Krievu valoda būs otra valoda Latvija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Krievu valoda būs otra valoda Latvija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245762
    afigel
    Participant

    ar daarzenjiem es domaju ne jau to, uz akmens vates audzeetos. jebkura gadiijumaa fakts ir taads, ka mees sevi speetu nodroshinat ar paartiku – tas dod razoshanu, darbu, palielnaas apgroziijums, samazinaas izmaksas un galu galaa palielinaas konkureetspeeja ar apkarteejaam valstiim. ja veel izliidzina platiibu maksaajumus tad …

    #245763
    Crow
    Participant

    Mūs’ tēvijā ir ļoti liels daudzums cilvēku, kas strādāt nevēlas. Un tie nez kāpēc tiek pupināti.

    Bet tie, kas vēlas strādāt, tiek nospiesti līdz zemei un beigās padodās.

    Cui prodest?

    #245764
    nevertell
    Participant

    Afigel, visa padarīšana ar EU ir tāda, ka mēs NEKO NEDRĪKSTAM LOBĒT. Mēs nedrīkstam bikstīt savu preci un atlaist nodokļus vietējiem, savādāk tas nesakritīts ar EU ņiguņegu. To ĒēēēīīroŠŠpāā mūs nesaprāātīīs es dīcu tad, kad bija referendums par to, vai iestāties. No vienas puses labi, palīdz mums viņu nauda, no otras slāpē attīstību. EU ļoti grib uzspiest, lai visām valstīm vienādi likumi, bet tas galīgi nestrādā. Un tapēc man liekas, ka tur ir naturāla Krievu ietekme, pašā ĒŠª. Ja ne ē ū, tad vismaz vācijā tochno, skatoties pēc gāzes izvirtībām. Un tā tas viss atceļo uz latviju.

    Laikam būšu smagu BS saspīlējis tik mazā palagā.

    Šªn par kādu konkurētspēju te iet runa ? Jā, varbūt spējam nodrošināt sev pašiem ēst. Bet gāzi nē. Rūpniecība ir pakaļā. Eksports ir nulle, visu importējam. Bet par kādu naudu mēs kautko importējam ? Pareizi, par to, ko dabonam no zemes izpārdošanas. Pilnīgi pie pakaļas, ko tu vari sev nodrošināt, virs ūdens tu nebūsi, ja tu nebūsi citiem vajadzīgs. Un nē, latvija nav VAJADZĪGA, vismaz tāda, kāda tā tagad ir, tikai krieviem derīga ir.

    #245765
    zivs
    Participant

    Kādi pie velna dārzeņi, gaļas. maizes un ali, ja mums ir satriecoši izdevīga osta, kuru iekāro ne tikai krievi vien?!

    Kamēr balsos kāds par visādiem PLL (cik trulam vispār jābūt, lai par vidusskolnieku un kampēju balsotu?) un SC (cerot, ka foršie krievi mūs izvilks no ķibeles, un visi dzīvosim laimīgi kopā, roku rokā, lol) un Vienotības (kur sastāvā ir vieni solītāji, bet nekā nedarītāji, un partiju mainītāji pēc situācijas), tikmēr arī viss te ies pa dirsu. Un nešaubos, ka kādam tas būs pēkšņi ļoti izdevīgi sev un savai ģimenītei, ieviest divvalodību (automātiski norakstot latviešu valodu kā tādu) …

    #245766
    samurajs
    Participant

    nevertell wrote:

    Eksports ir nulle, visu importējam.

    Kurā mucā tu diez esi izaudzis? :mod: Kaut vai lielākais uzņēmums “Liepājas metalurgs”, kur strādāju, 100% produkcijas eksportē – LV jau nevienam armatūru nevajag, te neko nebūvē.

    #245767
    root
    Participant

    Samuraj, salīdzinot ar importu, eksports tiešām ir nulle. 🙂

    #245768
    Kefīrs
    Participant

    Quote:

    …krievu valoda Latvijā būs otra valsts valoda.

    Gaidīšu ar sūdainu mietu…

    #245769
    Aldis
    Participant

    Kārtējā rusifikācija, vai arī kādam pirms vēlēšanām atkal galva starp durvīm iespiedusies?

    Nav man nekas pret Krieviem. Nesen arī iepazinos ar cilvēku, kuram pasē tautība ir krievs, bet, kamēr šams to neparādīja, tamēr protams neviens neticēja. Runā tekoši, bez akcenta latviski, un nosoda tos, kuri šeit dzīvo, un saka, ka nekas viņiem nav jāzina. Ehh.. tādus cilvēkus vairāk 🙂

    Mjā.. un pie kā novedīs šāds solis? Dzīvojot iekš LV 20 gadus un vēl nezināt latviešu valodu? Tas ir izteikts slinkums, āā.. nu tad palīdzēsim jamiem paslinkot tālāk. Tā pat kā jau pašreiz to daram ar bezdarbniekiem maznodrošinātajiem – kuriem ja ģimenē nevienam nav darba, maksā pašvaldība vai kas tur kompensāciju, par to ka redz nēesot darba. Valsts kase tik tukšosies, visi bļaus cik slikta ir valsts. Kaut gan kopumā paši iedzīvotāji nedomā ne ar galvu, ne kā… Izdoma visādas priekšrocības sliņķiem.

    #245770
    Kefīrs
    Participant

    Twīts no @Rigas_pils

    Quote:


    VP: Svešinieku padomus mums nevajag – latviešu valoda in un būs vienīgā valsts valoda. Latv.val. ir jāvieno visus Latvijas iedzīvotājus.


    😀

    #245771
    Wuu
    Participant

    Rīgā neoficiāli oficiālā valoda sen ir Krievu.

    To Aldis, aizver muti! Es strādāju, bet korumpēta sistēma mani spiež nost no visām pusēm. Skaists piemērs. Mums Dobelē siltumtīklā monopols, tāpēc cenas vienkārši katastrofālās. Atteikties no pakalpojuma un ievilkt gāzes apkuri oficiāli aizliegts 😀 Man par dzīvokli cauru gadu +110 Ls komunālie jāmaksā, skaisti ne? Un tie malači pat jumtu nevar salaboti, 3 istabās uz griestiem ūdens plēki. Reizes sešas saucām ārā lai labo, bet ne sūda nemainās.

    _______________________________

    Brīdinājums! Neizmanto necenzētus vārdus.

    #245772
    TokRa
    Participant

    Wuu wrote:

    Rīgā neoficiāli oficiālā valoda sen ir Krievu.


    Именно так.

    #245773
    buipisLV
    Participant

    Druviete labi izskaidrojusi, kas slēpjas zem oficiālās valodas statusa, par ko iestājas Ušakovs: https://ej.uz/9ls

    #245774
    Aldis
    Participant

    Wuu, tieši par sistēmu jau arī lamājos. Visas sistēmas šīs netaisnības savācoties no šādiem sīkumiem 🙂

    #245775
    nevertell
    Participant

    Nu labi, nav normālu lielo partiju par ko balsot. Bet zinat, kas SC palīdzēs vēl vairāk nekā Krievi ? Tas, ka tagad ir sasparojušās vecās kundzītes un slimie patrioti (akcents uz slimajiem, ne patriotiem) un sa-aģitējuši savas mazās partijas, tā, ka nu jau sāks palikt par maz balsu lielajām latviešu partijām, bet mazās iekšā vēl netiks. Rezultāts ? SC!!!

    Un samuraj, pastāsti man, tādam Rīgas pumpainam dārzenim, kur latvijā dabon metāla rūdu, ko apstrādāt ?

    #245776
    samurajs
    Participant

    Skaidroju pumpainam dārzenim: 😀

    LM nekad nav kausējis rūdu. Pie mums pārkausē vecus auto, traktorus, pannas un čuguna podus no visas Baltijas.

    #245777
    afigel
    Participant

    nevertell wrote:

    Afigel, visa padarīšana ar EU ir tāda, ka mēs NEKO NEDRĪKSTAM LOBĒT. Mēs nedrīkstam bikstīt savu preci un atlaist nodokļus vietējiem, savādāk tas nesakritīts ar EU ņiguņegu. To ĒēēēīīroŠŠpāā mūs nesaprāātīīs es dīcu tad, kad bija referendums par to, vai iestāties. No vienas puses labi, palīdz mums viņu nauda, no otras slāpē attīstību. EU ļoti grib uzspiest, lai visām valstīm vienādi likumi, bet tas galīgi nestrādā. Un tapēc man liekas, ka tur ir naturāla Krievu ietekme, pašā ĒŠª. Ja ne ē ū, tad vismaz vācijā tochno, skatoties pēc gāzes izvirtībām. Un tā tas viss atceļo uz latviju.

    Laikam būšu smagu BS saspīlējis tik mazā palagā.

    Šªn par kādu konkurētspēju te iet runa ? Jā, varbūt spējam nodrošināt sev pašiem ēst. Bet gāzi nē. Rūpniecība ir pakaļā. Eksports ir nulle, visu importējam. Bet par kādu naudu mēs kautko importējam ? Pareizi, par to, ko dabonam no zemes izpārdošanas. Pilnīgi pie pakaļas, ko tu vari sev nodrošināt, virs ūdens tu nebūsi, ja tu nebūsi citiem vajadzīgs. Un nē, latvija nav VAJADZĪGA, vismaz tāda, kāda tā tagad ir, tikai krieviem derīga ir.

    Somija ierobežo no Igaunijas ievesto sēņu un ogu pārdošanu@TVNET.

    Var, visu var, tikai nav drosmes un uzņēmības jeb arī tas skars kāda privātās intereses.

    #245778
    nevertell
    Participant

    Bet saproti Samuraj, cik tad mēs ilgi vāksim vecos traktorus un pannas ? Kādu dienu viss beigsies. Kautgan atkritumi jau mums ir neizsmeļams resurs. Dēļ ģeoloģiskām īpatnībām Latvija varētu kļūt vai nu par tranzītvalsti vai arī ražot masveidā. Bet kvalificēts un LĒTS darbaspēks ta nav. T.I. nevis nav bezdarbnieku, bet nevienam nav izdevīgi maksāt likumīgas algas.

    Un, afigel, kapēc tad bij mums jānobendē cukurbiešu bizness latvijā ? Jo nāca par sliktu citiem ražotājiem iekš ē ū .

    #245779
    Blakius
    Participant

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/212570 ^^

    Krievu tūristi, vaig tādus vairāk piesaistīt latvijai.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vYR-iHEM0UA[/youtube]

    Pēc neatkarības atgūšanas, eiropā lielāka krāsaino metālu ieguve bija baltijas valstīs, un nē- ne jau tāpēc ka mums būtu kādas rūdas raktuves :devil:

    #245780
    Foxsk8
    Participant

    Labi, tauta, izskatās, ka laiks tomēr būs tit makšķeres, kristietība skolā, krievu valoda kā otrā valoda oficiālā, kas vēl, kad sasniegšu pensiju, un staigāšu ar elektrokruķiem, pensija varbūt būs tāda, kāda tā ir tagad, eiropas vidējam pensionāram. Bērniem augstskola par maksu, kur pretēji citur ta ir bezmaksas. Darba alga, zem katras kritikas.

    Nu kādi būtu argumenti, sociālie, lai es šeit paliktu? Tā tīri teorētiski. Atbilde ir nekādi.

    P.S. Ienāks krievi latvijā, latviešiem uzmetīs virsū krievijas pases, un teiks, mēs aiztāvam savus pilsoņus, like Gruzija 😀

    Lai gan viens fakts tomēr man ir jāatdzīst, kad strādāju tirdzniecībā, gan arī reāli tagad, krieviem ir tā, ja viņiem ko točna vajag, cena nav būtiska, atnāk un nopērk, viņi nav tādi, kā mēs, skatamies 30 reizes, un tad vēl cenšamies no pārdevēja kādu skidonu izsist 😀 Lakam krieviem ir tā, ka viņiem nav vidējo slāņu, kā tādu, vai nu biezie, vai urlas, bet tādu vidusmēra krievu es vēl savā dzīvē neesmu saticis 😀 Ja skatos, materiālā ziņā.

    #245781
    Element
    Participant

    Wuu wrote:

    Rīgā neoficiāli oficiālā valoda sen ir Krievu.


    Tieshaam? Kopsh kura laika?

    Veel par teemu: https://www.tvnet.lv/zinas/latvija/343727-ko_nozime_luzkova_izteikumi_par_divvalodibu

    Zatlers: Latviešu valoda ir un būs vienīgā valsts valoda Latvijā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā