Kura Windows ir pirmā, ko tu lietoji?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kura Windows ir pirmā, ko tu lietoji?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207498
    Genādijs
    Participant

    Nu win 3.1 uz 20 disketēm arī bija manta 🙂 Bāc un pirmais cd vispār bij kautkas ūber 🙂

    #207499
    ob1
    Participant

    Pirmais win, kas bija kaut cik lietojams, laikam bija 3.0

    Pirms tam kaudze ar visādiem DOSiem, UNIXiem un vēl veselu kaudzi, nosaukumus neatceros.

    Pirmais dzelzis – programmējamais kalkulators, pēc tam SM-4, ES-1061, IBM PC XT klons, atari, mikrosha, sinclair, rk86, bk0010, bāc, kas to visu var atcerēties…

    … ar perfolentēm ir iznācis darboties, perfokartes izlaidu – sēdēju pie ES-1061 pasniedzēju zālē un no perfokartēm locīju foršus pelnu traukus 🙂

    #207500
    drunk_lizard
    Participant

    BLIA!!!!!!

    apgrieziet kaads riikli tam beernudaarzam!~!!

    jei bogu visi dzjoniji, jaunzemi un firefoksiisji zadolbalji!

    tiesjaam it portaalaa vajag neattiistiitus un infantilus nedanoskus?

    matj, labaak lai macbetons te drukaa! tur vismaz ir jeega!

    un par teemu – win nebuut nav pirmaa datoropereetaajsisteema, mhhhh

    jautaajums ir truls!

    #207501
    richX
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    BLIA!!!!!!

    apgrieziet kaads riikli tam beernudaarzam!~!!

    jei bogu visi dzjoniji, jaunzemi un firefoksiisji zadolbalji!

    tiesjaam it portaalaa vajag neattiistiitus un infantilus nedanoskus?

    matj, labaak lai macbetons te drukaa! tur vismaz ir jeega!

    Piekrītu D_L… derētu patīrīt mūsu rindas, nevajag pavisam izslēgt, bet vismaz iedot pārdomu laiku… būtu pilnīgi par šādu tīrīšanu pat tad, ja pats saņemtu kādu pārdomu laiku, labāk lai nespēju rakstīt, bet vismaz varu lasīt sakarīgas domas, nevis tukšu gvelzšanu…

    Pa tēmai… IT jomā esmu jauniņais… sāku ar 98 pat laikā kad bija jau xp iznācis… mana pirmā kaste, kura joprojām ir mana vienīgā darbojas pamatā uz XP, paralēli šad tad piemetu kādu Linux distru vai arī piem. tagad win7.

    #207502
    WerNeo
    Participant

    Es uz perfokartēm skolā rakstīju špikerus otrā pusē. 🙂

    P.S. Pievienošos dzērājķirzakai! LētajamJohnijam vajag banu, jo viņš tā grib (bet nespēj). Administrācijai jāizpalīdz. 🙂 Firefoxītis aktivitātes gan īpaši nezinu, bet Jaunzemam arī vajadzētu 2-3 nedēļas iedot pārdomām. 🙂

    Bet nu, tulīt nāks skolas laiks un vecāki viņiem liks iet ātrāk gulēt, bet pa dienu jāmācās.. 🙂

    #207503
    Anonīms
    Neaktīvs

    neuztraucās, kad būs skolaa būšu mazāk aktīvs. rekur mans ikdienas grafiks apmēram:

    1. 6:00 ceļos

    2. 7:20 izbraucu uz skolu

    3. 8:00 skola sākas

    4. 14:30 skola beidzās

    5. 15:00 sākas treniņi

    6. 17:50 beidzas treniņi

    7. 18:00 sākas otrie treniņi

    8. 19:00 beidzas otrie treniņi

    9. 19:30 esmu mājās

    10.19:40 paēdu

    11. 20:00 esmu beidzis ēst

    12. 20:10 sāku pildīt mājas darbus

    13. 21:30 beidzu pildīt mājasdarbus

    14. 21:40 aizeju mazgāties

    15. 22:00 esmu pabeidzis mazgāties

    16. 22:10 iekrītu gultā un varbūt nedaudz paskatos TV

    Un turpmāk rakstīšu gramatiski pareizi, un beigšu lielo ārpustēmu.

    #207504
    Foxsk8
    Participant

    LētaisDžonijs: Vienreiz nepietiks? Pēdējais posts atkal ved uz “pats zini ko”. Nākošo muļķību delete bez nekādām ierunām. Apnicis man ar tevi auklēties.

    LētaisDžonijs nobanots uz kādu laiku. Lai atpūšas un pārdomā dzīvi. Nākošie kandidāti tālu nav jāmeklē. Cerams, ka ņems kādu piemēru, pie kā noved “pārprodukcija”

    #207505
    Genādijs
    Participant

    criticism to d_l “un par teemu – win nebuut nav pirmaa datoropereetaajsisteema, mhhhh

    jautaajums ir truls!” tāds jau arī nebij qveščens 🙂 būtu vismaz izlasījis 🙂 par pārējo man galīgi po..j 🙂

    #207506
    Aldis
    Participant

    Genādijs wrote:

    čota nespēju saprast ko jādomā ar vārdiem win 7 nestabils? rokas zēni no kurienes aug ja nestabils?

    Nu ar vārdiem nestabils domāju to ka programmatūra uz kuras strādāju īpaši stabili nestrādā iekš Win7 vides! 🙂 Ja es būtu tanta, man vajadzētu tikai mazbik Googli, tēvēnetu, un kko uzdrukāt un izprintēt – man pat pietiktu ar Ubuntu, kgan ja gribētu maksāt, tad Win7 ar nebūtu slikts! 😀

    #207507
    richijs
    Participant

    Pat nezinu pirmais kompis kam piesēdos klāt bija kaut kas dos veidigs ar konsoli skolā tad biju pavisam siks bet spēlītes gāja 😀 he tad bija 95 un mazliet 3.1 pamocijis nju personīgi pirmais kompis bija ar win 98 p3 procis 😀 nju jau lietoju windows vista un 7 ar esmu iemēģinājis kā arī esmu nedaudz apguvis linux debian ubuntu mazliet uzmetis aci arī opensuse, fedora u.c

    #207508
    TokRa
    Participant

    Dodu priekšroku 4. Raiha ražotajam das Windows 45

    #207509
    RicoPico
    Participant

    Win 95. Uz virtuālās mašīnas gandrīz visi win ir darbināti. Starpcitu kāds nevar pastāstīt kā Mac os X piedabūt pie dzīvības uz Virtual PC?

    #207510
    rATRIJS
    Participant

    par OSX uz Virtual PC – es pieļauju, ka uz PC nevis MAC`a vai ne?

    Ja tā, tad skaties https://www.osx86project.org/ un https://iatkos.wikidot.com/ un meklē googlē pēc vmware iatkos vai mac on vmware utt…

    Es pats reiz mēģināju uzlikt makosu uz vmware, bet vienā brīdī vienmēr viss nofrīzoja un apnika čakarēties. Tāpat šaubos vai tas būs tā vērts. Tikai “Es to varu” dēļ to ir vērts mēģināt.

    #207511
    daGrevis
    Participant

    Windows XP, jo kad sāku pie datora piesēsties, kāds 2003. gads, tad tā bija jaunākā, joprojām uz to… 😀 Es tak vēl maziņš esmu, tomēr… 😀

    #207512
    RicoPico
    Participant

    Nu ja, ka uz PC. 🙂 Ir plāniņš makbūku iepirkt, taču pirms tam gribu mazliet tuvāk ar Mr. Makintošu iepazīties. 🙂 Jā- tas tiesa- instrukciju netā netrūkst kā maku ar pc sapārot. Bet ar pašu ISO pakotni gan ir šaize. Nekur īsti dabūt nevar.

    Edit: Ar MAC esmu uz lielu Jūs, tātad man arī nav īsti saprašanas ko meklēt.

    #207513
    Nonmod
    Participant

    pirmā win os bija win95 pamatenē.

    atceros, kā mario graizām uz ātrumu,kurš ātrāk iziet :d

    #207514
    shady
    Participant

    Sāku savas PC gaitas ar MSDOS, pēc tam nāca win.3.x sērija viss uz augšu – izgāju cauri visām win versijām līdz XP (ieskaitot), tad pārgāju uz *BSD un jau vairākus gadus sēžu uz linux un nav nekādas vēlēšanās migrēt kur citur.

    #207515
    WerNeo
    Participant

    shady… tātad Tev ir paveicies! Citiem cilvēkiem Windows ir ikdiena, jo Win ir līderis (daudz kur)… pagaidām…

    #207516
    bumbulis
    Participant

    WerNeo wrote:

    shady… tātad Tev ir paveicies! Citiem cilvēkiem Windows ir ikdiena, jo Win ir līderis (daudz kur)… pagaidām…


    Sērkociņš ir aizdedzināts. Benzīnu studijā!

    #207517
    Sid
    Participant

    Ja kāds te nēsāsies ar benzīnu, dabūs 3diennieku.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā