Krievu valoda būs otra valoda Latvija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Krievu valoda būs otra valoda Latvija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152001
    Element
    Participant
    #245743
    azazul
    Participant

    politiskais/populistiskais spams

    #245744
    afigel
    Participant

    pamet tik siena kuskji aunu baram…

    ne nu luzkovs ko izlems shajaa sakaraa, ne nu arii buus. ja nu vieniigi muusu nepaarspeejamais elektoraats vai cimdars papuuleesies.

    #245745
    samurajs
    Participant

    Lužkovs ne pirmoreiz taisa šitādus populistiskus gājienus, jau pierasts. Fakts ir tāds, ka reāla divvalodība lielā daļā Latvijas jau ir, tikai tas nav likumiski nostiprināts.

    #245746
    azazul
    Participant

    @samurajs: ja es būtu naivs cilvēks, tad kategoriski nepiekristu , bet .. tas liekas ir atkarīgs no pilsētas kur tu dzīvo un no katra personīgā .. emm .. sabiedrības loka. Piemēram man pēdējos mēnešus sāk likties ka otrā valoda iekšLV ir angļu.

    #245747
    buipisLV
    Participant
    #245748
    Crow
    Participant

    Da tajā tekstā tekstā vienā vietā ir “sola” un otrā “cer”. Kur ir minētais “būs”? Biedrs Samurajs saka pareizi – tā jau ir, tik nav likumā ierakstīts.

    Bet tirgus ar Krieviju, īpaši pārtikas nozarē mums ir vajadzīgs. Sen bija laiks. Eiropai mēs nahren vajadzīgi, tie te grūž savu preci, kamēr mūsējā tiek iznīdēta. Krievijai turpretī ir vajadzīgas Latvijas neaizsalstošās ostas. Abpusēji izdevīgi.

    #245749
    nevertell
    Participant

    @Crow Krievi jau negrib attīstīt tirdzniecību, viņi grib paši pievākt un valdīt.

    #245750
    Crow
    Participant

    Vai reāli ir kāda atšķirība, kas pievāc te visu? Pagaidām viss tiek par sēnalmaizi atdots rietumniekiem un pārējais nolaists un iznīcināts? Vismaz krievus mēs puslīdz pazīstam un ir arī līdzīga domāšana iegājusies.

    Paši mēs valdīt savā dzimtajā zemītē jau neprotam enīvej.

    #245751
    afigel
    Participant

    Crow wrote:

    Vai reāli ir kāda atšķirība, kas pievāc te visu? Pagaidām viss tiek par sēnalmaizi atdots rietumniekiem un pārējais nolaists un iznīcināts? Vismaz krievus mēs puslīdz pazīstam un ir arī līdzīga domāšana iegājusies.

    Paši mēs valdīt savā dzimtajā zemītē jau neprotam enīvej.


    peedeejais teikums atbilst iisteniibai.

    a par to krievijas tirgu Crow – palasi ka latvijas sprotes puudee uz robezhas, ko cilveeki saka par biznesu ar kreiviju. tur nekas labs nevar sanaakt, kameer ekonomiku izmanto politisku meerkju panaakshanai.

    #245752
    elvisburdajs
    Participant

    Dieva dēļ, nevajag mums krievu tūristus! Jo mazāk viņi bāž savu degunu mūsu valstī, jo labāk!

    Runājot par tirdziecību, varam eksportēt savas preces uz nebēdu, tikai lai nesanāk tā kā nevertell rakstīja..

    Crow wrote:

    Paši mēs valdīt savā dzimtajā zemītē jau neprotam enīvej.


    Crow, Tu padodies? :seeker:

    #245753
    Kon
    Participant

    Nav nekādu iebildumu pret krievu valodu, tiek pielietota ikdienā un uzskatu par nepieciešamību savā vidē 🙂

    #245754
    j.c
    Participant

    Latvijā jau ir 2,5 valodas – latviešu + 0,75 krievu un +0,75 angļu. Tikai tas nav oficiāli…

    #245755
    reGative
    Participant

    elvisburdajs – Un ko tad Tev tik sliktu nodarīja nabaga Krievu tūristi? Tev ir kauns?

    #245756
    Crow
    Participant

    Tūristi… nu jā, labāk jau ir apdzērušies angļi, kas apmīž Brīvības pieminekli. Un drātē vietējās “skaistules”. Pirmais – diplomātisko attiecību veicināšana. Otrais – nauda nesmird, odnako.

    Š protes? Fakts jau gan, tur par to benzopirēnu un citām stulbībām ir blefs. Taču tad atkal – vai tad mums ir vēl kāds cits eksports reāli pieejams? Eiropa mūs nēēsāāprāātīīs, EirŠpa mūs nepazīīīs.

    Elvi, ko nu man padoties. Es vēl neesmu sācis karot…

    #245757
    afigel
    Participant

    Crow wrote:

    Taču tad atkal – vai tad mums ir vēl kāds cits eksports reāli pieejams? Eiropa mūs nēēsāāprāātīīs, EirŠpa mūs nepazīīīs.

    [/color]


    nav. tieshi taapeec vajag lobeet un aizsargaat vieteejos razhotaajus, aizsargaat taas mantas, ko razhojam pashi.(nodoklji, ievedmuitas etc.)

    #245758
    Kon
    Participant

    Lietuviešu krējums garšīgāks par mūsējo, tālāk?

    Vienīgais, kas letiņiem palicis alus un maize.

    #245759
    afigel
    Participant

    kreejums, siers, piens, daarzenji, galja etc.

    #245760
    elvisburdajs
    Participant

    reGative, Neko nenodarīja un man arī nav nekas pret krievu tautu kā tādu.. 🙂 Vienkārši es negribu lai viņu te ir vairāk, nekā mūs pašu.

    Crow, Katrā ziņā es piekrītu visam tevis teiktajam. Tiesa arī par to ka mēs lēnām izpārdodam savu valsti rietumniekiem.. :/

    #245761
    Kon
    Participant

    Dārzeņi importētie labāk pie sirds iet, piena produktus lietoju leišu, gaļa .. nu lab 🙂 trīs lietas !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā