Konsultācijas laptopa jautājumā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Konsultācijas laptopa jautājumā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161605
    VILKA
    Participant

    Nu ko… vēršos pie Jums visiem ar padomu.

    Ir noskatīts laptop iekš 1a :

    Links šeit

    Gan spēlēm gan arī darbam tapēc laptop.. Var kāds pakomentēt vai ieteikt kādas labākas alternatīvas? Cenā līdz 1000Eur.

    Galvenais būtu 17″ screen un Eng+Rus keyboard…

    #321969
    Crow
    Participant

    Rau:

    https://www.dateks.lv/prece/110201

    Tas pats Ačers, tikai ar ī-pieci (bet normālais, nevis U) un se-se-dē (kas ir vitāli svarīgi darbam, ja tas patiešām ir darbs, nevis “darbs”). Vienīg RAM priekš, teiksim, gātēā-pieci tā kā par maz, vajag astoņi, būs pagefile jāatstāj ieslēgts.

    #321970
    VILKA
    Participant

    Vispār apdomājos tieši sakarā ar SSD un CPU un sāku prātot varbūt labāk šo

    Labāks CPU, labāka tīklene, DDR4 rams, + SSD

    dārgāks gan ir.. + papildus uzcenojums par super duper oficiaalo windu… bet bez windas neredz..

    #321971
    iddqd
    Participant
    #321972
    Crow
    Participant

    Nez vai atmaksājas par četriem katliem nolikt gandrīz 300 vairāk. Spēlēs tos nevajadzēs. Darbā… nu tad kāds ir tas darbs. SSD arī šiem divtik mazāks. Par tīkleni vēl varētu strīdēties. Būsi vienīgais krajā ar tādu. A rūteris ar ac vispār ir?

    Ja nemaldos, SSD viņiem visiem ir uz M.2, tā kā mehānisko tam pirmajam var piekrāmēt. Tas, protams, rūpīgāk jānoskaidro. RAM ir visiem divi moduļi jau iekšā, vai nu 4+4 vai 4+2. Divnieku var izsviest un pielikt 4 vai 8. No DDR4 pagaidām būtiska ieguvuma nav.

    A no kurienes pirkt… tas ir katra paša ziņā.

    #321973
    VILKA
    Participant

    AC rūteris ir. Kaut arī ja atceros pareizi tad AC tīklenes atbalsta arī bgn… vai arī kļūdos?

    tos 300 eur apsveru ne tikai par ddr4 bet arīdzan par proci.. 6th gen tomēr mazliet vilinošāki liekas..

    Ne katru gadu pērku laptopu.. vēlams tomēr nopirkt lai pietiek pāris gadiem 😀

    #321974
    Andron MacBeton
    Participant

    Incanti pēc kādiem parametriem jūs iesakat. Tikai ne1 neredz ka tiem mēsliem nav ventilācijas.

    Tie visi ir sūdi! Nav tāda portatīvā priekš spēlēm! NEEKSISTĒ!

    Spēlēm der tikai un vienīgi īsti kompji!

    #321975
    Andron MacBeton
    Participant

    Par ko tu strādā, ka vari tā naudu izmest vējā?

    Katrus 2 gadus 1k€, par kaukādu plastmasas kaku…

    #321976
    Crow
    Participant

    Iesaku pēc tā, ka te ir Hobsona izvēle – šitie Acer vai nekas.

    Pa lielam tā ir. Bet man apnicis velti mēģināt cilvēkus pārliecināt. Man no tā sliktāk nepaliek. Servisnetam varbūt. Bet man nē…

    #321977
    VILKA
    Participant

    Zinu ka spēlēm paredzēti kārtīgi toweri nevis laptopi.. netaisos spēl’t te profesionāli, tik atpūtai… Man vajadzīgs gan darbam gan atpūtai.. Par cik daudz ceļoju tad negrasos pirkt kasti… kā arī nepiesaista doma pirkt divus datorus (toweru spēlēm un notebook darbam). Pēdējais laptop ko pirku man pagaidām ir izturējis 6 gadus, arī acer..

    #321978
    Sacred
    Participant

    Kā var vispar pirkt ACER. Nesen nonāca rokās ACER, kas maksājsi ap 1k€. Sākās ar to, ka wifi draiveris bija jāmeklē vecāks, jo jaunais (no ACER lapas) ik pa brīdim nometa konekciju. Izpildījums vēl tā so-so, bet nu iekšas salasītas pa lēto – tāda biaj sajūta. Pats pērku vienmēr ASUS, neesmu sūdzējies (bija periods, kad bija problēmas ar eņģu izlūšanu un videochipa atlodēšanos).

    #321979
    Andron MacBeton
    Participant

    Pēc tavas “loģikas”, reizi gadā ar bolīdu var klavieres pārvadāt un ar Kamazu sacīkstēs paskriet.

    Kurā cirkū tādas algas maksā?

    #321980
    Andron MacBeton
    Participant

    Velviens mākslinieks… psec.

    #321981
    Crow
    Participant

    Nu un kas ražoja Wifi čipu? Tak ne jau Acer! Droši vien Mediatek… kas ir arī iekš HP un ASUS, mhh.

    #321982
    3Dklucis
    Participant

    Beton šo tu man atļauj nopirkt https://aio.lv/lv/pc/notebooks/prod/lenovo-mcd24mh-633920/ Man jau tik lai te ielīstu nokārtoties:) Starpcitu”Manā cirkū maksā 300ero”…

    #321983
    VILKA
    Participant

    Beton – pēc tavas loģikas man laikam būtu jāskraida apkārt ar CASIO kalkulatoru vai vecajiem koka skaitām kauliņem kamēr mājās stāv kaste 10k vērtībā?

    #321984
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labi BETON ,Tad kādu lapsi tu iesaki pirkt (tornis neder,jo cilveks grib lapsi).Patiešām ar nepacietību gaidu tavu favorītu.

    #321985
    VILKA
    Participant

    Laikam jau ka betona favorīts būtu:

    [img]https://ecx.images-amazon.com/images/I/51aJny2HAEL._SY300_.jpg[/img]

    Lēts, labs un der daudziem gadiem.

    #321986
    3Dklucis
    Participant

    -Jā arī pret viņu galvu noderīgs………………..

    #321987
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pret tavu arī būs gana labs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā