Krāpšana vai arī var uzticēties?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Krāpšana vai arī var uzticēties?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151972
    Scandal
    Participant

    Sveiki, ievietoju šādu sludinājumu visādos sludinājumu portālos: https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/dvd-and-video-technics/videocameras/VnQLHUxgQl0=.html?1282501369

    Uz epastu antnāca šāds piedāvājums:

    “Hello seller,

    is your item still available for sale? let me know the condition of

    the item and the best price in USD or EUR: [email protected]

    “Re1:

    Hello,

    I see, you are from USA. Price in USD is 500$ or in EUR – 400?. I’m not

    interested in shipping worldwide, but for extra cost I will do it. Why you

    want to buy items from Europe, Latvia?”

    “Re2:

    Thanks for the mail, am located here in USA, l want to buy the item

    urgently for my boss son who just travel to West Africa for his school

    project coming soonest, i think the price of the item on sale is 500

    USD but am going to pay you 700USD For the item including the shipping

    cost via EMS SPEED POST( 2days to 5days).Am going to make Securely

    and safe without any problem via bank to bank transfer i wait for

    your mail.i will need your full Bankinformation for the Transfer as

    soon as possible ok..

    Bank Name:

    Bank Address:

    Swift Code:

    Holders Account Name:

    Holders Account Number

    Your Personal Phone Number:

    This is the shipping address:

    Receivers Name: Tunde Abiodun

    Direciton: No. 46, OKE – Ayadi STREET,

    City: Ondo

    States: Ondo

    Zip Code: 23402

    Country: NIGERIA

    Phone: 2348079994772

    Regards

    Greetings

    Mrs Katy”

    Sludinājumu portālos cenu liku 150 LVL, bet tā kā caur e-pastu un google pārbaudīju, ka interesents dzīvo savienotajās valstīs, tad arī nodomāju, ka reāli nevar būt tāds interesents. E-pats izsktās tīrs, nav pa spamiem izvazāts, arī nav nekādi brīdinājumi! Tad nu uzliku baigo cenu un atbildēju. Re kāda atbilde atnāca, un kaut kā neticās, ka par tādu naudu ir ņēmēji! Ko darīt, ticēt un sakontaktēties tālāk, vai arī tā ir krāpšana? Esmu nedaudz neizpratnē, jo dīvaini liekas, ka prasa uz Nigēriju sūtīt!!!

    Viedokļus studijā!

    #245439
    Wuu
    Participant

    Nu ko tur domāti, ja atsūta naudu sūti prom :]

    #245440
    Scandal
    Participant

    tad jā, bet interesē, vai ar manu nodoto informāciju netiks veiktas ļaunprātīgas darbības. Itkā nekas nepieejams jau nav, bet ja nu tomēr!

    #245441
    izredzētais
    Participant

    nauda reāli mēnesi tavā kontā nāks, ja nemaldos, maksājumu varēja arī pusceļā apturēt, bet neesmo drošs, tas tik tas ko pa ausu galam atceros .. turklāt kādēļ gan viņ am tik steidzami būtu nepieciešams iegādāties kaut kādus krāmus? 😀

    #245442
    afigel
    Participant

    metiens.

    p.s. no nigeerijas nauda naak ~10 dienas. no savas pieredzes, pardevu 2vus traktorus un kombainu melnajiem.

    #245443
    bumbulis
    Participant

    Otrā epasta (re:2) gramatika nevieš uzticību. 🙂

    #245444
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Country: NIGERIA

    Tas jau vien izsaka daudz! Nigērija ir vispasaules interneta krāpnieku citadele.

    #245445
    remzijs
    Participant

    Aptamborēs tevi 😀

    #245446
    linx
    Participant

    Ieskaties šeit! Kā arī Š EIT! 🙂

    #245447
    Stat1CX
    Participant

    Kārtējā krāpšama. Ieraugot Nigeria jau viss skaidrs.

    #245448
    usver
    Participant

    ir simtiem tādu piedāvājumu. Visos pēc Tavas piekrišanas atsūta “1000% genuine” izdruku no kādas nigēriešu bankas, ka nauda ir nosūtīta un tūlīt-tūlīt būs kontā, tāpēc prece nekavējoties ir jānosūta. Nauda nekad pārdevēja kontā nepienāk.

    No 100000 durikiem lētticīgajiem, kas nav painformējušies par nigēriešu stilu, kāds preci arī nosūta. Tā viņiem rodas motivācija sūtīt sludinājumus visiem pēc kārtas.

    Gūglē papildus informācija pēc “419 scam sheme”. ir 419eater.com utml lapas, kas apstāsta, kas un kā.

    #245449
    Aldis
    Participant

    ieraudziijo sjo…

    un atmineejos sjo rakstu..

    https://www.latfoto.lv/foto-bizness/1926-bridinajums-ebay-pardevejiem.html

    pat neiedzilinasos.. 😀 tajaa scandal postaa, uzreiz saku ka ganjau kraapsjana, man te uz epastiem naaca baigi forsjaa lazha, kjipa meicha uzdrukaa angliski, ka vinjai ir 22 gadi, pagaidaam dziivo kautkur tur aafrikaa, kur esot pilsonju un kaads tur karsh.. ja gribu redzeet vinjas bildi, un vsp.. uzzinaat iemeslu kapec vinja raksta man, lai vinjai atbildu..

    nu protams, saprotot ka nav ko zaudeet, aizdrukaju shai arii pretii.. “hello, tiri piri, sanjeemu no tevis mailu, un tieshaam gribu uzzinaat to, kaapeec tu man raksti” 😀

    atsuuta sjii mesidzu peec paaris dienaam, ar savaam bildeem… smuka jau jaa.. 😀 un saka, ka esot kautkaada tur vieteejaa karalja/princha meita, un vienaa nejaukaa riitaa visu savu gjimeni atradusi noshautu pati savaa maajaa, un to ka taga ir izmisumaa, nav kur likties.. un taa.. 😀 😀 un vinja peec kaut shii brauksjot pie manis un mani preceesjot nost ja nu man vinja patiks.. pie reizes bagaazjaa njemsot liidzi savus visus kontus un naudu, kura esot ljoti daudz… bet pasreiz no aafrikas tai netiek klaat..

    un taada mazinja piebildiite.. 😀 😀 ja nu es vareeetu vinjai ieskaitiit kontaa naudu prieksjh biljetes ap 400 eiro.. tad sjii brauks pie manis! 😀 😀

    so.. staasta moraale – cilveeks kursh iespeejams ir leeticiigs, aizskaitiitu naudu.. i viss 😀 ne skaistaa aafrikaanju meicha, ne aafrikaanju meichas bagaatiiba 😀 protams, es vairs neturpinaaju saraksti! =]

    #245450
    Foxsk8
    Participant

    Tādi lētticīgie arī ir LV. Agrāk paziņas iekš orandžajiem veidoja viltus profilus, un no kavalieriem izslauca sms atjaunošanas kodus, lai varētu sačatoties ar sms, jo redz, kredits beidzies, un nevaru ar tevi sarakstīties. 😀 Ierēkt jau varēja totāli, kā džeks, iejutas vecenes ādā, un krāpj laukā zz atjaunošanas kodus 😀 Vidēji prikols uz izmisīgiem tīņiem, kas saskatās smukas meičas buižu, arī nostrādāja. Citi bija pat tādi, kas lielo ZZ pa 12 Ls sūtīja 😀 😀

    #245451
    KristoZ
    Participant

    Ou, jā, es, kā reiz, pirms kāda laiciņa gribēju vienu rakstu par šo visu uzrakstīt, bet vēl gan neizdevās atlicināt laiku priekš tā… Vispār, jāsaka, ka šie ir baigi sarosījušies pēdējā laikā.

    Īsumā – jā – krāpšana. :seeker:

    #245452
    shady
    Participant

    Aldis wrote:


    (…)protams, es vairs neturpinaaju saraksti! =]


    Pazaudēji sava mūža iezemieti….:D

    Bet par tēmu – 100% krāpšana.

    #245453
    Mad182
    Participant

    Tak ieraugot vārdu “Nigeria” jebkurā vietā, kas saitīta ar darījumiem Internetā, uzreiz nav nekādu šaubu par krāpšanu, un tālāk var nemaz nelasīt. Ja nu vienīgi nav ko darīt un gribas pačakarēt pašus nigēriešus.

    Te var palasīt, kā mazais vāveris lielos Ä€frikas skamerus čakarē: https://ilaarijs.blogspot.com/search/label/scambaiting

    Ne velti daudzi e-bay pārdevēji norāda, ka piegādā uz visām valstīm, izņemot Nigēriju 😀

    #245454
    elvisburdajs
    Participant

    Krāpšana un nekas cits. Scandal, Paskaties savā spama kastē cik daudzi nigērieši ir centušies ar tevi sarakstīties.. 😀

    #245455
    Scandal
    Participant

    Liels paldies visiem 🙂

    Nez ko lai uzraksta atpakaļ, gribas uzdir*t šim, moš atsūtīs kravu nēģeru ar AK-47…?

    Viennozīmīgi man jau pašā sākumā nelikās tīra padarīšana tur. Jau otro reizi man sūta piedāvājumus pircēji no Ä€frikas 😀 Starp citu šie man caur zip.lv raksta, caur ss.lv neviens vēl nav interesējies no ārzemēm!

    #245456
    Mad182
    Participant

    Uzraksti, ka esi ar mieru, bet paprasi lai atsūta naudu šippingam, jo tev pašlaik galīgi nav naudas un sūtīšana ir dārga.

    #245457
    usver
    Participant

    Aldis wrote:

    esot kautkaada tur vieteejaa karalja/princha meita, un vienaa nejaukaa riitaa visu savu gjimeni atradusi noshautu pati savaa maajaa, un to ka taga ir izmisumaa, nav kur likties.. un taa.. 😀 😀 un vinja peec kaut shii brauksjot pie manis un mani preceesjot nost ja nu man vinja patiks.. pie reizes bagaazjaa njemsot liidzi savus visus kontus un naudu, kura esot ljoti daudz… bet pasreiz no aafrikas tai netiek klaat..

    karaļa/prinča meita? tad noteikti viņai ir zelta kronis. Parādi viņai http://www.zeltapaka.lv – viņi pērk zeltu par reālu naudu, būs par ko atbraukt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā