"Krutais Gārnis" pametis ligzdu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Krutais Gārnis" pametis ligzdu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178899
    samurajs
    Participant

    Holmss – tad liec Virtualboxi uz Linux un Windows instalē virtuāli 😀 Uz debian nav nekādu problēmu ar netu.

    #178900
    karnaiss
    Participant

    kada vaina Microsoft Virtual PC 2007?

    #178901
    normis_161
    Participant

    Es, piemēram, uz Virtual PC nevarējau uzinstalēt Ubuntu, kā arī mans draugs no nevarēja izdarīt, jo viņš kaut kā nokaras ekrāns un tālāk nekas nenotiek.

    #178902
    osh
    Participant

    A nahuj vispispŠ—ar tāds Virtusl PC ir vajad;zigs> Vsai tad nepietiek ar vuebnu izvēlēto OD??

    #178903
    nitro
    Participant

    Spriezhot peec Sid pieziimes jaasaka ka nenormaali saak kaitinaat ka Ubuntu saak liidzinaaties meinstriimam – jo jaunaaka OS jo jaunaakam PC jaabuut lai taa darbotos bez lagiem etc..un arii Ubuntu neiznaak reizi 5 gados..

    #178904
    Sid
    Participant

    Nitro, bet tā nu tas ir – programmas attīstās un prasa vairāk resursu, jo iespēju klāsts arī paliek lielāks. Neviens jau neliek likt to jaunāko OS, vai ne tā?

    #178905
    Vaz3
    Participant

    Man nekādus ūber resursus nerij,par vistu jau nu toč ātrāk iet,vispār patīk juanais ubunt,vineīgi transmisija galīgi garam,tikuntā vienmer lietoju emulēto Utorrent…

    #178906
    Sid
    Participant

    kr4, iemēģināju. Secinājums: lagojošākais bubu no visiem līdz šim mēģinātajiem. Tam brīnumam pat kkas ar apt negāja kā vajag, imho, tas nav īsti kruta, ka distram, kas sevi pozicionē, kā jūzerfriendly, tāda lieta by default ir jāmēģina piedzīvināt pašam jūzerim. Tā kā bubu neesmu vairāk par mēģināšanu lietojis, tad nu nemaz i nemēģināju neko tur labot, jo palikt pie šamā tā kā tā nedomāju..

    #178907
    Vaz3
    Participant

    Man tieši ātraks leikas,jo pirmoreizi paņēmu AMD 64 versiju 😀

    #178908
    Sid
    Participant

    Es nerunāju par ātrdarbību, bet par visu sys darbību kā tādu. Es pat no deb pakām neko nevaru uzinstallēt, jo uzmetas kkāds errors, kas ir saistīts ar APT, nu bļaģ kas tā par jūzerfriendly distru, ko nevar uzinstallēt un lietot?!

    #178909
    rikis15
    Participant

    Man jau liekas ka ar katru versiju bubuntis paliek gļukaināks un kāpēc bubunta vietā nevar lietot Debian kas daudz mazāk rij ir tikpat draudzīgs ar apt un deb pakām un protams gandrīz bez gļukiem.

    Ja kāds nezin… :ooo:

    Ubuntu distributīvs ir debian testting un viss kas ir ubuntu ir arī debian varbūt daži sīkumi atšķiras.

    Bubunta vieta lietotu vistu jo lai darbianātu bubunti vajag diezgan labu datoru un uz tāda jau ietu vista

    #178910
    samurajs
    Participant

    rikis15 wrote:

    kāpēc bubunta vietā nevar lietot Debian kas daudz mazāk rij ir tikpat draudzīgs ar apt un deb pakām un protams gandrīz bez gļukiem

    Protams, ka debian ir stabilāks un labāks. Tikai lieta tāda, ka vecais Etch neatbalsta jaunos datorus dzelžus (vismaz daļu no tiem). Jaunais Lenny ir procesā un katru nedēļu jārēķinās ar 200-300 MB updeitu; kodols vien jau reizes 5 updeitojies. Bet nu veidojas patiešām labs Linux.

    #178911
    rikis15
    Participant

    nu man ar portatīvo debian 4 nevaru dabūt skaņu uz austiņam tad pārējo varu aptuveni uzliku ubuntu tam visu dabūju bet nonesu tagad dzīvojos uz win xp pagaidīšu kad iznāks Debian Lenny 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā