KONKURSS! «Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti KONKURSS! «Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149940
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_konkursslogo_1.jpg[/imgl]IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem „Notepad” sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju ražotāju „Hewlett-Packard” izsludina pozitīvo emociju foto konkursu “Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!”

    Aicinām pasmaidīt, ieraudzīt ikdienas krāšņumu un padalīties ar savu pozitīvās attieksmes recepti. Saulainas un patīkamas emocijas ir ļoti svarīgas, it īpaši šobrīd – gada tumšākajā un drūmākajā mēnesī.

    Ķeries pie savas fotokameras, izej ielās, ieraugi ko krāsainu un priecīgu, kas liek Tev pasmaidīt, un ietver savas pozitīvās emocijas fotomirklī! Ko Tu bildēsi, un no kāda rakursa Tu to darīsi – tas lai paliek Tavā ziņā!

    Pozitīvo emociju fotokonkurss

    “Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!”

    Galvenais vērtēšanas kritērijs – izdoma, spēja izraisīt smaidu! Varbūt atradīsi kaut ko skaistu un neparastu dabā, iespējams gadīsies kāds jauks pasākums. Arī smaidoša meitene, kura izraisa pozitīvas emocijas – tas viss der, tāpat kā ironiski grafiti, amizanti auto vai dārzeņu andelētāju smieklīgās grimases sestdienas rītā Matīsa tirgū.

    Ja vēlies un proti – vari apstrādāt foto ar kādu no fotomākslinieku iecienītajām attēlu apstrādes datorprogrammām. Notepad un HP apvienotā žūrija vērtēs gan iesūtīto fotogrāfiju sižetu, gan tehnisko izpildījumu. Katrs dalībnieks drīkst iesūtīt līdz 3 darbiem JPEG formātā, kas fotografēti konkursa norises laikā.

    Labākās fotogrāfijas tiks publicētas portālā Notepad.lv, kā arī autoriem būs iespēja tās saņemt izdrukātas A4 formātā uz HP profesionālās tehnikas un profesionāliem materiāliem . Konkursa uzvarētājs iegūs Grand Prix balvu – jaunākā modeļa HP PhotoSmart sērijas fotoprinteri HP Photosmart Plus.

    Tehniskie noteikumi

    1. Konkurss norisinās no 2009. gada 12. novembra līdz 2010. gada 3. janvārim.

    2. Konkursā piedalās tikai Notepad reģistrēto lietotāju iesūtītās fotogrāfijas, kuras uzņemtas konkursa norises laikā.

    3. Katrs dalībnieks var piedalīties ar maksimāli 3 darbiem.

    4. Vēlamais (bet ne obligātais) fotodarbu izmērs – ne mazāks kā 2560×1920 (atbilst 5 Mpix).

    5. Fotogrāfijas apstrādājot ar datorprogrammatūru, autoram jārūpējas, lai saglabātos to EXIF dati. Bez EXIF datiem darbi skaitīsies nederīgi.

    6. Lai atvieglotu žūrijas darbu, ieteicams fotodarbus nosaukt pēc principa [niks]-[kārtas_numurs], piem. morgans-1, morgans-2.

    7. Darbi jāiesūta pa E-pastu: samurajs.notepad[at]yahoo.de

    8. Autortiesības: Notepad un HP patur tiesības publicēt iesniegtos fotodarbus savās interneta vietnēs.

    9. Rezultātu apkopošana un uzvarētāju paziņošana – līdz 10. janvārim.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_yh8ppammjf3sd9iskhj_1.jpg[/img]

    Labu veiksmi! Notepad & HP

    #217109
    Foxsk8
    Participant

    Veiksmi visiem konkursā!

    #217110
    daGrevis
    Participant

    Beidzot kāds konkurss. 🙂

    #217111
    samurajs
    Participant

    daGrevis – tu arī vari piedalīties! Žūrijā Notepad pārstāvēsim tikai mēs ar Shady, tā kā visi pārējie – laipni lūdzu!

    #217112
    tastins
    Participant

    Interesanti… Būs jāpamēģina. Tātad melnbaltas bildes nepiedalās? Ķeram mirkli!!! 🙂

    #217113
    RicoPico
    Participant

    Eh. Mans fototrauks aizgāja tālus ceļus. A telefonam tikvien kā 1.3 piseļi. Varētu noliktavā sabildēt paletes ar HP produkciju. Skaisti u nkrāsaini. :p

    #217114
    samurajs
    Participant

    tastins: pilnīgi aplami! Krāsaina, vai melnbalta, parastā digitālā bilde vai kāda Photoshop montāža – viss ir autora ziņā!

    Vienīgais nosacījums – bildei jāizraisa pozitīvas emocijas. Tātad kapi un bēru ceremonijas nebūs tā īsti atbilstoši (kaut arī bēdās dažreiz var smieties caur asarām! 😀

    #217115
    Kefīrs
    Participant

    Tātad piemēram: es varu no nulles taisīt bildi PS? Vai man ir jāsāk no iepriekš fotografētas bildes?

    #217116
    RicoPico
    Participant

    Kefīr, Tu nesaproti atšķirību starp datorgrafiku un fotogrāfiju?

    #217117
    Janhouse
    Participant

    Exif datus var noviltot.

    #217118
    Kefīrs
    Participant

    Chsst! RicoPico. 😀

    #217119
    elvisburdajs
    Participant

    Man pašam nav nevienas normālas digitālās kameras. Tomēr tagad esmu pie māsas izraēlā kurai ir Sony DSC-S950, tākā varbūt vēl paspēšu uzfilmēt kādus skatus, jo svētdien lidoju atpakaļ uz latviju..

    #217120
    ehex
    Participant

    Ehh, nav man kameras normālas. Žēl gan. 🙁

    #217121
    daGrevis
    Participant

    Nu vajag jau tikai 5Mpix, tas jau nav mūsdienās nekas daudz! 😛

    P.S. @samurajs, ja sanāks, tad arī piedalīšos. Idejas jau ir! 🙂

    #217122
    shady
    Participant

    Jā, droši esat aicināti piedalīties visi, jo lielāka aktivitāte, jo labāk:)

    #217123
    APOC
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Man pašam nav nevienas normālas digitālās kameras. Tomēr tagad esmu pie māsas izraēlā kurai ir Sony DSC-S950, tākā varbūt vēl paspēšu uzfilmēt kādus skatus, jo svētdien lidoju atpakaļ uz latviju..


    Uztaisi avāriju atrodoties lidmašīnā un iemūžini to. Neaizmirsti laicīgi noregulēt izmērus, kvalitāti, režīmu un galvenais, nečamājies ar nosūtīšanu…

    #217124
    iKey
    Participant

    Bāāāc, man nesanāk piedalīties, jo neatbilstu kritērijam numur 4 🙁 (manam ziepjutraukam ļinzas nočakarējās, un telefons spēj izdvest tikai 3,2 MP

    #217125
    Kon
    Participant

    Tak palielini ..

    #217126
    runcio
    Participant

    ehex wrote:

    Ehh, nav man kameras normālas. Žēl gan. 🙁

    Interesantas bildes var arī ar ziepīti uztaisīt! Kādreiz piedalījos fotblog konkursā, kur visi ar spogulenēm, bet es ar ixus ziepīti un beigās dabūju 2.vietu! 😛

    #217127
    samurajs
    Participant

    Ziepītis, ja vēl prot fotografēt – ir pilnīgi OK. Izslēdzām telefonu kameras, lai visi dalībnieki būtu apmēram vienādos apstākļos. Tomēr pie šīs tēmas katrs var iepriekš izdomāt, ko bildēt, tad aizņemties ziepi no drauga, un izpildīt ieceri.

    Kad kādreiz būs reportāžu konkurss “Iemūžini avāriju!” – derēs viss, kas pie rokas, arī telefonu kameras 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā