korpusa ventilatori

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU korpusa ventilatori

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234286
    Wuu
    Participant

    Barons wrote:

    Nu tad kā tur ir, ja korpusam sānā nav paredzēts stiprināt ventilatoru vai varbūt pie korpusa vāka var piestiprināt kaut kādā citādā veidā??


    Es savai kastei brutāli izgriezu caurumu un viss kulē. Nekas negrab un nekādas turbulences (WTF ko tas ērms pīpē), vispār dzirdēt nevar.

    4 kodola procesors strādā 30-34 grādu temperatūru ar stok dzesi.

    Bet tas tāds brutāls variants, tev pietiks ar vienu 120 mm ripuli. Ka tik ir kur ielikti. Kās pa kasti, modelis?

    #234287
    Crow
    Participant

    Ejat jūs visi diriģēt :lala:

    https://www.overclock.net/air-cooling/481420-your-computer-has-too-much-air.html

    Quote:

    Your computer has too much airflow… when your wife no longer needs to do the blowing

    😀

    #234288
    Barons
    Participant

    Un man te saka ka nevaja likt uz korpusa vāka, redz ka cilvēki kiek, es arī tā at uztaisīšu-ne sliktāk! https://www.techlivez.com/wp-content/uploads/2007/11/pcfancase.jpg

    #234289
    root
    Participant

    Wuu wrote:

    Nekas negrab un nekādas turbulences (WTF ko tas ērms pīpē), vispār dzirdēt nevar.


    Nu priecājies, značit pareizi saliki. A paprovē samest visus kūlerus samest lai velk tikai uz āru vai uz iekšu, kā to sadarīja viens, vārdā nesauksim, idinjsh un tad paskaties uz effektu.

    Baron, nejauc dzesēšanu ar modingu. Ja gribi modot, tam ir pavisam citi likumi un dzelži, kā arī darbības pavisam citas. Ja vien tu nedomā ņemt cirvi, tas gan vairāk būtu šķūnings. Izskatās, ka Wuu kungs piekopj.

    #234290
    Barons
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Wuu wrote:

    Nekas negrab un nekādas turbulences (WTF ko tas ērms pīpē), vispār dzirdēt nevar.


    Nu priecājies, značit pareizi saliki. A paprovē samest visus kūlerus samest lai velk tikai uz āru vai uz iekšu, kā to sadarīja viens, vārdā nesauksim, idinjsh un tad paskaties uz effektu.

    Baron, nejauc dzesēšanu ar modingu. Ja gribi modot, tam ir pavisam citi likumi un dzelži, kā arī darbības pavisam citas. Ja vien tu nedomā ņemt cirvi, tas gan vairāk būtu šķūnings. Izskatās, ka Wuu kungs piekopj.

    Nekādā gadījumā nelikšu ventilatoru tur kur tas nav paredzēts, varbūt liktu korpusa iekšpusē un tikai tad ja kāds man pierādītu ka pats tā ir darījis un papildus ventilācija ir nākusi par labu.

    Š ito es izlasīju vienā forumā un vienmēr atcerēšos!

    “..,ja tu nepareizi ieliksi to dzesēsanu, tu vari izjaukt gaisa plūsmu korpusā, rezultātā daļa datora tiks dzesēta krietni labāk, bet kaut kur citur temperatūra ievērojami pieaugs. ..”

    Vispēr ja korpusa iekšpusē var ielikt papildus dzesēšanu, es laikam noteikti liktu .. .

    #234291
    Barons
    Participant

    Mazliet atjaunošu tēmu.

    Vai ir iespēja nelikt audiokarti uz 2.1 Logitech Z-5 tumbām bet tā lai skaņa nav sliktāka kā ar audiokarti, vienkārši ielikt mazliet jaunākas paaudzes videokarti un pilnīgi iztikt ar integrēto audiokarti? Tā man teica bodē pārdevējs-konsultants.

    Tikai man nav skaidrs, kāds sakars videokartei ar skaņu, varbūt lai nerij resursus?

    #234292
    root
    Participant

    Barons wrote:

    Vai ir iespēja nelikt audiokarti uz 2.1 Logitech Z-5 tumbām bet tā lai skaņa nav sliktāka kā ar audiokarti


    o_O Emmm… Wut?

    Barons wrote:

    vienkārši ielikt mazliet jaunākas paaudzes videokarti un pilnīgi iztikt ar integrēto audiokarti?


    Ä€aaa… Ja tev pašlaik ir dators, apsver domu pašreizējo audio karti pārnest uz jauno kompi, vai arī iztiec ar (95%) jaunā kompja Realtek hd čipu, kas gan manās ausīs diez ko HD neizklausās. Piemēram es nakujizēju jebkuru iebūvēto karti, iespējams tādēļ, ka iebūvētās kartes nez kādu iemeslu dēļ vismaz man izklausās pēc kakas. Nesaprotu, vainīgas manas ausis, creative 5.1 soundsets vai arī vienkārši esmu dīvains… Lai nu kā…

    Barons wrote:

    Tā man teica bodē pārdevējs-konsultants.


    Apsver domu, ka viņš ir nu tu jau zini kas.

    Barons wrote:

    Tikai man nav skaidrs, kāds sakars videokartei ar skaņu, varbūt lai nerij resursus?


    Sakars ir kopējā datora cenā. Kādus resursus tad viņa rīs? Elektrību? Nu vienīgais.

    Tev ir tik nenormāli ierobežots budžets, ka nevari paņemt to mazliet jaunāko video karti un pa 10-20Ls normālu audio karti? Otrs, ņem uzreiz 5.1 audio, lai pēc tam, kad izdomāsi uzlabot savu skaņas sistēmu nebūtu jāpērk jauna skaņas karte (kā man, lol). Vai arī pārnes no vecā kompja, ja iespējams.

    Any questions?

    #234293
    Barons
    Participant

    Un ja likt videokarti, es jau neesmu geimers un kaut kādu kruto likt netaisos, kuru no šitām divām labāk likt, es gribētu likt jaunāko.

    1. https://www.m79.lv/Asus-EN210-G-DI-512MD2-LP-GF-210512MB-DDR264bitCore-clock-EN210-G-DI-512MD2-LP-_73590.html

    2. https://www.m79.lv/ASUS-GF-GT210-PCIE-512MB-VGA-DVI-HDMI-LP-EN210-G-DI-512MD2-LP_72689.html

    #234294
    root
    Participant

    Ja nepamanīji, viņas ir praktiski vienādas…

    #234295
    Barons
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ja nepamanīji, viņas ir praktiski vienādas…


    Bet tomēr atšķirās, es gribu likt jaunāko un lai būtu saderība ar Windows 7.

    #234296
    root
    Participant

    Viņas abas ir saderīgas ar Windows 7, abām ir vienādi čipi, man pat ir aizdoma ka tā ir viena un tā pati karte, vienkārši speci no m79 aprāvušies nosaukumos.

    #234297
    Barons
    Participant

    Laikam tieši tā arī, ASUS lapā ievadot preces kodu, pirmo variantu atrod > https://ru.asus.com/Search.aspx?SearchKey=EN210/G/DI/512MD2(LP) , bet otro ievadot preces kodu neatrod nemaz > https://ru.asus.com/Search.aspx?SearchKey=EN210/G/DI/512MD2/LP un laikam tikai tapēc ka pēdējie preceskoda burti nav iekavās

    EN210/G/DI/512MD2(LP)

    EN210/G/DI/512MD2/LP

    Bet cena atšķiras 😀 , kā to krieviski sauc, laikam abje*…*ka 😀 😀 😀 !

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā