Kur pazudis WerNeo?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kur pazudis WerNeo?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151117
    Jaunzems
    Participant

    Cilvēks, kuram bija orgāns, kurš mums tik ļoti pietrūkst – smadzene.

    #234357
    Wuu
    Participant

    Viņš strādā pie manis, raksta visādus stulbus komentārus Latviešu IT forumos. Jo esmu šobrīd aizņemts.

    #234358
    root
    Participant

    Pat nebiju pamanijis šamā prombūtni. Jaunzems sailgojies pēc bana?

    #234359
    Jaunzems
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Pat nebiju pamanijis šamā prombūtni. Jaunzems sailgojies pēc bana?


    banu devis nevienam viņs nebija.

    #234360
    izredzētais
    Participant

    kā var cilvēku nosaukt par smadzeni? 😀 😀

    #234361
    root
    Participant

    Jaunzems wrote:

    banu devis nevienam viņs nebija.


    Da tev gan…

    #234362
    Jaunzems
    Participant

    izredzētais wrote:

    kā var cilvēku nosaukt par smadzeni? 😀 😀


    Viņam bija orgāns, […] – smadzene

    #234363
    jonjs
    Participant

    Jaunzems tas ir īpašs orgāns esmu pamanījis viņa “darbību” ne tikai šajā interneta vietnē, bet nu tas tā.

    #234364
    Jaunzems
    Participant

    jonjs wrote:

    Jaunzems tas ir īpašs orgāns esmu pamanījis viņa “darbību” ne tikai šajā interneta vietnē, bet nu tas tā.


    ierunājās… 🙂

    #234365
    shadowmen
    Participant

    atkal pilnigi debila tema,no organa,kas nav smadzenes…

    ja jau tik loti vinju mili,paludz tel,saruna pasedeshanu,atdod savu ***un busi laimigs….

    #234366
    izredzētais
    Participant

    pārlasot pirmo postu un iebraucot “vēstī”, tā šķiet vēl glupāka kā sākumā. mums pietrūks arī viņ a pirksti, jo lūk, ar pirkstiem viņ š mums pasniedza savas zināšanas kuras nāk no orgāna – smadzenes (vispār jau smadzenēm, bet tas tā), arī viņ a plaukstas un plaukstu locītavas mums bija ļoti nepieciešamas, jo ar kājām tak viņ š peli nekustina. viņ a skaistās acis bija tās kuras uz primāro orgānu nodeva informāciju tālākai apstrādei, arī acu plakstiņ i vēlās vakara stundās braši darīja savu darbu neradot nepieciešamību atrauties no datora ik pēc pāris minūtēm. viņ a pēcpuse un stingrie dibena muskuļi panesa ilgo sēdēšanu datorkrēslā, arī viņ a deguns nav mazsvarīgs, ja viņ am tas nebūtu – viņ š nebūtu. kur gan viņ š ir palicis? 😀 😀

    #234367
    root
    Participant

    izredzētais nu lõl nu 😀 😀 😀 /sirsnīgi smiekli/

    #234368
    Aldis
    Participant

    Kārtējais offtopiks! 🙂

    #234369
    WerNeo
    Participant

    Nu gan jautājumi. Nekur nav pazudis 🙂 Jaunzems, redzi… ir viena tāda lieta, kas varbūt liksies kaut kas svešs – reālā dzīve. Jā jā, varbūt šobrīd laužu Tavus stereotipus, bet pastāv arī dzīve ārpus interneta un bez “plikas” ļurināšanas forumos. 🙂 Š obrīd daru ļoti svarīgas lietas, lai dzīve ārpus interneta ietu tikai uz augšu. 🙂

    Otrkārt… Nedaudz ir apnicis forumā sēdēt un ļurināt pa tukšo. Strīdēties, apmainīties pieredzē, vienkārši pārmīt kādus vārdus un atkal strīdēties. Paskatoties, kā “staipās ar krāniem”, cik saasināti visu nereti uztver, viens otru saukā pat necenzētos vārdos, visi ir visgudrākie un nekad nevar mierīgi uztvert, ka mēdz mēgt, ka arī kļūdies un/vai, ka patiesība var būt kaut kur pa vidu. Tas viss protams ir interesanti un laiku nosit, bet reizēm liekas: “vai man to vajag?”. Pagaidām liekas, ka nevajag. Kad pārdomāšu, atkal kļūšu aktīvāks forumā. Rakstīšu rakstus u.t.t. 🙂

    A kas, te kāds gaidīja, ka es iepriekš te skaļi paziņošu par savu aiziešanu no foruma, izmētāšu papīrus, Samuraju nosaukšu par pi pi pī, foxi par pe pe pē, visus pasūtīšu trīs mājas tālāk un nolādēšu, saplēsīšu sarakstīto, izgāzīšu netīro veļu un stingri aizcirtīšu durvis aiz sevis? 😀 Tās atkal būtu sliktas emocijas. Gan man, gan varbūt vēl kādam. Protams, tā darīt var, bet vai man to vajag? Galu galā… dzīvē es jūs nevienu nepazīstu un nezinu, kādi cilvēki esat. 🙂

    Un es taču nekur neaizeju. Š ad tad ieviesojos, apskatos.

    P.S. Par attīstījušos tēmu ap smadzeni gan pasmējos labi, paldies jums.

    P.P.S. Atvainojos par garo tekstu Tērvetes alus dabas skatu iespaidā. 🙂

    #234370
    linx
    Participant

    1) Nekad nevaino alu

    2) Citus alkoholiskus dzērienus vainot drīkst, bet tad nav pie kompja jāsēž :p

    3) Runājot par citu cilvēku publiksu apspriešanu – par cilvēku spriež pēc viņa darbiem, nevis vārdiem.

    #234371
    shadowmen
    Participant

    beer for my horses,wiskey for my buddy…..

    alu var ne tikai vainot….

    #234372
    daGrevis
    Participant

    WerNeo +1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā