Kur nokļūsim pēc karotes nolikšanas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kur nokļūsim pēc karotes nolikšanas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153266
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_naves_engelis_1.jpg[/imgl] Tā nu atkal ir pagājusi vēl viena nedēļa, un tās mierīgo ritējumu izjauca masu medijos plaši atspoguļotā kāda mūziķa pāragrā nāve. Tā nu mans prāts atkal nodarbojās ar to, ko nevajag, un aizdomājos par dzīves jēgu un to, kas notiek pēc tās. Mēs visi esam tikai cilvēki, un liktenis ar mums savu joku, kuru sauc par nāvi var izspēt jebkurā brīdī. Tad nu nolēmu šonedēļ jūs patirdīt un pajautāt domas par to, kas ar mums notiks pēc tam. Ceru uz interesantu viedokļu apmaiņu, bet nevēlētos šo diskusiju pārvērst krasā vārdu apmaiņā, jo ceru, ka būs argumentēti viedokļi nevis savstarpēja apvainošana.

    #260395
    Kon
    Participant

    Hmm, pat parasts jūzers kā Es atminās 100 postu garu pavedienu tieši pa šo tematu ..

    Pēc nāves būsim tas pats, kas pirms dzimšanas

    #260396
    Crow
    Participant

    Aptaujas variantu humors. Visus varētu izvēlēties. [img]https://www.bildites.lv/images/gd2q9pz1hxchlmdbg9ba.gif[/img]

    #260397
    Izliecies
    Participant

    Tie varianti tādi jocīgi, bet vistuvākais manām domām būs 3.

    #260398
    rasty
    Participant

    es par 4to

    bet es plānoju dzīvot mūžīgi.. pagaidām viss rit pēc plāna

    #260399
    drunk_lizard
    Participant

    quo vadis?

    pats dizjenaakais no it portaala administratoriem uzcep absoluuti nevajadziigu, potenciaalu fluudu un fleimu izraisosju topic, aciim redzot uzskatot, ka attiiriisies vinja karma :>

    kaa taadu nosaukt?

    un sjitais vispaari unikums:

    shady wrote:

    ceru, ka būs argumentēti viedokļi nevis savstarpēja apvainošana.

    vinjsj cer uz ARGUMENTEETU viedokli par PEECNAAVES DZIIVI!?…

    ojajebundestag…

    #260400
    root
    Participant

    Es tā kā netaisos vēl atdot galus 😀

    #260401
    aoma
    Participant

    Mana varianta tur nav – čiks un viss.

    Ak jā vēl varētu pārcelties uz dzīvi internetā, kā mazs tārpelis vai reklāmas bots 😀

    #260402
    Evers
    Participant

    Pat ne gadu atpakaļ līdzīgs temats bija, kaislīga un gara diskusija sanāca. Slinkums atkārtot visu, jo uzskati nav mainījušies.

    #260403
    Bekons ar olām
    Participant

    Es svēti ticu, ka pēc nāves pienāks Anubisa sods, jo tas ir neizbēgams.

    :lala:

    #260404
    root
    Participant

    Anubis, huanubis. Pasakas nerulz.

    #260405
    Bekons ar olām
    Participant

    … bilda dižais root raustoties ellē uz pannas :>

    #260406
    root
    Participant

    Es visiem etamiem dievulūdzekļiem vienmēr esmu uzdevis ļoti vienkāršu jautājumu, pēc kura vairākums parasti aizrijas-

    “Kāds ir tava dieva telefona numurs? Kur jamo var satikt? Ir kāda foto?” :}}}}}}}}}}}}

    #260407
    Kon
    Participant

    Nē Tavs jautājums ir mēsls, mans labākais.

    “Dievs ir visuvarošs, ja bļe? Davaj, vai Dievs var radīt tādu akmeni, kuru pats nespēj pacelt?”

    #260408
    root
    Participant
    #260409
    Evers
    Participant

    Mani viens kristīgais aicina uz bībeles stundām, sak, sitot šie tur normālu bazaru par un ap bībeli un dievu. Jo vairāk šas ar mani runāja, jo vairāk sapratu, ka cilvēks ir kļuvis akls un apmāts. Hmm, bet varētu aiziet tur patrollēt normāli :> Ja normāli sagatavotu sakāmo, tad mani vairs tur galīgi negadītu, būtu blacklistā ierakstīts! 😀

    Katrā ziņā ticu dvēseles esamībai un tās nezūdamībai, pēc nāves ir vai nu reinkarnācija tepat, vai reinkarnācija tepat citā laikā (pagātnē vai nākotnē), vai nokļūšana citā dimensijā, vai uz tālās mazo zaļo planētas. Katrā ziņā dvēseles nekur no nekā nerodas un nekur arī nepazūd, konstants skaits, kas tikai maina savu atrašanos un stāvokli kādā no minētajām izpausmēm. Arī elle un paradīze varētu pastāvēt kā īpašas dimensijas tikai ar tādu nosacījumu, ka notiek dvēseļu cirkulācija, sliktās pasēž ellē, atgriežas uz zemes, labās izbauda atvaļinājumu paradīzē un pēc tam atgriežas. Var filosofēt ilgi un gari…

    #260410
    Mr.Death
    Participant

    Variantu sjeit nav – es dziivosju muuzjiigi. :>

    #260411
    samurajs
    Participant

    Protams, ka dzīvošu mūžīgi – pēc manis taču paliks nezūdoša vērtība Notepad.lv![img]https://www.bildites.lv/images/vw6f665lzna5meovx19.gif[/img]

    #260412
    jonjs
    Participant

    Njā šī ir viena no tām lietām, kas nav pārbaudāma, vismaz pagaidām 🙂

    Neviens jau no turienes tak nav atgriezies (klīniskā nāve neskaitās). Uzskatu gan, ka cilvēks nav gaļas gabals, kas nez kādu iemeslu dēļ sācis domāt un kustēties. Tādēļ domāju, ka tā enerģija, kas mūs darbina tomēr ir mūžīga un nav svarīgi, kā to sauc.

    Ja runājam par paradīzi vai elli. Jebkurā gadījumā neviens jau negrib nokļūt nepatīkamākā vietā, kā ir šeit pēc nāves ne ? Visi ceram uz to labāko.

    #260413
    Kefīrs
    Participant

    Kas notiks, kur nokļūšu? Tad jau redzēšu. Vai arī nē.

    Nekādam, tā sauktajam “Dievam” neticu. Iespējams, jau ka ir arī kas augstāks par mums, mirstīgajiem… Vafeļu torte?…

    Diskutēt par šo var daudz un dikti, ja vien būtu pareizā vieta un laiks.

    [img]https://www.bildites.lv/images/o34ym471g0llj7vaebta_thumb.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā