Konkurss noslēdzies. Rezultāti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Konkurss noslēdzies. Rezultāti

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224005
    djremys
    Participant

    WerNeo wrote:

    elvisburdajs. Tu redzi citu uzvarētāju šajā konkursā? Pat ja Samurajs nolasītu tos EXIF, tas neko nemainītu konkursa rezultātos (tikai rakstā).

    ne jau mums vērtēt bildes un noteikt uzvarētāju 🙂 bet uzvarētāja bilde tiešām ir laba! nepiedalījos lai uzvarētu! 🙂 ja te buutu cits liimenis un kompetenti vērtētāji tad varētu kasīties 🙂

    #224006
    elvisburdajs
    Participant

    WerNeo, viss ok 🙂

    djremys, Nu ja, gan jau ar tavu talantu vēl daudz uzvaras priekšā. 😀

    #224007
    WerNeo
    Participant

    djremys wrote:

    WerNeo wrote:

    elvisburdajs. Tu redzi citu uzvarētāju šajā konkursā? Pat ja Samurajs nolasītu tos EXIF, tas neko nemainītu konkursa rezultātos (tikai rakstā).

    ne jau mums vērtēt bildes un noteikt uzvarētāju 🙂 bet uzvarētāja bilde tiešām ir laba! nepiedalījos lai uzvarētu! 🙂 ja te buutu cits liimenis un kompetenti vērtētāji tad varētu kasīties 🙂

    Tā jau likās, ka nespēj pieņemt “zaudējumu”. 🙂 «Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!» Tavas bildes pamatīgi atpalika no uzvarētāja un vari mani uzskatīt par nekompetentu! 🙂 Turpmāk piedalies kompetentos konkursos, kur visus uzvarēsi “vienos vārtos”. Te taču amatieri, kuri strādā uz labu ideju, nevis uz profesionalitāti(ideju atstājot otrajā plānā). 🙂

    #224008
    shady
    Participant

    WerNeo wrote:

    elvisburdajs. Tu redzi citu uzvarētāju šajā konkursā? Pat ja Samurajs nolasītu tos EXIF, tas neko nemainītu konkursa rezultātos (tikai rakstā).


    Sākumā bija doma, ka konkursu vērtēs notepad.lv administrācija un HP, bet rezultātā (dēļ mazā skaita) uzvarētāju izvēlējās HP pārstāvniecība.

    Es, piemēram, būtu balsojis par citu, jo sapratu, ka konkursam ir svarīgi ir noķert dabisku/radītu mirkli (vai nu skaistu ainavu, vai uztaisītu kompozīciju…), bet šeit ir jau fotomontāža, kura radīta uz datora nevis nofotografētā dzīvē.

    Bet…tam jau vairs nav nozīmes.

    P.S. – Samuraj, nomaini bildes rakstam, jo lapas ielāde NAV normāla. Uzliec img tagā samazinātu attēlu, bet apakšā linku uz oriģinālu.

    #224009
    Evers
    Participant

    Nu bildes tieshaam forshas, visvairaak patika djremys bildes, un protams uzvareetaaja KriztoZ bilde ir vnk super 😀

    #224010
    elvisburdajs
    Participant

    shady, Es domāju ka tur vienkārši saregulēts ilgāks ekspozīcijas laiks..

    Beigsim visi cepties.. 😀 Galvenais ka uzvarētājs +- ir pelnījis savu balvu. 🙂

    #224011
    WerNeo
    Participant

    Shady, lai arī kāda cieņa man ir pret Tevi, es aizstāvu uzvarētāju! Nav tur fotomontāža! Un ainavas «Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē!» konkursā nespēj uzvarēt… Es saprotu, ka kāds jau bija domās sācis… “printēt savas bildes uz jaunā printera”. Bet dzīvē viss ir bijis pēc nopelniem… Ja uzvarētu tikai par profesionalitāti kāds (bildes ta garlaicīgas un dikti vienādas ar žurnālu vākiem)… Tad gan es iebilstu, ka KristoZ nav novērtēts.

    Bet tagad, varbūt ļauni izsakos. Labi, ka HP izvēlējās uzvarētāju. Ne tikai profesionāla bilde, bet arī ideja atbilst konkursa nosukumam.

    #224012
    APOC
    Participant

    Visas bildes labas!

    Pēc mana viedokļa vāvere ar riekstu būtu pelnījusi 1. vietu, jo rets, skaists un unikāls kadrs. Kaut gan lidojošu mello ar katru dienu negadās redzēt. Apsveicu!

    #224013
    KristoZ
    Participant

    Uh, verot šo rakstu vaļā, pat sirds sāka aktīvāk dauzīties. 🙂

    Vispirms, jau lielais paldies par pašu konkursu un iespēju tajā piedalīties Samurajam, Hewlett-Packard Latvia un visai Notepad.lv komūnai! ;]

    Š is ir pirmais fotokonkurss, kurā esmu uzvarējis, tā kā tas man ir dubults prieks.

    Tā kā fotogrāfēšana ir mans hobijs, domāju, ka balva man labi noderētu. 🙂

    Visbeidzot, Shady un, varbūt vēl kāds/a, kas domā, ka tā bilde ir fotomontāža – kaut arī tas nebija aizliegts – manas bilžu apstrādāšanas/montēšanas spējas, varētu teikt, ir minimālā līmenī, tā kā varu apliecināt, ka šis ir 100% autentisks kadrs, un pat, ja nemaldos, vispār pa tiešo no kameras.

    Ja kāds vēlas, varu atsūtīt vēl kādas līdzīgas bildes no tās pašas dienas/vietas. :p

    Liels paldies Jums visiem un veiksmi pārējiem nākamreiz! 🙂

    #224014
    shady
    Participant

    WerNeo – Es ar savu komentāru negrasījos (kā lai to pareizi pasaka) – noniecināt uzvarētāju un mēģināt mainīt konkursa rezultātus.

    Uzvarētāju tak izvēlējās HP pārstāvis!

    Es visticamāk neko nebūtu pat rakstījis, bet mani izprovocēja tieši tavi komentāri 🙂 Lai gan es arī Tevi cienu, jo pazīstu tavu segvārdu jau sen, aizkaitināja tavs 100% tonis.

    Kāpēc nepārprotami uzvarējis ir tieši šis? Cilvēki ir dažādi un tāpat gaumes. Ja uzvarētāju būtu vērtējis samurajs un es, tad iespējams uzvarētājs būtu cits. Es, piemēram, uzskatu, ka romantika26 ir devis labu sniegumu, jo arī ar neierastu ideju un atbilstoši visiem noteikumiem (pat saistītu ar IT {CD matricas}) ir centies izveidot ko speciāli konkursam un to nofotografējis (man patika). Arī citiem bija labi darbi (kaut vai tavs iesūtītais kaķis).

    Es negribu apvainot KristoZ fotomontāzā (atvainojos, ja tā), bet vienkārši pats dzīvoju pie meža un no turienes izlecošus nēģerus vēl neesmu redzējis:)

    Lab, beigsim te ņemties, galu galā muma ir uzvarētājs un apsveicu to ar jauno balvu!

    #224015
    WerNeo
    Participant

    ehs! Shady nemainās 🙂 Ar to arī apsveicu. Visu cieņu!

    #224016
    Aldis
    Participant

    Apsveicu kristoZ forša bilde!!!! 🙂

    Piekrītu tam kas izteica ideju par vasaru, tiešā, tad būtu vairāk ko uzfočēt – savādāk tagad tik atliek nobarojošos kaķi bildēt no visiem stūriem un leņķiem + tā pat sanāk tās krāsas ziemīgas ar visu kaķi! 😀

    #224017
    samurajs
    Participant

    Noslēgumā atliek tikai piebilst, ka šis bija mūsu pirmais fotokonkurss, tāpēc varbūt bija šādi tādi burkšķi gan no žūrijas, gan dalībnieku puses 🙂 Un nevajag teikt, ka jāgaida vasara – interesantu momentu visapkārt netrūkst, vajag tikai atvērt acis!

    Nu, konkursi Notepadā būs arī turpmāk; administrācijai jau ir konkrētas ieceres… 😉

    #224018
    shady
    Participant

    Man ir dusmas, ka bija tik maza atsaucība no mūsu lasītājiem….vai tad tik grūti ko nofočēt un atsūtīt? Vai arī visi ir tik llieli pesimisti, ka domā, ka uzvarēt nav iespējams. Varbūt arī printeri nevienam nav vajadzīgi?

    #224019
    Jaunzems
    Participant

    vienkārši ne visiem ir uuberlabā 5mpx kamera.

    #224020
    shady
    Participant

    Jaunzems – Vai tiešām mūsdienās 5mpx skaitās kaut kas īpašs? Š āds parametrs ir pat visprastākajam foto. Bez tam, noteikumi tak tika atviegloti un varēja piedalīties ar zemākām prasībām.

    #224021
    Jaunzems
    Participant

    un vēlviens jautājiens – vai es ar filmu fotokameru (MINOLTA) varu piedalīties konkursā, ieskenējot negatīvus?

    #224022
    Evers
    Participant

    5mpx tiešām nav nekas īpaš, tagad fotoaparāti reti kurš vispār zem 10mpx nāk.

    #224023
    shady
    Participant

    Jaunzems – Reiz bija pasniedzējs, kurš studentiem uzdeva uzdevumu – uztaisīt pašiem fotomontāžu un atsūtīt pasniedzejam. Visi ņēmās ar foto apstrādes programmām lipināt, griezt attēlus kopā.

    Bet bija viens, kurš paņēma aplikācijas papīru…izgrieza, izkrāsoja un to veidojumu nofotografēja. Rezultātā vinnēja ar savu kreatīvo ideju. Nekur jau nebija teikts, ka obligāti montāža jātaisa ar datorprogrammu.

    Par nākošo konkursu vēl agri runāt – noteikumus mēs ar samuraju izdomāsim un šoreiz būs pieredze un pārdomātāks pasākums.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā