Kura ir tava sapņu zeme?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kura ir tava sapņu zeme?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257591
    Creep
    Participant

    Ir norvēģijā pabūts kalnos (konkrētāk Triselē). Tiesa, tākā devos turp uz slēpošanas kūrotu, neko vairāk tā īsti arī apskatīt nesanāca (būsim reāli, ja cilvēks stundas septiņas ir pavadījis uz snowborda, tad šaubos, ka te ir kāds, kas gribētu pēctam vēl pa pilsētu vazāties). Anyway, skats kalnos, kad tu atrodies virs mākoņiem, ir vienkārsi dievigs. Izskatījās aptuveni tā, itkā sniegs saplūstu ar mākoņiem un priekšā būtu tikai milzīgas sniega grēdas, tiesa, tikai viena diena bija tik skaidra un mākoņi tik zemu, lai kalna virsotnē es atrastos virs tiem…Anyway, slēpotājiem/snowotājiem iesaku, tiesa, domaju, ka ir iespējams atrast lētākas un labakas vietas, kur doties slēpot… (Manā gadijumā braucām ar kuģi un mašīnu un kopējās izmaksas bija aptuveni 500Ls uz cilvēku (tālajā 2009. gadā)).

    Ehh, laikam baigos pātarus esmu sadrukājis, bet nekas, gan jau, ka kādam ari info noderēs…

    #257592
    dwarf07
    Participant

    Kad viss apriebjas, gribas emigrēt uz šejieni: https://www.visitpitcairn.pn/pitcairn.html

    #257593
    Bekons ar olām
    Participant

    Latvija, protams. Š ī ir valsts, kurā gribas atgriezties.

    #257594
    Rustyscrew
    Participant

    Man patika aizbraukt uz Norvēģiju..

    Es ceļoju kopā ar to saucamo «GIDU», taču viņu sauca par Igoru un viņš pārtulko filmas latviešu valodā un nemaz pa gidu nestrādā…

    Ceļojums bija sper, taču jautrākais bija tas, ka nemitīgi mēs maldījāmies un tas mans patika, jo GIDS nezināja neko par šo ceļojumu…

    Es domāju, ka tā ir aktīvā atpūta un jauki var pavadīt laiku kalnos un kāpt, kāpt un vēlreiz kāpt, taču šajā gada laikā tur var paslēpot…

    Tā ir vieta, kurā tu jūties kā savās mājās…

    –> Ar «IMPRO» –> «Klinšu zeme – Norvēģija.»

    #257595
    shadowmen
    Participant

    1.Indija

    2.Meksika

    3.Mjanma

    Uz visam trijam kaut,kas vienkarshi velk….tik loti,ka zinu,pavisam driz uz kadu aizbraukshu….

    #257596
    Foxsk8
    Participant

    Lai cik jocīgi nebūtu, bet man te pat ir labi. 🙂

    Cik esmu no neskaitāmiem ārzemniekiem tai skaitā radiem, dzirdējis, ka viņi labprāt dzīvotu Latvijā, ja vien šeit būtu ko darīt 🙂

    Bet tā, ja man jāizvēlās, droši kāda Itālija vai Kanāda. Galvenais jau nav, tur tie visādi labumi, pludmales, un skaisti zaķi :D, bet gan ar domu, ka tur varētu dzīvot visu mūžu. Mums jau tik tā liekas, o tur tāds kurorts, utt.. bet tās vietas ātri apnīk.

    Vispār vēl varētu uz kādas salas, kādā maljorkā, nodarboties ar narko biznesu 😀 😀

    #257597
    Athlons
    Participant

    nekur negribu braukt… esmu vietsēdis… bet visādi gadās… 😀

    #257598
    msh
    Participant

    Atbilde uz tofika jautājumu – Latvija.

    #257599
    elvisburdajs
    Participant

    Gribās piekrist msh, kaut arī tikai vakar atlidoju no turienes! Mājas ir mājas.

    Ja nopietni jāatbild uz jautājumu, tad Havaju salas. Hmm Wuu, laba ideja par to 66. štrāsi! :>

    #257600
    msh
    Participant

    Ä€, pareizi, burdājs tak laikam bija študents – jeb es kaut ko jaucu? :>

    #257601
    elvisburdajs
    Participant

    Tā varētu teikt, AS Levels. Bet tas jau ieiet offtopikā.. :>

    #257602
    AlienZ
    Participant

    Lai arī čingu-čangu zemes liekas interesantas, es vispirms gribētu štatus izbraukāt – visai līdzīgi kā Wuu. 🙂

    #257603
    root
    Participant

    Ibiza, Maljorka

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cq27khNSrfk[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5xP2MO2RR64[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KmwEUHIRgh0[/youtube][/spoil]

    U jelly, Latvia?

    #257604
    TrakaisKursis
    Participant

    Jaunzēlande vai Madagaskara. Varbūt Indija – tur skaisti varētu būt nomirt Varasvati pilsētā, tikt sadedzinātam un izkaisītam pa vējam Indas upē…

    #257605
    elvisburdajs
    Participant

    Bostonā arī ir lielisks klubs, saucas afterdark. /sarkasms/ 😀 Bet nu pie pareizās kompānijas protams visur būs jautri, nemaz nav jābrauc uz ibizu.. 🙂 Arī tiem kas dzer ir vienalga kur piedzerties.. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā