.. kur lai pārdodu …

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic .. kur lai pārdodu …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156375
    jaukais66
    Participant

    Sveiki!

    Iespējams, ka šī nav īstā vieta, kur to jautāt, bet kur es varētu pārdod grāmatas, kuras nopirku veikalā, taču nelasu, jo man īpaši nepatika saturs.. [Kaut kur netā pārdod vai kur citur..]

    Iesakiet kādu vietu…

    Man vēl ir liela kaudze ar nevajadzīgiem vadiem, kurus nav kur likt, kā arī daudz citas lietas, kuras nav kur likt, gribu no tām tikt vaļā, taču grāmatas būtu labāk pārdod, tās nebija no lētājām, viena vismaz maksā 15 Ls…

    Par vadiem var ko sadomāt, jo tie jau stāv vairākus gadus..

    Kādam ir kādas idejas.. ?

    Paldies.

    #284773
    Logicspread
    Participant

    Pirmkārt, kurš vainīgs, ka tu sapirkies sūdus?

    Otrkārt, a kur sūdu saraksts? Kā tad lai zin ko tu gribi pārdot? анальная мастурбация для начинающих, 15 sējumos?

    #284774
    kurbads
    Participant

    Gramatas mēģini te – https://www.ibook.lv/

    #284775
    Kon
    Participant

    Grāmatas <3

    Uztaisi te sarakstiņu, varu derēt, ka kādam (mani ieskaitot) var rasties interese 🙂

    #284776
    Crow
    Participant

    Kojānam cepumu un grāmatu sarakstu studijā. Grāmatu studēšana man rada ilūziju, ka es daru kaut ko lietderīgu, lai gan patiesībā nolekt no Vanšinieka, divreiz, būtu apmēram tas pats 😀

    Vadus gan – Hoetika, ZAAO utml., protams, bez kompensācijas :>

    #284777
    shady
    Participant

    Grāmatas tak var izpārdot kaut vai te:

    => https://www.ss.lv/lv/entertainment/books-music-movies/

    Ja vēlies maksimālu rezultātu, tad pieiet klāt katrai lietai individuāli. Piemēram, pavārgrāmatu mēģināt nopārdot kādā sieviešu forumā / draugu grupā. Bērnu grāmatas visādos “māmiņu domugrupās”, specializētajos saitos, utml…. Tas, protams, prasa laiku un vēlmi ko darīt.

    Pats ar kādu laiku atpakaļ sūkstījos, ka nekur nav iespējams dabūt vienu sev interesējošu grāmatu (būtu bijis gatavs maksāt pat 30 un vairāk Ls), bet vecs izdevums un nekur nevarēju sameklēt. Nejauši uzgāju pie viena teju vai nepazīstama cilvēka un dabūju par “pliku paldies”.

    Nevar jau zināt, kas tavos krājumos atrodas, novērtēt to nav tik vienkārši. Vienam mēsls, citam milzu vērtība 🙂

    #284778
    Kon
    Participant

    , bet jaukais pazuda /:

    pēdējā laikā lēnām lasās un par maz, jau pāris mēnešus cīnos ar Tā Runāja Zaratustra

    #284779
    deivs001
    Participant

    Arī būtu ieinteresēts grāmatu iegādē, ja nav ar trūkstošām lapām. Kā arī visādi citi “mēsli”!

    SARAKSTU!

    Lasītāji, kas šeit savākušies, nav vēlme plauktus patukšot? Varbūt, ka man kaut kas ieinteresēs 😀

    #284780
    aoma
    Participant

    Joprojām neredzu sarakstu, ja ir kas vērtīgs, labprāt paņemtu.

    Priecē, ka kojāns vismaz lasa grāmatas, savādāk tāds iespaids, ka tupariļļi vien te apgrozās.

    #284781
    jaukais66
    Participant

    Tas bija vienīgais piedāvājums, kas pašlaik ir, taču pie šī piedāvājuma klāt nāk vairāk grāmatu..

    #284782
    drunk_lizard
    Participant

    [spoil]pljeee, kaa iereecu par sarakstu un graamatu tematiku! *** indigo…[/spoil]

    #284783
    Crow
    Participant

    Ēēē, jā… es laikam šodien neko… sorry, es lasītāja karti aizmirsu mājās [img]https://www.bildites.lv/images/wttnncah1zrtjdrfvp4.gif[/img]

    #284784
    Willis
    Participant

    Iemet visu šo sarakstu Delfi-Forums vairākās sadaļās, tur reizēm kaut kas tamlīdzīgs tiek pārdots .

    ‘Pavedināšanas māksla’ es gandrīz vai nopirktu, 🙂 ja nu kas jauns un nezināms ir ?!

    #284785
    jaukais66
    Participant

    Es gribēju piebilst to, ka kopā tiek pārdotas apmēram 30 dažādas grāmatas, tai skaitā, arī vecas un pat ļoti noderīgas tikai pa 1 Ls, kas agrāk maksāja 20 rubļus, vismaz pēc informācijas, kura norādīta grāmatā.

    Mans piedāvājums bija tikai daļa no tā, kas tiek pārdots, es visu nesaliku, ja aizvien Jums ir radusies vajadzība, es varu publicēt otrās daļas sarakstu, kurā arī ir daudz grāmatu, tai skaitā dažādi žurnāli, tādi kā klubs un tā tālāk..

    Gaidu Jūsu atbildi, taču ņemiet vērā, ka daudzi grib tieši tās grāmatas, kuras iepriekš bija sarakstā, tādu vairāk nebūs, izmantojiet izdevību……..

    Kādas grāmatas Jums patīk ?

    Es tā skatos, ka šeit ir IT portāls, tad jau par IT lietām un/vai uz to pusi, paldies par ieteikumiem.

    Redziet, es tiešām centos veidot to sarakstu un tiešām cerēju, ka kāds ko pirks, bet nekā, tādi jau Jūs esiet, tāda ir tā sabiedrība.

    #284786
    Willis
    Participant

    Grāmatas par vēsturi ir ?

    #284787
    jaukais66
    Participant

    Grūti pašlaik man to pateikt, taču no vecajām grāmatām uz šo brīdi man ir……

    Emīls Zolā (Parizes vēders) [Romāns]

    B. Nosiks [Š veicers]

    A. Š veicers. (Vēstules no Lambarenes)

    Protams, tās ir dažas no tik daudz, cik man bija agrāk, taču pagaidām tas nav uz vietas, tāpēc nevarēšu pateikt, taču pastāv iespēja, ka kaut kas uz to pusi kādreiz būs….

    P.S.

    Ir daudz un dažādu nevajadzīgu žurnālu…

    Playboy …

    Klubs…

    Ievas virtuve..

    Next…

    Kas jauns,…

    Žurnāls Ilustrētā Zinātne

    FHM…

    Forbes..

    Privātā dzīve..

    Ievas stāsti…

    «JOY» (2012)

    Cosmopolitan (2012)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā