Kur var nopirkt gaismas diodes Rīgā?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kur var nopirkt gaismas diodes Rīgā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146449
    quizzical
    Participant

    Youtubē saskatījos case moddingu un baigi kautko sagribējās pašam uzmeisterot. Protams, ka tie “kūlīgākie” moddingi ir ar visām neona lampām un gaismas diodēm, bet nav ne jausmas kur ko tādu var iegādāties Rīgā. domāju par 636, bet nez vai tur ir. Tā kā rubļus pažēloju priekš stilīgas kastes jamontē pašam. kādam nav kādi ieteikumi, idejas, vai vnk kādi linki, kur var apskatīties kādus reālus moddingus. Es pats vēl tagad apsveru domu, vienkārši no nomaļiem uzsist kasti, tas ar būtu kas neparasts… 😀

    P.S. Par tiem linkiem vēlams google nepiedāvat, jo tur jau daudzko skatijos vnk, varbūt kadam aizkjēries kāds tāds links kur ir tiesi pa to tēmu…

    #174598
    shady
    Participant

    Aizej uz “latgalītes” tirgu un sapērcies…

    Ja nezini kur atrodas, tad saki.

    #174599
    quizzical
    Participant

    nu tas ir no tirgus uz priekshu pa maskavas ielu kautkur labaja pusē ja? Pats neesmu bijis, bet dzirdejis esmu un esmu dzirdeejis ka tur vairs gandriiz neko nevarot dabuut, it iipashi taadi kuru rozhas nav redzeetas. vismaz man taa kkas teica…

    #174600
    shady
    Participant

    Š ķiet, ka tā skaitījās gogoļa iela.

    Hm…nu no centra puses, ja brauc, piemēram, ar 40.autobusu, tad tā ir nākamā pietura aiz centrāltirgus.

    Ja ej ar kājām no centra, tad līdz stacijai, gar pastu, tad ej cauri zem vilciena tuneļa un taisni uz priekšu, kur bija nodedzināta tā sinagoga…Un turpatās jau ir….

    #174601
    quizzical
    Participant

    aa, nu skaic, tad biju sajaucis puses tirgum. kkas man stastija bet laikam nepareizi iestaastija, vai nepareizi sapratu 😀 tad riit peec darba buus jaaiziet paluureet, kas tur labs ir… :money:

    #174602
    shady
    Participant

    Nu tas jau vienalga – vai nu ej gar pastu pa to pusi, vai gar otru pusi – gar centrāltirgu.

    Nu es pats ar sen neesmu bijis – šķiet, ka paputējis ir, bet nu tās diodes jau nu vajadzētu būt – paprasi vairākās būdās/pie galdiem….tur jau tāds bardaks ir => labāk prasīt – viņi jau tur tāpat saistīti savā starpā.

    Edited: vismaz vienīgā vieta, kur agrāk varēja nopirkt džamperus (ficukus) => kad ievajadzējās, tad skraidīju apkārt pa visiem PC veikaliem – nekur nebija!

    #174603
    quizzical
    Participant

    Kautkā jocīgi liekas, latgalītē un baigie datoristi visuko var nopirkt tml… 😀 tagad tik nevaru izshkjirties kaadu kasti taisiit. maybe kko no stikla un iekshaa visos kaktos kur vien var, sabaazti visaadi spiideklji, vai no nomaljeim klapeet augshaa! 😀 vieniigi no nomaljiem nebuus taadas ventilaacijas…

    tos džamperus jau pats vel var uzmeisterot.

    #174604
    samurajs
    Participant

    Pērc labāk normālu preci: https://www.argus.lv/index.php?cPath=1_76_750 , adrese tai lapā ar ir.

    Priekš moddinga ņem lielās diodes, vismaz 5mm, labāk 8-10 mm, caurspīdīgā bezkrāsas korpusā, un skaties lai ir spožas – vismaz 1000 mcd. Mazliet dārgāk sanāks, bet par to smuki spīdēs. Gaismas izkliedēšanai var uztaisīt visādus elementus no orgstikla.

    Latgalītē tev drīzāk ieglaudīs indikācijai domātās LED ar spilgtumu 8-100 mcd. No tām maz jēgas.

    #174605
    quizzical
    Participant

    nu skaidrs, paldies par info

    #174606
    norcha
    Participant

    Man liekas “Latgalītē” var atrast visu! 😀

    #174607
    Ungus
    Participant

    Ja ir vēl interese par diodēm, tad atsūti PZ ar daudzumu un krāsām

    #174608
    Mr.Death
    Participant

    [img]https://www.envador.com/cases/ToiletPC/ToiletPC01.JPG[/img]

    Te būs oriģināla ideja! 😀 :duno:

    #174609
    samurajs
    Participant

    Edgars: tas dārgi sanāks, podu īpaši jāpērk. Bet “sky PC” katrs var uzķīlēt! :devil: Ja ar zilu un rozā tualetes papīru izdekorētu – pavisam kruti sanāktu!

    [img]https://img233.imageshack.us/img233/9703/skyputer5xm8.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā