Krievija – «pirātu cietoksnis Nr.1»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Krievija – «pirātu cietoksnis Nr.1»

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 66 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213726
    Eudoxus
    Participant

    “Ä€, tev liekas normāli ka mūziku taisa nevis tādēļ, ka radusies iedvesma, bet gan naudas dēļ? Nu jā, tāpēc pops mūsdienās vairs nav baudāms un pārsvarā visādu grupu pirmie albūmi ir labāki nekā vēlākie… “


    Kur es to esmu dzirdējis? Pareizi, PSRS laikos tāds uzskats valdīja. Pa dienu strādā fabrikā, bet pa vakariem var arī uzspēlēt. Bet pelnīt ar mūzikas spēlēšanu, protams, ir fui, jo māksla pieder tautai. Bet kas tu tāds esi, lai mūziķim liktu strādāt par velti. Viņš sacer un ieraksta mūziku un viņš arī ir tiesīgs izlemt, vai to kādam dāvināt vai pārdot. Ja tev nepatīk, tad tev neviens nespiež to pirkt un klausīties. Bet tas, ka tu klausies kaut kādu sūdu, kuru vēl turklāt iemanies nozagt ir jau tava personīgā problēma.

    #213727
    Creep
    Participant

    Aizmirsām pašu galveno piebilst: pirātisms rada M$ monopolu. Ja nebūtu pirātisma, nebūtu arī M$ tirgus pārsvars. Un ja nebūtu pirātisms, tas nozīmētu, ka Open source un freeware plauktu un zeltu, kas atkal nozīmē, ka draiveri, spēles, softi utt. tiktu rakstīti arī pirekš linux. Pieņemu, ka linux lietotāji būtu starā par šādu atgadījumu.

    Vienīgais veids, kā manis teiktais varētu nepiepildīties ir kukuļošana, un M$ ne reizi vien ir nokritis tik zemu, lai lietotu šādas metodes…

    #213728
    nevertell
    Participant

    Te daudz tiek dirsts par to, ka vienu dienu, kad krīze beigsies un maciņā nepaliks vairs vietas kukaiņiem, mēs iesim pirkt licenzes. Bet tā nebūs. Kapēc ? Jo nekad nebūs naudas par daudz . Tas ir tas pats, kas ar cilvēkiem, kuri aizbildinās, ka viņi vēl nav gatavi bērniem- par maz naudas, nav stabilitātes, nav tas, nav šitas. Tā pat, kā šie cilvēki nekad nedabūs bērnu, pirāti nekad nepirks softu.

    90% no latvijas pirātiem nekad nav zaguši softu tapēc, ka viņiem nebūtu naudas, lai to nopirktu. Viņi vienkārši izvēlās izlietot savu naudu citur. Un tas nekad nemainīsies. Ja likumsargi sāks drāzt stipri ārā esošos pirātus, Kanādas vpn servisi sāks pelnīt nedaudz vairāk, un piratēšana turpināsies. M$ aprakstītā politika varbūt strādās ar mazajiem biznesiem, bet mājas jūzeriem būs pilnīgi pofig.

    Cik saprotu, ir tādi, kuri labrāt lietotu oupensursīgo softu un beigtu zagt. Un man ir tikai viena lieta sakāma.

    Dariet tā.

    Ja pagaidām uz linuxa nav jūsu vajadzīgais softs, tad tas tā arī paliks, līdz cilvēki masveidā beigs čurāt autiņbiksēs, un izdzīvos kādus mēnešus divus, un piespamos softu devu fīdbak-ēpastus, nun tad arī kautkas mainīsies. Bet savādāk nekas nemainīsies.

    Edoxous. Mūzikas radīšana, priekš naudas un varbūt arī lai cilvēkiem būtu ko baudīt un mūzikas radīšana, lai cilvēki varētu izbaudīt un nopelnīt nedaudz maizei. Tu gribi teikt, ka latvijas slavenie mākslinieki, kā piemēram Aisha, vai tie varoņi, kuru melodijas tagad skandina katru reklāmas pauzi, ir baudāmi mākslinieki ?

    #213729
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:


    Kur es to esmu dzirdējis? Pareizi, PSRS laikos tāds uzskats valdīja. Pa dienu strādā fabrikā, bet pa vakariem var arī uzspēlēt. Bet pelnīt ar mūzikas spēlēšanu, protams, ir fui, jo māksla pieder tautai. Bet kas tu tāds esi, lai mūziķim liktu strādāt par velti. Viņš sacer un ieraksta mūziku un viņš arī ir tiesīgs izlemt, vai to kādam dāvināt vai pārdot. Ja tev nepatīk, tad tev neviens nespiež to pirkt un klausīties. Bet tas, ka tu klausies kaut kādu sūdu, kuru vēl turklāt iemanies nozagt ir jau tava personīgā problēma.


    Nezinu, ko tu esi dzirdējis, resni, bet tu smagi pārspīlē. Laikam tu mūziku neklausies vai arī piederi pie trulās masas, kura kāri ķer visu, ko izdevēji izlaiž – tādi tiešām nemana atšķirības grupu skanējumos, neatkarīgi no žanra. Laikam arī neesi dzirdējis par gadījumiem, kad grupas sastāvs mainās vai tā izjūk dēļ spiediena no izdevēju puses. Kā arī nezini to, kā izdevēji uz mūziķu rēķina uzvārās, bet to jāapmaksā pircējam.

    P.N. Ja no mūzikas aprites izmestu izdevējus, tb diska cena būtu diska uzražošanas izmaksas plus grupas honorārs, albūmi visdrīzāk cenas ziņā spētu konkurēt ar tagadējajiem pirātiskajiem diskiem.

    #213730
    iReinis
    Participant

    Te laikam dažiem labie daudz naudas! Sāciet dzīvot un to naudu izmantojiet labākam mērķim piem. ziedojiet trūcīgie cilvēkiem, kuriem nav ko ēst un viņi nemazs nesapņo neko legāli nopirkt, tāda atdeve no jums būs labāka, nevis te gudri spriedelēt par darba samaksām utt. Cilvēki mirst pasaulē, tikai par to, ka viņiem nav ko dzert un ēst, bet Jūs te ar saviem resnajiem vēderiem domājat, kā kādam jaunās industrijas māksliniekam pārmaksāt, tikai lai viņam veidotos fantāzija sēžot uz naudas maisa, vai? Cilvēkam ir jāsaņem par darbu samaksa, bet nevis pārspīlēti augsta, ka jākļūst par miljardieri un nekādu palīdzību nesniegt citiem cilvēkiem, bet tikai skatīties uz saviem $_$. Turklāt es izmantošu kā man ērtāk, ja man tas nebūs pieejams, tad paņemšu, nevis zagšu, bet paņemšu no kāda devīga un labsirdīga cilvēka, kas to ir ievietojis internetā. 🙂

    #213731
    nevertell
    Participant

    Ireini, ja tu mazāk spēlētu stalkeru un cod, tu varētu palīdziet tiem, kas mirst no slāpēm un bada.

    #213732
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Ireini, ja tu mazāk spēlētu stalkeru un cod, tu varētu palīdziet tiem, kas mirst no slāpēm un bada.

    omg pwn3d 😀

    #213733
    samurajs
    Participant

    Mani šai atskaitē visvairāk nokaitināja

    opensource/freeware īpatsvars tikai 15%

    Vai nu BSA tīšām sagroza datus, vai arī tupie bagātie ārzemju patērētāji ir tik stulbi, ka bezmaksas programmas par nopietnām neuzskata. Domāju, ka te pat katram katram visnegantākajam pirātelim kādi 50% softa būs bezmaksas, jo

    pārlūki visi – bezmaksas

    audio/video pleijeri – bezmaksas

    p2p softs – bezmaksas

    lielākā daļa grafikas programmu – bezmaksas

    utt.

    #213734
    nevertell
    Participant

    Pilnīgi piekrītu tev samuraj.

    Kaut gan par tiem biznesiem:

    1. Mazie biznesi parasti nav informēti par šādu programmu pieejamību.

    2. Lielie uzņēmēji uztruacās, ka iztrieks kaudzi naudas, ja tas viss nestrādās.

    #213735
    Eudoxus
    Participant

    msh wrote:

    Eudoxus wrote:


    Kur es to esmu dzirdējis? Pareizi, PSRS laikos tāds uzskats valdīja. Pa dienu strādā fabrikā, bet pa vakariem var arī uzspēlēt. Bet pelnīt ar mūzikas spēlēšanu, protams, ir fui, jo māksla pieder tautai. Bet kas tu tāds esi, lai mūziķim liktu strādāt par velti. Viņš sacer un ieraksta mūziku un viņš arī ir tiesīgs izlemt, vai to kādam dāvināt vai pārdot. Ja tev nepatīk, tad tev neviens nespiež to pirkt un klausīties. Bet tas, ka tu klausies kaut kādu sūdu, kuru vēl turklāt iemanies nozagt ir jau tava personīgā problēma.


    Nezinu, ko tu esi dzirdējis, resni, bet tu smagi pārspīlē. Laikam tu mūziku neklausies vai arī piederi pie trulās masas, kura kāri ķer visu, ko izdevēji izlaiž – tādi tiešām nemana atšķirības grupu skanējumos, neatkarīgi no žanra. Laikam arī neesi dzirdējis par gadījumiem, kad grupas sastāvs mainās vai tā izjūk dēļ spiediena no izdevēju puses. Kā arī nezini to, kā izdevēji uz mūziķu rēķina uzvārās, bet to jāapmaksā pircējam.

    P.N. Ja no mūzikas aprites izmestu izdevējus, tb diska cena būtu diska uzražošanas izmaksas plus grupas honorārs, albūmi visdrīzāk cenas ziņā spētu konkurēt ar tagadējajiem pirātiskajiem diskiem.

    Nezinu gudriniek, ko klausies tu (laikam to figņu, ko laiž pa radio Skonto vai kā tur viņu sauca), bet es pamatā klausos instrumentālu mūziku, ko izdod tādas ierakstu kompānijas kā ECM, ja jau tik ļoti interesē.

    Bet savus pārspriedumu par mūzikas industrijas problēmām mierīgi vari paturēt pie sevis. Ja jau tāds sūds, tad nepērc. Ja atrodas pircēji kaut kādam trešam, tad būs arī pārdevēji. Tās ir viņu tiesības. Jā, esmu pircis arī mūziku pa taisno no izpildītājiem (nupat nopirku divus Bill Frisell diskus no viņa mājaslapas katru par 13.99$).

    #213736
    bumbulis
    Participant

    nevertell wrote:

    Ireini, ja tu mazāk spēlētu stalkeru un cod, tu varētu palīdziet tiem, kas mirst no slāpēm un bada.


    Perfekti! 😀

    #213737
    Evers
    Participant

    mrrr wrote:

    Par krieviju sen bija zināms, kā nekā liela daļa lv torrentu trkeri ziemo krievījā :DD

    zinu vienu, kas ziemo Irānā 😀

    #213738
    iReinis
    Participant

    nevertell wrote:

    Ireini, ja tu mazāk spēlētu stalkeru un cod, tu varētu palīdziet tiem, kas mirst no slāpēm un bada.


    Es jau tā maz spēlēju. 😀 xfire vairāk lietoju citiem mērķiem, nevis spēlēšanai utt. labi necentīšos tagad aizbildināties, jo ar dažiem kaut ko censties runāt ir tas pats, kas runāt ar vēju, lai tas man nepūstu virsū. Un jā es nevienu spēli nekad neesmu iegādājies, bet gan draudzīgi paņēmis. Turklāt, ja man būtu tik daudz naudas, kā te dažiem labiem, tad ar palīdzētu.

    #213739
    msh
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nezinu gudriniek, ko klausies tu (laikam to figņu, ko laiž pa radio Skonto vai kā tur viņu sauca), bet es pamatā klausos instrumentālu mūziku, ko izdod tādas ierakstu kompānijas kā ECM, ja jau tik ļoti interesē.

    Bet savus pārspriedumu par mūzikas industrijas problēmām mierīgi vari paturēt pie sevis. Ja jau tāds sūds, tad nepērc. Ja atrodas pircēji kaut kādam trešam, tad būs arī pārdevēji. Tās ir viņu tiesības. Jā, esmu pircis arī mūziku pa taisno no izpildītājiem (nupat nopirku divus Bill Frisell diskus no viņa mājaslapas katru par 13.99$).


    Ja jāklausās radio, tad tiešam skonto, jo nekā sakarīgāka te diemžēl nav. Bet nu labāk skonto nekā European sHit Radio.

    Teksts par pirkšanu pa tiešo no izpildītājiem par 14 zaļajiem ruļez 😀 – ļoti normāls izdevēja ceņņiks, pasaki vēl ka izdevis ir tas tevis nosauktais izpildītājs 😀 Mūziķa mājaslapā nopirki izdevēja uzražotu disku uz kura ir izdevējs uzvārījies – būtu vismaz padomājis par to ceņņiku pirms rakstīji ka pirki no mūziķa 😀

    #213740
    Evers
    Participant

    Par radio runājot – tagad tīri patīkams radio vidzemniekiem klausāms, testa režīmā – frekvence laikam bija tieši 97 mhz. Vismaz šobrīd tur daudz skan arī vecāki labie gabali, šis tas interesants – nedzirdēts. Š is tas sakarīgs arī no latviešu mūzikas, un nav reklāmu un ziņu un runāšanas (tas tik pieļauju, ka tikai testa režīmā)

    #213741
    TokRa
    Participant

    Par radio runājot: https://DI.fm

    #213742
    ruukjis
    Participant

    Muahaha, diskusija spārda! Te dažs labs tik tālu iekarst, ka ne tikai gvelž aplamības, bet arī zaudē spēju loģiski/saprotami izteikties.

    Man ir priekšlikums! Savācaties pie Laimas pulksteņa un izvēršat diskusiju tur. Kā argumentus drīkst izmantot klaviatūras un laptopus. Uzvarētājs būs tas, kurš pēdējais paliks kājās vai, gadījumā, ja neviens nespēs noturēties kājās, uzvarētājs tiks noskaidrots pēc taustiņu nospiedumiem uz mūļa – jo mazāk, jo labāk.

    #213743
    TokRa
    Participant

    Š ausmas:

    …сумма, затраченная на обновление одной клиентской машины при переходе с Windows Vista на Windows 7, должна находиться в пределах от $339 до $510. Но, стоимость перехода с Windows XP на Windows 7 оценивается уже значительно дороже – с $1035 до $1930.

    (c) https://pcportal.org.ru/news/2009-10-17-242

    Atvainojiet, es par šo naudu labāk kādu jaunu netbooku iegādāšos vai galddatoru upgradošu.

    #213744
    ob1
    Participant

    ruukijs +100

    #213745
    eriksu2
    Participant

    njā te palasot pat smiekli nāk par citiem rakstiem, par tiem kuri saka ka jāpērk viss.

    Priekš kam pirkt ja tu nolādē to pirātisko failu un nekas nav jāmaksā, un nav nekāds sods.. saprastu ja tur 5% ka tu dabūsi sodu, ka kāds tevi nostučīs utt, bet te ta nav nekādu sodu.. un uzskatu par muļķiem tos LAtvijas iedzīvotājus kuri pērk softus!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 66 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā