garabērni” dzīvos vēl nākamajās paaudzēs.

    #291839
    docents
    Participant

    Vai Stīvam Džobsam kaut drusku izdevās izmainīt pasauli? Nu, protams! Un domāju, ka ne tikai mazliet, bet krietni vairāk. Pēc grāmatas pieteikuma Džobsa “velnišķīgā griba panāca revolūciju septiņās ietekmīgās biznesa sfērās: personālo datoru, animācijas filmu, mūzikas, telefonu, planšetdatoru un digitālās izdevējdarbības jomās”. Un tas ir pat ļoti daudz! Viņa vairs nav, bet darbi paliek. Un, ja šī grāmata ir kļuvusi par bestselleru, tad tas taču kaut ko nozīmē!

    #291840
    Jaunzems
    Participant

    “Krēsla” arī ir bestsellers…

    #291841
    Jaunzems
    Participant

    Nelielam humoram:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=njos57IJf-0[/youtube]

    #291842
    marisamo
    Participant

    Ja tu dzīvo zaru būdā un neparko neinteresējies, tad ir vienalga, kas notiek apkārt…. Bet, ja tev ir jākomunicē ar cilvēkiem, jārisina darba jautājumi, tad jaunākās tehnoloģijas ir vairāk kā nepieciešamas. Ļoti labi atceros 90-to gadu laiku, kad parādījās pirmie mobilie aparāti – riktīgi “ķieģeļi”, kuram vajadzēja izbīdīt antenu un meklēt zonu, lai varētu iziet sakaros… Taču tagad nespēj izvēlēties, kuru aparātu izvēlēties! Jā, Stīvs Džobss ir atstājis savu vārdu tehnoloģijas pasaulē.

    #291843
    ewwi
    Participant

    Palasīju iepriekš rakstītos komentārus un pievienojos tiem autoriem, kas uzskata, ka Stīvs Džobss ir mainījis tehnoloģiju pasauli: viņš ir datortehnoloģiju kompānijas Apple dibinātājs un virzītājspēks, cilvēks kuram pasaule ir pateicību parādā par Macintosh datoriem, mūzikas atskaņotājiem iPod, viedtelefoniem iPhone, planšetdatoriem iPad un izcilām Pixar animācijas filmām. Vai tas ir maz vienam cilvēkam? Š ķiet, ka pat pārāk daudz! Un šī grāmata pagājušo nedēļu Zvaigznes grāmatnīcās ir pirktākā grāmata. Pati gan vēl neesmu iegādājusies, jo vienkārši pašlaik trūkst laika lasīšanai. Katrā ziņā es ļoti priecātos, ja man būtu iespēja tikt pie tās izlozes veidā!

    #291844
    greitsa
    Participant

    Jā, mainīja, viennozīmīgi uz labo pusi. Ja tik daudz var paveikt viens cilvēks (nu labi, teiksim, ar komandu), tad tas ir apbrīnas vērts. Un piekrītu, ka Džobsa vairs nav, bet darbi paliek!

    #291845
    Jaunzems
    Participant

    Pag, tu gribi teikt, ka Stīvs bija tas, kurš samazināja telefonus no kurpjukastes izmēra uz to, kas ir tagad?

    nigga u trippin bro

    #291846
    grantene
    Participant

    Mainīja – nemainīja, lai katrs domā kā grib! Vienkārši bija tāds Stīvs Džobss, kurš pasaulē palaida savus izgudrojumus, domājams, nesliktus, ja jau tie ir starp mums, mēs tos lietojam, kurš vairāk, kurš mazāk, bet nevaram noliegt to, kas vienkārši ir!

    #291847
    Jaunzems
    Participant

    ITT: Apple circlejerk

    #291848
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā