Krievu multimiljonārs investē cilvēka personības pārnešanā robotā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Krievu multimiljonārs investē cilvēka personības pārnešanā robotā

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161905
    samurajs
    Participant

    Krievijas mediju magnāts 35-gadīgais Dmitrijs Ickovs uzsācis un finansējis projektu “Iniciatīva – 2045”, kurš paredz mūžīgās dzīvības radīšanu. Multimiljonārs savācis kolektīvu no vadošajiem neirobiologiem, robotehnikas inženieriem, un zinātniekiem – cilvēka apziņas pētniekiem. Viņu uzdevums ir atrast paņēmienu, kā Ickova kungam vecumdienās izbēgt no līdz šim neizbēgamā likteņa.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0robot2_1.jpg[/img]

    Š odien, 16. martā telekanāls BBC iecerējis rādīt dokumentālu filmu, kas veltīta šim projektam. “Es par visiem 100 procentiem esmu drošs, ka mums izdosies,” saka Ickovs. “Tomēr ir arī citādi domājošie. Kāds pazīstams neirologs uzskata, kas tas ir “pārāk stulbi, lai būtu reāli””. “Iniciatīva – 2045” ilgs 30 gadus, un paredz nākamo soli mākslīgā intelekta pētījumu evolūcijā. “Dažādi zinātnieki to sauc par apziņas ielādēšanu vai pārnešanu. Man labāk patīk termins “personības pārnešana”” – tā D. Ickovs. Pilna cilvēka smadzeņu digitalizēta versija tiks ielādēta speciālā cilvēkveidīgā androīdā.

    Jau 2013. gadā D. Ickovs intervijā New York Times deklarēja: “Cilvēces lielākā problēma ir tā, ka esam pārstājuši kalt nākotnes plānus. Mūsu līderi orientēti tikai uz stabilitāti. Mums nav nekā tāda, kas spētu apvienot visu cilvēci. Mana iniciatīva iedvesmos cilvēkus.”

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0robot1_1.jpg[/img]

    Daily Mail

    #324153
    akms47
    Participant

    Nu jau kino sāk atgādināt, bet Žils Verns arī nezināja, ka viņa romānos ir aprakstīta nākotne…

    #324154
    richijs
    Participant

    Nedod dievs šādu iespēju, tad jau no diktatoriem un citiem ļauniem cilvēkiem cilvēci neatpestīs pat nāve…

    #324155
    Crow
    Participant

    Un jēdziens “mūža ieslodzījums” arīdzan iegūs pavisam citu nokrāsu.

    #324156
    Leichttraktor
    Participant
Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā