Kurš AntiVīruss labāks?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Kurš AntiVīruss labāks?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #250704
    usins
    Participant

    Nu es nezinu nezinu. jau gadu bez av dzīvoju. viss rullē, nav vīrusu utt :D.. ok man Linux

    Bet winda dabū vīrusu arī bez admin acc. Pietiek ar to, ka ir adobe flash, adobe reader un viss kārtībā. Kā nekā viens no izplatītajiem veidiem, ka’dabūt vīrusu iekš sistēmas ir caur nesmuku flash animāciju web lapā + pdf failu. Un jā, apmeklējot top lapas arī var saķert. reku šeku labs piemērs par kaspersky asv lapu, kura izplatīja vīrusu… cik ironiski

    #250705
    piwchix
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Priekš kam linux vajadzīgs av windas vīrusiem (tādēļ, ka linux galvenokārt lieto, lai atdzīvinātu primāro os?)? Ko nav pagaidām atradis?

    Atklāšu tev “milzīgu” noslēpumu!

    Piemēram linux var izmantot kā FTP serveri (jebšu vietiņu, kur cilvēki no da jebkādiem datoriem, ierīcēm ar da jebkādu OS var glabāt failus). Nu un protams arī paņemt no turienes.

    Understender vai atklāt tev IT pasauli arī tālāk? :lala:

    #250706
    bumbulis
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Priekš kam linux vajadzīgs av windas vīrusiem (tādēļ, ka linux galvenokārt lieto, lai atdzīvinātu primāro os?)? Ko nav pagaidām atradis?


    Priekš linux pasta serveriem. 🙂

    #250707
    root
    Participant

    bumbulis wrote:

    Nīdējs wrote:

    Priekš kam linux vajadzīgs av windas vīrusiem (tādēļ, ka linux galvenokārt lieto, lai atdzīvinātu primāro os?)? Ko nav pagaidām atradis?


    Priekš linux pasta serveriem. 🙂


    Arī failu un web serveriem, lai nezinot neizplatītu visādu mēslu.

    #250708
    richijs
    Participant

    Clam win labs ātrs av ja neložņā pa P0rN.. ļo

    Avast forever pagaidām pats labākais av ko lietojis no bezmaksas.

    P.S Priekš linux tas clamwin ir tikai tāpēc lai varētu pārbaudīt failus, lai nesanāk nosūtīt, aiznest uz win kompi un to inficēt.

    Pašam linux tas clamwin av bijis nebijis. :devil:

    #250709
    Kon
    Participant

    Izsaku visdziļāko atvainošanos par savu tumsonību, pēdejā laikā tiek spiests uz linux kā uz user friendly desktop and shit, tā kā Es par serveriem pavisam aizmirsu + vēl alko.

    #250710
    Mr.Death
    Participant

    Atkal sveetais karsj par to kursj AV labaaks? :> Man vislabaak tiik teksts – “jau gadu dziivoju bez antiviirusa, un neesmu neko nokeeris”. Tiesjaam uzjautrinosji – a kaa Juus gudrie zinat, ka neesat? :> Man piemeeram praats nenesaas uz ikdieniskju blensjanu task managerii, startup failos vai regjistraa – lai kaut vismaz kaada huinja staav, bet staav un uzmana to kompi. +/- vismaz taa pati avira neko kompja noslogojumaa neizmaina.

    #250711
    Crow
    Participant

    Mr.Death wrote:

    a kaa Juus gudrie zinat, ka neesat? :>


    Š ad un tad veicot pilnu pārbaudi, loģiski.

    Un ja tev neizmaina noslogojumā, tad tu nelieto pietiekami spēcīgu antivīrusu vai arī neproti izmantot datora resursus pietiekami un tērē elektrību pa velti.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā