Kura Windows ir pirmā, ko tu lietoji?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kura Windows ir pirmā, ko tu lietoji?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149313
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kura Windows ir pirmā, ko tu lietoji? Būtu to interesanti redzēt, ar kuru versiju notepadisti iepazina WINDOWS.

    Manā gadījumā tas ir parastais WINDOWS 98.

    #207479
    Jaunzems
    Participant

    Windows 95 – that’s a stuff 😀

    #207480
    ehex
    Participant

    A tas i kā domāts? Kāds windows bija uz datora, ko es vispār pirmo reizi mūžā lietoju, vai tas ar kuru es sāku savas personīgā datora gaitas? Ja pirmais variants, tad Win 95, ja otrs, tad xp.

    #207481
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirmā uz personiigaa datora

    #207482
    Crow
    Participant

    Win 98

    #207483
    dzhonsons
    Participant

    Tože win98 uz pirmā personīgā pc. A tā, uz citiem, hvz. Neatceros vairs.

    #207484
    Mr.Death
    Participant

    windows 95/98 bij pirmie, respektiivi tos pirmoreiz ieraudziiju pamatenee, informaatikas stundaas :>

    #207485
    Jaunzems
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    pirmā uz personiigaa datora


    tad Windows 2000, bet pārbalsot newar… 🙁

    #207486
    Stat1CX
    Participant

    Pats pirmais PC ko dabūju bērnībā paspaidīt bija ar MS DOS, pirmais personīgais PC bija ar win 98.

    #207487
    drono
    Participant

    Pirmais Windows, kuru es pirmo reizi mūžā lietoju, bija Windows 95 un uz pirmā mana personīgā datora apmēram 5 gadus vēlāk arī bija Windows 95.

    #207488
    samurajs
    Participant

    Mļin, nekorekts jautājums… kāpēc tieši Win? Pirmā saskare bija ar EC-1022 un Nairi-K… tad no PC un Win vēl nebija ne smakas 😀 Bildē pa kreisi redzama Nairi-K interaktīvā rakstāmmašīna, kas aizstāja displeju; centrā – perfolenšu ierīce. Š itam bija veseli 4 KB RAM, valoda diezgan līdzīga BASIC.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nairik_1.jpg[/img]

    #207489
    Genādijs
    Participant

    Pirmais tika iepazīts BK 🙂

    Pirmajam PC ar 20Mb cietni un kautkādu 1mb ramu ij proci 286o ja nemaldos bij win 2.0 atceros kā mēģināju kautkādu formulu game uzmocīt nu bāc tagad tādas un vēl krutākas mobilajos vienk lido a es tur pirecājos par slideshow 🙂 tāda lūk strauja attīstība.

    #207490
    FireFoxsitis
    Participant

    Savā dzīvē esmu lietojis tikai 98 un Vista.

    #207491
    rajah
    Participant

    skaitīkļi (abaks nav bijis manās rokās)

    kalkulators (СЗ-25А laikam)

    programmējamais kalkulators (neatceros modeli)

    БК-0010

    paštaisītais ZX Spectrum

    MSDOS….

    MS WIN 95 OSR

    MS WIN 98

    MS WIN NT (darbā)

    MSWIN 2000 (darbā)

    MSWIN XP (uz Vistas karikatūras netaisos sēdēt)

    uz WIN 7 pāriešu tikai kad būs SP1

    #207492
    Aldis
    Participant

    Pirma saskare ar datoru bij pie choma:

    MS Dos & Win95 dual boot.. 🙂 (Atkariba ka kura spele gaja uz ka kuras sistemas)

    Otraa: Pasham kompis Win3.11 & Win95 (Abi divi mainijaas)

    Treshaa: Velvienam draugam – taja laikaa kompis zveers kas vilka windows98 ! ! !

    Ceturta: Pats sev sametu superigu kompi, ar Windows 2000 – saakumaa kompim neka virsu diza nebija no detaljam, apgreidots tika gan dzelzos, gan arii paariets uz vinja bij uz WinXP, Win2003 [vienreiz pat]

    Piektaa: Tagad stradaju uz vairakiem kompjiem – darba, sava jaunaa – abiem XP, nekaa citu pagaidam nav vajadziba lietot!

    Vistu esmu palietojis, nepatiik! 🙂 Win7 esmu palietojis = nestabils! Gaidisu ta pat ka rajah SP1! 🙂 Pa to laiku upgradosu savu datoru vel uz pusi, un viss buus oki! 🙂

    #207493
    Genādijs
    Participant

    čota nespēju saprast ko jādomā ar vārdiem win 7 nestabils? rokas zēni no kurienes aug ja nestabils?

    #207494
    Evers
    Participant

    vārtus uz IT pasauli man atvēra Windows 95 🙂

    #207495
    aoma
    Participant

    Pirmo reizi piesēdos pie win3.1. Pirmais personīgais ar win98.

    #207496
    Foxsk8
    Participant

    Reāli sāku ar DOS – Win95 – 98 – 2000 – XP

    #207497
    WerNeo
    Participant

    Blēzs neticēja, kad es viņam teicu: “Š ito Tavu aparātu vēl obligātajā skolas mācību vielā ieliks.” 🙂

    Bet ja nenopietni, pirmā reize man bija iepazīšanās ar tā saucamo “Beku” – 3 modeļu. Zīmējām 5./6.(vienā no šīm) klasē tur taisnstūrus, līnijas un saulītes (šķiet tur man iepatikās Basic valodīgie). Tad nāca pirmais savs dators ar DOSu (kaut kādā veidā mammai bija iedāvināts caur darbu, aļa humpala no ASV). Tad lūk es iepazinu DOSu. “ÄŒurāju verdošu”, spēlējot Babytipe un Dizzy. 🙂 Vēlāk spēļuki apnika, nācās iepazīt DOSa labumus (arī Windows 3.11).

    Tad, pēkšņi pavīdēja iespēja tikt pie Win95(no krutiem onkām datorveikalā, kuriem vēlāk palīdzēju “uzlauzt” programmiņu, lai darbojas ne kā demo uz 30 palaišanās reizēm.. bet tas bija vēlāk -11. klasē). Bet diskates ar ~40mb installa man iedeva tikai uz vienu vakaru. Iekopēju savā ~100Mb HDD un otrā dienā liku, nepietika vietas uz HDD. Lai piedod man pats Bils, šaubos, ka kāds vēl ir licis Windows’u, vienlaicīgi dzēšot instalāciju, ar n-tiem restartiem. 🙂

    Karoče, pieņemu, ka katram ir savs garais stāsts. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā