Konkurss: Pieci par just5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Konkurss: Pieci par just5

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261028
    justMK
    Participant

    Nja jautājumi labi 😀

    #261029
    garaisezis
    Participant

    KristoZ: es piedalos lai laimētu un iemainītu kādam kam to vajag pret to ko man vajag.

    pats pēc touchscreen ar pogaini nemācētu vairāk rīkoties, bet kā telefons man vienīgais kas ir svarīgi, ir saņemt zvanus un lai baterija tur vismaz 3 dienas aktīvi lietojot, tātad, nokia 5110 the best…. 😀

    #261030
    itanium
    Participant

    Nu ta beidzot iemesls pieregoties un atstāt nereģistrēta lasītāja statusu 🙂

    #261031
    jutinja
    Participant

    Mhm! 😉

    #261032
    MCBoss
    Participant

    Just notepad 😀

    #261033
    mocha
    Participant

    Gribēju tikai piebilst par pašu konkrusa organizētību.

    sķiet sūtīt @pastā atbildes 1-a, 2-a, 3-a … utt ir diezgan arhaiski, vairaak piestaav valsts iestaadeem shaadaa formaa noformeeta suutiishana. Ja iesaakumaa shkjiet ka laiks mazaak jaaiegulda izveidojot formu, tad domaaju ka paarskatiit @pastus, ja vien vispaar tas tiks dariits, buus tik pat laikietilpiigi.

    Lai nu kaa cepums organizatoriem par aktivitaateem!

    #261034
    garaisezis
    Participant

    mocha wrote:

    Gribēju tikai piebilst par pašu konkrusa organizētību.

    sķiet sūtīt @pastā atbildes 1-a, 2-a, 3-a … utt ir diezgan arhaiski, vairaak piestaav valsts iestaadeem shaadaa formaa noformeeta suutiishana. Ja iesaakumaa shkjiet ka laiks mazaak jaaiegulda izveidojot formu, tad domaaju ka paarskatiit @pastus, ja vien vispaar tas tiks dariits, buus tik pat laikietilpiigi.

    Lai nu kaa cepums organizatoriem par aktivitaateem!

    man arī patiktu labāk ievilkt ķeksīšus formā nekā sūtīt epastu

    #261035
    rasty
    Participant

    Jautājums administrātoriem.. cik daudz vidēji cilvēki reģistrējas notepadā, piemēram, nedēļas laikā? un cik uz konkursiem reģistrējas? tīri ziņkārībai, ja nav noslēpums..

    #261036
    shady
    Participant

    Quote:

    Jautājums administrātoriem.. cik daudz vidēji cilvēki reģistrējas notepadā, piemēram, nedēļas laikā? un cik uz konkursiem reģistrējas?


    => https://notepad.lv/memberlist.php

    Paņem pēc reģistrēšanās datuma un atlasi dilstošā secībā => redzēsi pēdējās tendences.

    #261037
    akms47
    Participant

    Nu it kā derētu manai omei. 93 gadu cilvēkam, tieši tā kā vajag, bet nepiedalīšos. Es vairs neticu uzvarai.

    #261038
    shady
    Participant

    AKMS47 – nekad nevar zināt, kad paveiksies;)

    Bez tam, uzvarētājs varēs izvēlēties arī no pieejamajiem modeļiem krāsu. Ja netīk šis jaunais modelis, tad varēs arī paņemt citu (no iepriekšējiem modeļiem).

    #261039
    deivs001
    Participant

    mocha, varbūt arī pateikt pareizās atbildes, lai tiem, kas piedalās vispār nav jāpapūlas? Ja grib balvu, lai uzdrukā to ko vajag un kā vajag!

    #261040
    mocha
    Participant

    deivs001 wrote:

    mocha, varbūt arī pateikt pareizās atbildes, lai tiem, kas piedalās vispār nav jāpapūlas? Ja grib balvu, lai uzdrukā to ko vajag un kā vajag!

    Pilnīgi Tev piekriitu, ka bezmaksas siera nav – ja grib lai strādā, tomēr… šāda forma NAV efektīva arī pašiem organizātoriem, jo atbildes nākas pārbaudīt ar roku/aci… ja vien vispār kāds taisās ko pārbaudīt 🙂

    Arī dalībnieki ar savu tjipa “darbu” jau patiesībā neko noderīgu neizdara (kā vien vairāk tērē savu laiku).

    Un vēl tāda maza piebilde – ja šis būtu čalis.lv portāls, tad ok, tomēr notepad.lv pretendē uz IT portālu. Tādēļ arī šādas pārdomas.

    #261041
    deivs001
    Participant

    Saprotu, saprotu, bet katram ir sava pieeja un veids kā viņam ērtāk. Š oreiz shady izvēlējies, ka viņš var būt pietiekami elastīgs un veltīt laiku, lai manuāli aplūkotu visas atbildes. Tāds individuālaks piegājiens, varbūt saņemsiest arī paldies atbildi ar kaķīšbildi 😀

    #261042
    iKey
    Participant

    man arī pazuda ticība kaut rokasspiedienam no konkursu organizētājiem, gan jau daudzi atcerās konkursu, kur balvā bija HP printeris, nez no kurienes uzradās kaudkāds tipiņš par kuru pirmā dzirdēšana, kā arī pāris postus atstāja un “so long su(*ers!”

    jāmaina jau paši konkura noteikumi. (kā minimums 100 posti? jābūt vismaz mēnesim aktīvam)… kā tad… sāks ņaudēt par netaisnību

    #261043
    shady
    Participant

    ZuliXP wrote:

    man arī pazuda ticība kaut rokasspiedienam no konkursu organizētājiem


    Neviens neprasa no tevis, lai tu, piemēram, man paspiestu roku vai par kaut ko cienītu. Tomēr, viss tiek darīts, tērēts savs laiks, lai kādam no portāla lasītājiem tiktu arī kāds prieciņš. Konkursa forma nav automatizēta un integrēta (nākotnē par tādu būs jāpadomā), bet pagaidām neizjūtu vajadzību. Galu galā atbilžu varianti bija tik vienkārši, ka šo e-pasta uzrakstīšanu var uzskatīt par vienu no lielākajiem piepūles darbiem, lai piedalītos konkursā. Un, ja kāds nevēlas, tad ar varu netaisos pierunāt.

    Par to, ka pagājušajā konkursā uzvarēja lietotājs, kurš nebija zināms, tas nenozīmē to, ka tas ir slikti. Piemēram, ik pa laikam ieskatos Delfos, tvnet utt jau gadiem, bet ne reizi tur neesmu mēģinājis piereģistrēties un īstenībā arī negrasos to darīt bez iemesla, bet vienalga skaitos šo portālu apmeklētājs. Arī portālam Notepad.lv ir diezgan liels apmeklējums un ticiet man, ja saskaitītu visus ikdienas komentētājus, tad tas viss nebūtu pat 1% no kopsummas ar visiem nereģistrētajiem lasītājiem. Tā tas ir un vienmēr būs – nezinu nevienu portālu, kur nebūtu šāda situācija. Starp citu šoreiz konkursa dalībnieki bija robežā līdz 100 un pārskatot sarakstu es diezgan daudzus nikus atpazinu – tā kā skaitlis nav mērojams tūkstošos, kur būtu jūra ar nezināmie nikiem, nedomāju, ka tagad par šo tēmu būtu jāizjūt kaut kāds satraukums. Gaidiet, drīz uzzināsiet arī uzvarētāju.

    #261044
    shady
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Tēma ‘Konkurss: Pieci par just5’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā