Krīzes risinājums: Superlīme.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Krīzes risinājums: Superlīme.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148326
    Mr.Death
    Participant

    [imgl]https://bars-profile.ru/Moment_glue.jpg[/imgl]

    #193323
    Foxsk8
    Participant

    Vienīgais, kas man šitai antikrīzes precei nepatīk, ir tas, ka vismaz to pašu iepakojumu tai līmei varēja kaut kā labāk izdomāt, katru reizi kādi pāris pirksti nez no kurienes “Mutantu variants”, saauguši kopā. Tad nu sēdi pāris min, sajutas ar nav no tām patīkamākajām.

    Man personīgi superlīme ietaupījusi daudz vairāk. Laptopam taustiņu salīmēju, iet kā smērēts, cits jau būtu droši nesis labot, lai liek jaunu tastatūru 😀 😀

    #193324
    Mr.Death
    Participant

    vells par stenderi, man ar uz pirksta tika. nolādu to mēslu. (bet laps gan)

    #193325
    samurajs
    Participant

    Ja vēl būtu paostījuši to mantu, tad toč “Henkel, Henkel ūber alles dziedātu” :D:D:D

    #193326
    Loading
    Participant

    Š is nav supermoments, supermomentam cita uzbūve, tāds caurspīdīgs un 5ml tūbiņās. Š is vienkāršais moments, dzeltenīgs un lielietilpības tūbiņās, bet jā… Prece ļoti spēcīga. 2 gadus jau kā auto durvīm moldings turās pielīmēts ar šo līdzekli (sals, mitrums, sāls, karstums, netīrumi). Bet tā nākas bieži pielietot sīkumos.

    #193327
    samurajs
    Participant

    Pareizi, Loading, Supermoments ir uz ciānakrilāta bāzes, bet šitā ir ostāmā līme 😀

    Es gan esmu epoksīda sveķu piekritējs. Momenta tipa līmes der, ja virsmas ir absolūti pieguļošas. Ja izdrupušas – tad tikai ar sveķiem var!

    #193328
    Loading
    Participant

    Heh.. Ar tiem arī bijusi saskarsme, bet baigā ķēpa, kamēr sajauc tās divas vielas. Bez tam, nesen momentu izmantoju, lai ģitārai pielīmetu to daļu, kur stīgas stiprinās. Tur bez problēmām….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā