Kura ir tava sapņu zeme?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kura ir tava sapņu zeme?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153035
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_celosana_atvalinajums_1.jpg[/imgl] Kā saka: “Kal ragavas vasarā, plāno atvaļinājumu ziemā”. Ne jau visu cauru gadu sēžam mājās pie datora, gribas taču izkustēties un aizbraukt atpūsties, prom no darba, ierastās vides, varbūt pat krīzes? Tāpēc parunāsim par to, kur vēlamies doties ceļojumā. Varbūt varat ieteikt kādu vietu, valsti pēc savas vai draugu pieredzes? Kapēc tieši tur? Padalieties ar iespaidiem vai arī ir kāda sapņuzeme kura vilina? Visticamāk karstajā gada laikā cilvēki dodas meklēt vēsumu un izbaudīt ziemas priekus, tāpat ziemā – meklē siltu mūrīti, kur pagozēties. Tāpēc nepiesaistīsim šā brīža emocijas, bet ieteiksim citiem cilvēkiem labākās vietas.

    #257572
    Evers
    Participant

    Gribētu aizbraukt uz Japānu, jo tur vilina pilnīgi viss (daba, kultūra, mūzika, vēsture, cilvēki, valoda, gan (mūsu skatījumā) futūristiskā attīstība un stila ziņā nedaudz ekstrēmie brīvdomātāji jauniešu vidū, gan arī senatniskais)

    Lai gan, galīgi neticu, ka šis sapnis piepildīsies… 🙁

    Ja būtu iespēja izvēlēties, tad noteikti kompānijā ar pāris draugiem uz dullo, nevis ar tūrisma aģentūru un veselu baru – tas ir pretīgi.

    #257573
    Crow
    Participant

    Havaju salām vai Jaunzēlandi. Vispār kaut kur ar subtropisko klimatu. Stulbi, ka visur tādās vietās ir vulkāni, zemestrīces, cunami, tornado un citas nelaimes, citādi laikam pat varētu teikt, ka gribētu tur uzkavēties ilgāk par vienkāršu ceļojumu.

    Un jā, pašreizējā situācijā visreālākais veids būtu tur mēģināt aizpeldēt :/


    @Evers
    : [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/75v551mvtt84wzddfsi.gif[/img] :lala:[/spoil]

    #257574
    Evers
    Participant

    @Crow

    Par Jaunzēlandi… tur ir fantastiska dzīvošana, kautvai mežā zem kokpapardes dzīvo, jo tur nav pilnīgi neviena insekta, kas tev varētu sagribēt kost, ne čūskas, ne kāda cita nedraudzīga kustoņa. Ļoti atšķiras no kaimiņzemes Austrālijas. 🙂

    #257575
    Mr.Death
    Participant
    #257576
    daGrevis
    Participant

    Ar labu kompāniju – kaut uz pasaules malu, tātad laiks rādīs. 🙂

    #257577
    Jaunzems
    Participant

    arī Japāna, fascinē vinu harmonija ar dabu un spēja apvienot jauno ar veco. plus, ja ieskaita lielisko dabu… un lieliskā geišu kultūra Kioto… lieliskā inženierija Tokijā un Osakā (Nikon un Minolta)

    #257578
    zemith
    Participant

    Latvijā esmu redzējis gana daudz, jo man tādi čomi pagadijušies, kam patīk izbraukāt visādas vietas. 😉 😉

    Pats, ne tikai vēlos, bet esmu pārliecināts, ka došos uz Dienvidkoreju. Jā, tur visi brauc ar Kia, Hyundai utt, bet jau vairāk kā gadu esmu aizrauts ar viņu moderno kultūru, dzīves paradumiem, mūziku un pats galvenais – ēdienu.

    Te daudzi minēja Japānu – tur arī vēletos aizbraukt, bet vairāk ceļojumā, nevis pārcelties uz dzīvi.

    #257579
    Kon
    Participant

    great minds think alike

    Jaunzēlande!

    Otrajā vietā ir viena noteikta pilsēta UK – Bristol :> (tikai kā ceļojums)

    #257580
    Wuu
    Participant

    Sapnis, izbraukt pa 66 štrāsi :> Sākot no ÄŒikāgo!

    [img]https://www.driveintheater.com/images/route66/us-map2.gif[/img]

    #257581
    nevertell
    Participant

    Ar riteni pa puseiropu, nākamo reizi par neizbraukto pusi.

    #257582
    RicoPico
    Participant

    man ir 3 sapņu zemes:

    ASV un/vai Kanāda (kaut kas līdzīgs Jaunzema idejai- ar auto šķērsot ZA kontinentu no viena gala līdz otram)

    Japāna/Taizeme/Ķīna (vēl neesmu īsti sapratis, kura austrumu kultūra vilina visvairāk. Jāpaviesojas visās 3, lai to uzzinātu)

    Austrālija (Uz turieni es noteikti kādreiz aizbraukšu. Ļoti interesē, vai tasmānijas velns patiešām ir tik smieklīgs, kā to rāda internetos)

    Š ī gada ceļojumu plānā ietilpst Itālijas apmeklējums (Roma, Peskāra, Neapole).

    PS: Vieta uz kurieni es brīvprātīgi vairs nekad nebraukšu, tā ir Krievija (Maskava, Pēterburga). Tur tiešām nav ko redzēt.

    #257583
    Evers
    Participant

    RicoPico wrote:

    Japāna/Taizeme/Ķīna (vēl neesmu īsti sapratis, kura austrumu kultūra vilina visvairāk. Jāpaviesojas visās 3, lai to uzzinātu)

    PS: Vieta uz kurieni es brīvprātīgi vairs nekad nebraukšu, tā ir Krievija (Maskava, Pēterburga). Tur tiešām nav ko redzēt.

    Uzliku Japānu, jo nevarēju tajā brīdī atrast īstos vārdus par austrumu zemēm, man tieši tas pats variants, kas tev.

    Un arī par Krieviju tieši tāpat, galīgi neinteresē.

    #257584
    rasty
    Participant

    man meksika.. tekila, kaktusi, sambrero..

    #257585
    maris2912
    Participant
    #257586
    Mr.Death
    Participant

    #maris2912: vai ne? :> pats labaakais, ka sjis salu kopums atrodaas teju vai vistaalaak no Latvijas un nedeelju tur normaali patuseet atljauties vareetu tikai tie, kam kabataa meetaajaas liekas 50 stjukas. Klusaa okeaana vidus. Ja sapnji kljuus par iisteniibu – uz turieni arii dosjos. Havaju salas vareetu teikt, ir diezgan pataalos kaiminjos, tomeer manaa attaalinaatajaa skatiijumaa, Polineezija ir mazaak paarkomercializeeta. Esmu daudz par sjo vietu lasiijis.

    #257587
    Evers
    Participant

    rasty wrote:

    man meksika.. tekila, kaktusi, sambrero..

    Uzreiz ienāca prātā šī dziesma 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=uZoBa7HQjko

    [spoil]

    Meksikāniskas atmiņas, atvilkos mājās kārtīgi sastrēbies tekilu un klausījos šito kamēr atlūzu. :D[/spoil]

    #257588
    Nelabojams
    Participant

    1. Himalaji – uzkāpt kādā 8000 m virsotnē vai vismaz paostīt to mazumiņu gaisa, kas ir virs 8000.

    2. Lieldienu sala – mana bērnības mistiskā sapņu valstība ar akmens milžiem un slepenajām alām 🙂

    Nekas nav nereāls, tik čakli jāstrādā, lai naudiņa ienākas… :lala:

    #257589
    Creep
    Participant

    Pievienojos tiem, kas grib kādreiz aizbraukt uz japānu. Tieši šī valstiņa mani fascinē un aizrauj visvairāk…

    #257590
    Mad182
    Participant

    Gribētos uz Islandi, Grenlandi vai Norvēģijas kalniem.

    Vienreiz Norvēģijā ir būts un noteikti gribas atpakaļ.

    Bet tuvākājā nākotnē mazliet ticamāka ir vīzija kārtīgāk pablandīties pa Rumānijas kalniem, kur arī pirms gada jau sanāca būt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā