KONKURSS tiek pagarināts! Izmaiņas Noteikumos!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti KONKURSS tiek pagarināts! Izmaiņas Noteikumos!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150178
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_konkursslogo2_2.jpg[/imgl]Sakarā ar mūsu lietotāju zemo aktivitāti žūrija nolēma Notepad pozitīvo emociju fotokonkursu “Krāsaina ikdiena krāsainā pasaulē” pagarināt līdz Jaungadam. Ziemsvētku-Jaungada periods vienmēr ir pozitīvu emociju pārpildīts. Lai maksimāli nāktu pretī potenciālajiem dalībniekiem, tika arī izmainīti Noteikumi.

    Daži no notepadiešiem izteicās, ka interesantākās bildes varot uzņemt tikai ar telefonu, pie tam varot nodrošināt labu kvalitāti. Vēl citiem digitālā kamera esot ar mazāku megapikseļu skaitu nekā 5 MPix. Labi, šis ierobežojums tiek noņemts, varat mierīgi izpausties!

    Izmaiņas Noteikumos:

    1. Konkurss norisinās no 2009. gada 12. novembra līdz 2010. gada 3. janvārim.

    4. Vēlamais (bet ne obligātais) fotodarbu izmērs – ne mazāks kā 2560×1920 (atbilst 5 Mpix).

    9. Rezultātu apkopošana un uzvarētāju paziņošana – līdz 10. janvārim.

    Pilns konkursa Noteikumu izklāsts – šeit.

    Visiem žūrijas locekļiem ar humora izjūtu ir vislabākajā kārtībā, tāpēc gaidām arī kadrus, kuros, piemēram

    – Salavecis iepazīstas ar rosola bļodu no iekšpuses

    – Sniegbaltīte ar dibenu šļūc pa ledu

    Īsa pamācība fotografēšanā: gadās, ka sliktos gaismas apstākļos asas bildes iegūšanai ir vajadzīgs statīvs. Ja tā nav – var izlīdzēties ar to, kas ir pie rokas:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_08photographer_1.jpg[/img]

    #221435
    web33
    Participant

    Kāda balva ???[hr] ah ja printers ,nu ja dāvinātu fotoaparatu tad es piedalītos !!!

    #221436
    ehex
    Participant

    Perfekti! Dažas labas izdevības gan palaistas jau garām, bet gan vēl kaut ko izdomāšu. 🙂

    #221437
    tastins
    Participant

    Tad varbuut var palielinat ari iesutamo bilzu skaitu?

    #221438
    samurajs
    Participant

    tastins: Bet lūdzu, tikai saprātīgos skaitļos! Nebūtu labi virs 5 bildēm katram.

    #221439
    Daivana
    Participant

    Ja maz dalībnieku vajag tad kārtīgi nospamot/noreklamēt kur vien var 🙂

    #221440
    richX
    Participant

    hmm… Samuraj, ja man ir viena bilde aizķērusies, ko es uzņēmu nākot vēl no skolas (kad vēl nebiju pabeidzis to 😀 ), bet doma bildei bija svarīgāka, nekā izpildījums un tā tika uzņemta ar k550i kameru, tādu drīkst iesūtīt konkursam?

    #221441
    djremys
    Participant

    Bāc 🙁 , saņemās notepadieši savādāk mums printeri neredzēt līdz lieldienām 😀

    #221442
    _Mo3_
    Participant

    ahm, cik sapratu, tad bildei jābūt uzņemtais kkad tagad? a ja es gribu, piemēram, iesūtīt foto, kas ir uzņemts kādu pus gadu atpakaļ? drīkst, nedrīkst?

    #221443
    samurajs
    Participant

    Bildēm obligāti jābūt fotografētām tagad, novembrī-decembrī.

    #221444
    _Mo3_
    Participant

    ah nu žēl protams, bet nu okej 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā