Konkurss "Pieci par just5" ir finišējis

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Konkurss "Pieci par just5" ir finišējis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153425
    shady
    Participant

    Labvakar manu mīļo lasītāj. Š ajā aukstajā februāra vakarā daudzas satrauktas sirdis gaida ziņu, bet tikai viena sirds jau aiz prieka gavilē. Š is vakars liktenīgs izrādījās kādam smiltenietim, jo dators savā nodabā meta kauliņus par labu skaitlim 75 zem kura slēpās niks “taft“. Mūsu darbiniece jau sazinājās ar apmulsušo uzvarētāju un tagad tik gaidām ziņu par konkrēta modeļa izvēli.

    Š is ir tas retais gadījums, kad uzvarētājs pat var izvēlēties balvu, jo kā jau bija minēts komentāros pie konkursa- tad uzvarētājs izvēlas ne tikai krāsu, bet pat modeli no just5 klāsta. Tā kā šoreiz uzvarētājs ir dziļi ieputināts tālajās Latvijas ārēs, tad izņēmuma kārtā Muhameds neies pie kalna, bet telefons pats ceļos uz Smilteni.

    Š oreiz atsaucība bija pietiekoši liela, un neskatoties uz to, ka konkurss īpaši netika reklamēts, tad dalībnieku skaits bija pietuvojies simtam. Lai arī šoreiz jautājumi bija pietiekoši viegli 16 dalībnieki tika diskvalificēti, jo neizpildīja visus konkursa noteikumus vai arī sniedza nepareizas atbildes. Cerēsim, ka turpmāk mūsu lasītāji būs vērīgāki, un tuvākajā laikā gaidiet jaunu konkursu ar jaunu balvu.

    Vēlreiz apsveicam laimīgo uzvarētāju un novēlu veiksmi pārējiem nākošajos konkursos!

    #262075
    Crow
    Participant

    zOMG, pirmās rindas kā no kāda Santas žurnāla, NP maina imidžu vai? 😀

    Sveicu (apmulsušo) uzvarētāju [img]https://www.bildites.lv/images/r23q7wtfq3aqrdvrz2dq.gif[/img]

    #262076
    E.R
    Participant

    Telefons jau noskaidrojis jauno īpašnieku, tad varbūt varētu palūgt pareizās atbildes? Liekas, ka biju viens no tiem 16.

    Lai labi runājas pa Just5, apsveicu, taft ! 😉

    #262077
    buipisLV
    Participant

    Apsveicu uzvarētāju. 🙂

    Bet kaitina tas, ka atkal uzvarēja lietotājs, kurš nav ne forumā aktīvs, ne kā citādi pamanāms, kā arī nesen reģistrējies. Nevarētu uzlikt nosacījumu, ka konkursā var piedalīties tikai lietotāji, kuriem ir vismaz 100 ieraksti vai reģistrējušies vismaz gadu?

    #262078
    deriksx
    Participant

    Ķuķū mans telefons , žaļ biju jau sacerējies , hi hi.

    Sveicam sveicam.

    #262079
    Jaunzems
    Participant

    Nu uz konkursu viņš tieši nereģistrējās.

    #262080
    taft
    Participant

    Quote:

    Bet kaitina tas, ka atkal uzvarēja lietotājs, kurš nav ne forumā aktīvs, ne kā citādi pamanāms, kā arī nesen reģistrējies. Nevarētu uzlikt nosacījumu, ka konkursā var piedalīties tikai lietotāji, kuriem ir vismaz 100 ieraksti vai reģistrējušies vismaz gadu?

    Man tādēļ ir jāatvainojas, visiem vecbiedriem!

    Es neticēju ka uzvarēšu, vel jo projām neticu, jo nekad neko neesmu vinnējis šāda veida izlozēs! Ja 3 no 4 vinnē, tad es parasti esmu tas kurš nevinnē, šoreiz ir tā reize, kad man paveicās!

    p.s. Es neesmu aktīvs rakstītājs, bet esmu aktīvs lasītājs, ja man būs savs viedoklis, tad izteikšu to! Paldies!

    #262081
    shady
    Participant

    E.R – Jā, atbildes tūlīt nopublicēšu (zaļā krāsa = pareizā atbilde):

    1) Kāds ir modelis CP11?

    a) Tas ir atverams

    b) Tam ir izbīdāms ekrāns

    c) Tam ir touchscreen

    2) Ar ko atšķiras modelis CP10 no CP10 space?

    a) ar izmēriem

    b) ar pieeju internetam

    c) ar vizuālo tēlu

    3) Kā vēl šos tālruņus mēdz dēvēt?

    a) lielpogu

    b) platekrāna

    c) mazgabarīta

    4)Kāda īpaša poga ir integrēta just5 telefonos?

    a) SOS poga

    b) Izsaukt fotoalbumu

    c) Interneta pārlūks

    5)Kāda ir just5 logo krāsa?

    a) oranža

    b) dzeltena

    c) sarkana

    ===============

    buipis – Ui, tik stingri ierobežojumi – neatbalstu. Pa 1 gadu var daudz kas mainīties. Vecie lietotāji nomainās ar jauniem un tā ir normāla parādība. Protams ir patīkami redzēt ilggadējus lietotājus, bet tāpēc aprobežot tālāk ejošu procesu ar nevajag. Lai gan, gan jau nākotnē sadomāšu arī ko šādu (slēgtākas auditorijas konkursu), lai interesantāk – idejas man pagaidām netrūkst;)

    P.S. – buipi, ja būtu gada limits, tad Tu pats nevarētu piedalīties, jo esi reģistrējies 02 Aprīlis 2010 🙂

    #262082
    Crow
    Participant

    Principā biedram taft nevienam nav jāatvainojas (ja nu vienīgi zaudētājiem tāpēc mierīgāks prāts?). Jau iepriekšējā konkursa rezultātu apspriešanā taču tika gari un plaši apskaidrots par to, ka uzlikt jebkādus nosacījumus attiecībā uz iespēju piedalīties konkursā ir negodīgi, nejēdzīgi un nelietīgi pret tiem, kas paši nespamo, bet tikai lasa to, kas saspamots. Ja tas biedram mopsim nedod dzirksteli – atgādināšu brīvā tirgus ekonomikas pamatlikumu “you don’t like, you don’t buy”.

    🙂

    #262083
    dzhonsons
    Participant

    Buipim labāk tradicionālā 😀 Kas viņam, protams, izdzīvošanai (balvas iegūšanai un piedalīšanās ar 1 gada reģistrāciju) nelīdzēs 😀

    #262084
    _Mo3_
    Participant

    nu tur jau arī bija tādi jautājumi, ka bija grūti kļūdīties 😀

    #262085
    samurajs
    Participant

    Apsveicu uzvarētāju! Bet nu nākamreiz jāliek mazliet grūtākus jautājumus, lai vismaz Googli vajadzētu padīdīt. Galu galā esam tehnisks, nevis blondīņu portāls.

    #262086
    garaisezis
    Participant

    atkal visi cepās par niekiem…. man gan arī neliela škrobe, jo kā jau iepriekš rakstīju, būtu vinnēto balvu samainījis pret pusdienām kaut kur…

    #262087
    drunk_lizard
    Participant

    shady, sarunaa tacju, lai jamie uzsponsoree mopsjelim telefonu. nevajag beernus raudinaat :>

    #262088
    Skypewip
    Participant

    neviens nevinneja, tikai notepad bots 😀

    #262089
    buipisLV
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    shady, sarunaa tacju, lai jamie uzsponsoree mopsjelim telefonu. nevajag beernus raudinaat :>

    par bilžu lietošanu

    /shady/

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā