Kur mani vaļenki, pižiks un vatņiks?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kur mani vaļenki, pižiks un vatņiks?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152723
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_nosalis_1.jpg[/imgl] Decembra pirmajās dienās ziema sevi pieteiks nopietni un 1.decembrī gaisa temperatūra Latvijas austrumu rajonos naktī var noslīdēt līdz mīnus 21, mīnus 26 grādiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

    Par ziemas pienākšanu vēstīs jau rītdienas laika apstākļi, jo gaidāms ne tikai sniegs, bet gaisa temperatūra jau dienā noslīdēs zem nulles.

    Naktī vietām gaidāms lietus, bet Vidzemē jau naktī būs sniegs, savukārt pa dienu jau teritorijas lielākajā daļā snigs. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs no 0 līdz mīnus 5 grādiem.

    Turpmākās dienas gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies. Gaisa temperatūras pazemināšanās par pāris grādiem būs gan dienā, gan arī naktī. Pašreizējās prognozes rāda, ka 1.decembrī gaisa temperatūra naktī būs mīnus 15, mīnus 20 grādi, bet austrumu rajonos – mīnus 21, mīnus 26 grādi, savukārt dienā gaisa temperatūra sasniegs mīnus 13, mīnus 18 un tikai jūras piekrastē būs nedaudz siltāks – mīnus 5 līdz mīnus 10 grādi.

    jurmalasnedela.lv

    #253687
    dzhonsons
    Participant

    Un es jau cerēju, ka pārcietīsim ziemu tādā stadijā, kādā tā ir šobrīd.. Nakuj prom to aukstumu..

    #253688
    samurajs
    Participant

    Visiem alus u.c. vieglo dzērienu cienītājiem laiks nākt pie skaidrā saprāta, un pāriet uz ziemas degvielu! Trezveņņiki un jazveņņiki savukārt lieto karstas tējas!

    #253689
    izredzētais
    Participant

    visvairāk rada bažas kas ziemā notiks uz ceļiem .. iepriekšējajā ziemā jau neiespringa ar tīrīšanu.. kā būs šoziem? o_O

    #253690
    Kon
    Participant

    samurajs wrote:

    Visiem alus u.c. vieglo dzērienu cienītājiem laiks nākt pie skaidrā saprāta, un pāriet uz ziemas degvielu! Trezveņņiki un jazveņņiki savukārt lieto karstas tējas!

    Man mīļš teiciens ir : “Jāiet ārā sasildīties” X)

    #253691
    Evers
    Participant

    izredzētais, vismaz dienišķais ceļš nebūs tik vienmuļš un garlaicīgs. =]

    Un kāda vaina ziemā alum? Protams, istabā. 😀

    #253692
    samurajs
    Participant

    Evers wrote:

    Un kāda vaina ziemā alum? Protams, istabā. 😀

    Tā Kunga ceļi ir neizdibināmi! Siltā istabā sāksi, hvz kur beigsi! 😀

    #253693
    RicoPico
    Participant

    samurajs wrote:

    Siltā istabā sāksi, hvz kur beigsi! 😀


    Patiesībā jau, visticamāk, ka turpat istabā arī beigsi. Alus jau nav nekāds Party Animal modinātājs. Drīzāk otrādi- no alus miegs nāk.

    Pa tēmai- šorīt tīrot sniegu un skrāpējot ledu no sava auto, mani paņēma kaut kas līdzīgs Ziemassvētku noskaņai.

    Lai gan es neesmu baigais ziemas cienītājs, man pat mazliet patika, ka ārā viss smuki apsnidzis. Vai arī es vienkārši biju laimīgs par to, ka autiņš ar vecajām kvēlsvecēm pie mīnus 5 grādiem smuki pieleca.

    #253694
    shady
    Participant

    Nu, ko lai saka…šorīt no rīta pamodos un skatos, ka Rīga ir sasnigusi kupenās. Vakar vēl bija rudens..

    Vispār jau šogad solīja rekordaukstu ziemu, ap -40 grādiem, tā kā joki mazi!

    #253695
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, kas vainas alum ziemaslaikā? Tagad jau pa tv, alus dzērājiem piedāvā jaunu ziemas aliņu. Nav jau jādzer uz ielas 😀 Bet nu principā jā, jāpāriet pie smagās artilērijas. Regulāri lietojot, neviena zaraza nepielips.

    Kas attiecās uz to aukstumu, man jau liekas, ka nedaudz tas viss ir uzpūsts, nu būs auksts, kāda tur razņica -15 – 25, man tas diži neko neizsaka. Esmu izstabas žurka, līdz ar to, ārā savs purns nav jābāž.

    #253696
    Toms
    Participant

    Kāda vaina ziemā pie kamīna padzert kādu aukstu Brengulīti? 😀

    Tas, ka alus ir viltīgs, varu piekrist. 4-6 alēni peikdienas vakarā pie kompja “tā pat” sēžot. Pie pēdējā alēna pulkstens sit jau pusnakti, bet gribas vē. Jāaun zābaki, jāliek pižiks – un uz bāru pakaļ vēl 🙂

    #253697
    RicoPico
    Participant

    Toms wrote:

    4-6 alēni peikdienas vakarā pie kompja “tā pat” sēžot.

    Da labi… Man vienkārši fiziski vairāk par 3 tērvetniekiem nelien iekšā. Ir tā, ka ar vienu allažiņir par īsu, ar diviem- pašā laikā, bet trīs jau sāk vilkt uz miegu. Pastāsti, kā Tev izdodas izdzert sešus, un pēc tam uz savām 2 (4?) vēl doties pakaļ banketa turpinājumam?

    😀

    #253698
    Toms
    Participant

    Tu laikam esi vien no tiem, kam no alus nāk miegs 😀 Neesi vienīgais.

    Optimālais alēnu daudzums uz vakaru ir ~5, piemēram Tērvetnieki. Tos iztukšojot, ir āķis lūpā, un uz savām divām dodos tālāk. Š ādi vakari “bārā pakaļ vē” parasti ieilgst līdz 4-5 rītā. A ko darīt?

    #253699
    afigel
    Participant

    prieks par ziemu. prieks braukt. 🙂

    tik pilna riiga seenjotaaju.

    #253700
    Evers
    Participant

    afigel wrote:

    prieks par ziemu. prieks braukt. 🙂

    tik pilna riiga seenjotaaju.

    Prieks, ka autiņš vairs nebūs no dubļiem jāmazgā. 🙂

    Par sēņotājiem runājot, ziemas (sniegu) sākumā jau lielākā daļa sēņo, kamēr pierod un pārslēdzas uz ziemas braukšanas režīmu. Lai gan es ar saviem ripuļiem sēņošu (vismaz kad pilsētā) visu ziemu, jāekonomē. 😀

    #253701
    samurajs
    Participant

    Š ajā momentā Liepājā vēl viss kulē, sals nav, vien pāris slinkas baltas mušas aiz loga lidinās… Ieņēmu 250 g Bonaparta (tai laikā intensīvi sirēnas aiz loga kauca, laikam kko pārbaudīja). Tā ka Pasaules gals vēl nesākās, piesviedu ņipro kokteilīti (14%). Gaidam nākamās ziņas no ziemas frontes! 😀

    #253702
    afigel
    Participant

    beidz dzert. kaadi buus tavi beerni 😀

    #253703
    Foxsk8
    Participant

    afigel: Samurajs jau savu vīrieša normu sen kā izpildījis 😀

    Alus dzērājiem fox recepte: 0.5 alus, protams kāds no normāla gala + 0.5 sidrs, man vislabāk iet vaniļas pie sirds. Izšaunam šos abus kādās 10 – 30 min, nav svarīgi kurš ir pirmais, īstenībā varētu sākt ar sidru, iedos ātrāk galvā a aliņš dolbi paildzinās.

    Ja devu dubulto, vairāk tur neko neprasās, šmiga ir, ja grib pieliet tālāk mūli, katra paša ziņa.

    #253704
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:

    afigel: Samurajs jau savu vīrieša normu sen kā izpildījis 😀

    Nu nu…. kāda tur norma? Līdz manam levelam vel jāpiestrādā 😀

    #253705
    root
    Participant

    Shady haz over 9000…!!!! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā