Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234851
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Tātad, reāli, kāpēc mums to vajag:

    1. Lai varam sadarboties ar parteriem.

    2. Lai varam oficiāli saņēmt naudu no dažādām affilitie programmām.

    3. Lai teiksim es, varu palikt apakšā savus web izstrādes pakalpojumus.

    4. Lai ar skatu uz nākotni varam darīt arī citas lietas, piedāvāt pakalpojumus, utt…

    SIA netiek veidots tieši vienam konkurētam mērķim – kāst naudu, sia tiek veidots, lai viss process būtu daudz vienkāršāks, lai mēs varam brīvi darboties.

    Kas attiecās uz reklāmu, v3 screenus esi jau redzējis, cik reklāmas lauki tur ir, un izvietojumi, tādi arī būs visu laiku, respektīvi nemainīgi.

    Otrs, regotiem useriem, reklāma, tik pat kā nebūs redzama, tas ir viens liels būtisks pluss. Tālāk, vai tad nebūtu jauki, ja mēs varētu rīkot dažādus konkursus, kur balvas piedāvā mūsu oficialie partneri, domāju šādam solim ieguvēji būtu visu.

    Tālāk. Ka tik gadienā viens no banneriem, kas atrodas sānu listē, nenāk no tevis 😀 Tāda divdomība sanāk. 🙂

    Un vēl kas, man ir izteikti daudzi piedāvājumi notepadu apveinot ar lielākiem portāliem, lielāku auditoreju, utt… visiem kā viens esmu atteicis, līdz ar to, pretēji datuves un boot variantam, mēs nepārdodamies. 🙂

    Personīgi es, ja gribu kāst naudu, daru to ar savu darbu, nevis ar hobiju, kā tas man ir notepads.

    #234852
    Wuu
    Participant

    Nezinu man vienalga, notepad.lv uzaugs resnumā ar reklāmām un citām buļļa kakām. Atradīsies citi IT portāli un protams “haļavno” rakstu skaits uzreiz saruks, tad te arī lasīt nebūs ko.

    #234853
    shady
    Participant

    Nevajag filozofēt un visādas muļķības runāt.

    varbūt, ja es vēlos iegādāties fotokameru gan priekš savas ģimenes, gan notepad (lai, piemēram, veiktu kvalitatīvākus apskatus), tad man tagad jāprasa ir atļauja citiem? Wtf?

    Uzvedaties kā mazi bērni…

    #234854
    daGrevis
    Participant

    Pagaidām, pēc aptaujas, Notepad.lv visus konkurentus “sakapā”! 😀

    #234855
    nevertell
    Participant

    Akhem, daGrevi, nevarētu jau būt tā, ka te ir kaut kas līdzīgs nenormālam noutpeda biasam ?

    #234856
    root
    Participant

    Foksi, nejauc darbu ar manu personisko uzskatu. 🙂 Darbs ir darbs, tā ir darbība kuru veicu lai spētu dzīvot. Bet es pats personiski nosistu visus reklāmistus kailām rokām un ja iespējams arī pats iztiktu.

    Bet tas diemžēl nav iespējams un tieši tāpēc tas banneris ir sānos te, ne intro page delfos vai buutaa.

    #234857
    Viktorovics
    Participant

    Boot visi cenšas būt pārgudri. Datuvē ir bars šakālēnu, kuri tikai gaida, lai kāds uzdotu slikti formulētu jautājumu, lai uzreiz mestos apriet , pretīgi lasīt !!!

    #234858
    Loading
    Participant

    Padoms adminiem – nevajadzēja nepar kādu sia runāt, līdz kamēr viss jau būtu sakārtots 😉

    #234859
    iKey
    Participant

    Notepad.lv galvenais LV IT portāls ko es apmeklēju. Tad vēl arī apmeklēju times.lv, jau kādu gadu Times.lv ir RUS valodā, bet mani tas netraucē, tur ir lielāka kārtība, un raksti ir sašķiroti pa rubrikām (Ziņas īsumā, Jaunumi Baltijā, Spēles… un tā tālāk). Respektīvi no šiem abiem portāliem esmu lietas kursā par IT notikumiem un jaunumiem.

    #234860
    Jaunzems
    Participant

    ieraugot viktoroviča avatāru, nodomāju, ka drono pilnīgi atteicies no gramatikas un sakarīguma..

    #234861
    kuuminsh
    Participant

    Portāls… vešķ kura sastāv no vairākām lietām.

    Portāla vāks… pirmā lapa.

    Tur ir kaut kādas nozares ziņas bla bla bla bla.

    Kaut kur aiz portāla vieta kur cilvēki komunicē.

    Forums.

    Pirmajās lapās ziņas visur ir līdzīgas.

    Notepads izceļas ar to ka dod iespēju publicēt rakstus totāliem idiotiem pa kam reizēm raksti ir totāls sviests.

    bet ir arī interesanti raksti.

    Datuve & boots principā pirmās lapas raksti vājāki.

    Komjunitī… tb cilvēki kuri tusē un padara portālu pa portālu.

    Nu te vis sprasti.

    Boots vēsturiski laikam viens no populārākajiem.

    Milzīgs lāmeru pieplūdums, bet ir arī saprātīgi cilvēki.

    Ērts forums.

    Datuve.

    Neesmu pētījis to forumu, bet uzmetot aci tēmu sarakstam tur apgrozās vieni vienīgi idioti.

    Forums nepārskatāms, neērts.

    notepad.

    Loti daudz gados jaunu kadru ar mikro locekli, bet milzu pašpārliecību ka es nu esmu reāls mačo :>

    Savos 20-22 sūdc tu esi ne mačo. Un ar retiem izņēmumiem no IT ne sūda nejēdz.

    notepada forums ar kaut kāds tāds… ne pārāk ērts.

    Kauts kāda sviestaina koncepcija.

    Pārējiem ir miruši forumi pa kam tos tā lāga nemaz nevar saukt pa portālu. Vienkārši ziņu lapele.

    Nu a EOZ… tas vispār nav portāls.

    Tas ir OC forums. Nu vismaz sākotnēji kad EOZ team aizpiļīja no boot tāda bija koncepcija.

    Tīri subjektīvi.. EOZā prātīgo un zinošo kadru ir vairāk kā datuvē un notepadā.

    Daļa no EOZ ik pa laikam ielien arī bootā.

    Bootā ir atsevišķas diezgan ok sadaļas.

    Tā ka nav īsti ko salīdzināt.

    Par to notepad foruma kontingentu, protams, var nepiekrist.. paņemsim pa piemēru mmm

    https://notepad.lv/forums/43/windows/ sadaļu.

    Paskatāmies kādi tupi jautājumi un cik tupas atbildes.

    Un atveram līdzīgu sadaļu citā forumā un salīdzinām kādi ir jautājumi un kādas atbildes.

    Tur uzreiz viss redzams.

    Vo.. pa kam īsti nav par ko balsot.

    Bootam un datuvei rakstos nemēdz būt TÄ€DAS muļķības kā notepadā.

    Datuvē muļķības gadās nedaudz mazāk.

    Boota raksti garlaicīgi.

    Datuvē ar tādi pagarlaicīgi…

    Notepadā gadās šis tas interesants, bet reizēm ir šokējoša tufta sarakstīta.. (šodienas raksts kurā apgalvo ka w2k esot pasaulē drošākā MS OS mani vienkārši nogāza)

    Visi sviestaini.

    Ja skatās uz forumu, tā lietošanas ērtumu un cilvēkiem tad EOZ viennozīmīgi ir vērtīgākais un interesantākais.

    #234862
    usins
    Participant

    Notepad. Vēl ik pa aikam, bet reti boot, un ļoti reti- 1x nedeļā vai divās datuvi.

    Emz, komentārus neaizraujos lasīt…

    #234863
    samurajs
    Participant

    @ kūmiņš: paldies par objektīvo un izvērsto novērtējumu 🙂

    Bet nu redakcija arī nav gluži ar pirkstu taisīta – pats ne īpaši ticu, ka Win2000 ir tas drošākais Windows 🙂 Bet ja stāv rakstīts

    Quote:

    Microsoft marketed Windows 2000 as the most secure Windows version ever

    un ne jau uz sētas žoga, bet Wikipēdijā – tad jau laikam nedrīkstu piesieties 🙂

    Par kontingentu ar mikrolocekli – Notepad tomēr laikam ir jaunākā no IT vietnēm, un demokrātiskākā (te vismazāk bano), tāpēc laikam šādi saskrējuši. Nekas, gan izaugs un pieņemsies prātiņā 🙂

    #234864
    kuuminsh
    Participant

    samuraj

    Tas ka uz to brīdi MS tā pozicionēja to savu OS… tas nenozīmē ka šodien tā laika mārketinga saukļi joprojām ir patiesi 🙂

    Visa cita starpā… wikipēdija tomēr nav tas informācijas avots no kurienes var kaut ko pārpublicēt bez pārbaudes 🙂

    Tas tā.. pa tēmu…”ja jau reiz wiki tā stāv rakstīts”

    Starp citu… es labāk noklusēšu par to, kas tur wiki ir rakstīts un ko tas idiots uzrakstīja.

    “Maza neprecizitāte”, “piekasās pie katra sīkuma”

    😀

    lol

    Pie kam.. sūdc ar drošību.

    “Windows 2000 Server bija domāts mājas serveriem. Dizains tam bija tāds pats kā Windows 2000 Professional. Atšķīrās ar to, ka bija pievienotas klāt dažas iespējas, un četru procesoru atbalsts.”

    Muahahaha 😀

    Nu… em.. lol

    Viss tas serveru apraksts ir splošnaja tufta.

    XP aprasts vispār kaut kāds murgs.

    Nav pieminēta versija portatīvajiem ar tačskrīnu… bija tur tas tablet edišins.

    MC versijai parādījās DVD atbalsts…

    wtf ?

    lol

    “Professional” – profesionālajiem lietotājiem.

    😀 😀

    Par XPH un XPP atšķirību uzskaiti klusēju.

    Reāli redzams ka cilvēks nejēdz ne pārtulkot ne ar cērt tēmā par kuru mēģina tulkot to rakstu.

    TÄ€DI raksti nav redzēti NEVIENÄ€ portālā.

    Un tieši tādu rakstu dēļ notepadam ir tāda reputācija kāda tā ir.

    Foto un telefonu apskati ar vāji.

    Saīsināts funkciju apskats un viss.

    Uzraksta to kas jau tā pat bildē redzams.

    Kur tad ir tas komentārs no sevis… viedoklis… galu galā ja jau reiz tas ir TESTS, kur tad ir pats TESTS?

    Testā salīdzina…

    Vopšķem ir autori kuru raksti ir emmm ļoti vāji.

    Ir autori kuriem reizēm gadās vāji, bet pārsvarā ir ok.

    Ir kur piestrādāt lai būtu tas perspektīvas 🙂

    #234865
    shady
    Participant

    Kādēļ Tev pašam ko neuzrakstīt, lai es (kurš raksta tos vājos/nederīgos apskatus/testus) varētu pamācīties?

    #234866
    samurajs
    Participant

    @ kūmiņš: viss OK, pamatotu kritiku mēs sadzirdam un protam novērtēt, tāpat rakstu autoriem tiks piegrieztas skrūves. Jaunajiem autoriem pirmajās publikācijās īpaši klāt nesienamies, bet tiks prasīta izaugsme. Ja tās nebūs – ardievu!

    TESTS nav obligāti jābūt salīdzinājums ar kaut ko (tas gan ir viens no testa veidiem). Tikpat labi var būt apraksts no praktiskā lietotāja viedokļa – Shady izvēlas šādu ceļu.

    #234867
    kuuminsh
    Participant

    shady

    Nepareiza loģika.

    Es tā saprotu ka kad tu skaties filmas tev viņas visas patīk un tu nekad nesaki ” Š ī filma ir totāls mēsls”, jo tu tak pats nekad neesi nofilmējis nevienu filmu :>

    Man NAV jāvar rakstīt labāk lai varētu izteikt viedokli.

    Un mana rakstītprasme nekādi neietekmē tavus vai citu autoru rakstus.

    Tas ir līdzīgi kā ja kāds saka ka viņam bija dzimumsakari ar citplanētieti un es neticu.. man nav jāpierāda ka tādu sakaru nav bijis, bet gan tam kurš apgalvo ka ir bijis.. tas ir jāpierāda.

    Vai teiksim… ja kāds ēd suņa sūdu, man nav jāpagaršo tas sūdc lai būtu tiesības apgalvot ka sūdc tomēr ir sūdīgs.

    Starp citu… teksti no sērijas “uztaisi labāk” ir ļoti raksturīgi gados jauniem cilvēkiem.

    Kad cilvēks nedaudz paaugās viņš kritiskāk skatās un sevi nevis stāv pozā “Es esmu pareizs un visu daru pareizi, ja tev kaut kas nepatīk ej nafig!”

    Tā ir tipiska gados jaunu cilvēku poza.

    A.. un vēl… publicējot savus darbus tu automātiski paraksties uz to ka viņi var tikt vērtēti.

    Un vērtējums var būt gan pozitīvs GAN negatīvs.

    Ir jāmāk uztvert jebkādu vērtējumu.

    Ja neesi gatavs uzklausīt viedokli par savu darbu tad varbūt ir vērts apdomāt vai ir vērts publicēt savus garadarbus ?

    samurajs

    Nu.. tas ka pirmais vai daži pirmie raksti nav perfekti nenozīmē ka nākotnē nevar būt labāk.

    Arī brīdī kad izrok dimantu viņš nemaz neizskatās pēc dārgakmens, bet pēc ilgāka laika, kas veltīts viņa apstrādei tas iegūst lielu vērtību.

    Labi ka ir cilvēki kuriem ir vēlme un kuri taisa tos rakstus.

    Malači.. lai cenšas 🙂

    so.,. runājot par foto testu.

    Em..

    Mans viedoklis.

    https://notepad.lv/raksts/6648/tests-canon-powershot-a3100-is/

    90% no raksta ir funkciju pārstāsts saviem vārdiem.

    Saka ka pie augstiem ISO esot mazs troksnis un esot pat bilde kura taisīta pilnīgā tumsā, taču lasītājiem šo bildi nepiedāvā.

    Vienīgie komentāri no sevis ir pie bildēm par to kvalitāti.

    Ir teikts ka esot pieejams pilna izmēra bildes, bet daļa nezin kādēļ ir 1600×1200 izšķirtspējā ko nevar uzskatīt par pilna izmēra bildēm.

    Reāli par paša aparāta lietojamību un ergonomiku faktiski ne vārda.

    Noknipsētas pāris bildes kuras nav ar ko salīdzināt pa kam nav skaidrs salīdzinot ar ko tie trokšņi ir mazi.

    Pie bildēm nav norādīti uzstādījumi ar kādiem ir taisīti uzņēmumi.

    Jā, protams, es varu to bildi saglabāt un aplūrēt, bet tā nav aršana.

    Tas īsumā 🙂

    #234868
    shady
    Participant

    Ja es nemācētu uztvert kritiku, tad nemaz ar tevi nediskutētu. Vienmēr esmu centies izturēties korekti un ieklausīties cita viedoklī.

    Bet ir jāsaprot tas, ka izpatikt visu cilvēku gaumēm, domām vienkārši nav iespējams.

    Bez tam nevajag pārprast un izteikt kādu filozofiju par cilvēka jaunumu/vecumu, es tevi nesūtīju “nafig”, toties labprāt palasītu kādu tavu veidotu apskatu/testu.

    Cilvēks nevar zināt visu, savā ziņā katrs iedotais testa aparāts testētāju skolo. Tāpat kā citu veidotie apskati – katram rakstītājam ir savs “ES”, nianses, stils un veids kā un ko pasniegt. Tāpēc var ko “nošpikot”, ko iepriekš nebiju iedomājies darīt.

    Bet, ja jau tu neraksti un nevēlies to darīt, piespiest tevi neviens nevar…žēl, būtu interesanti.

    #234869
    kuuminsh
    Participant

    shady

    Iepriekšējo postu papildināju ar pārdomām par foto.

    Pats nerakstu vairāku iemeslu dēļ 🙂

    1) Skolā bastotās latviešu valodas mācību stundas liek sevi manīt. :>

    Kauns, jā zinu. 🙂

    2) Nestādos priekšā ko tad es varētu rakstīt 🙂

    Nav man tik plašu zināšanu lai varētu taisīt ūber aprakstus par visām tēmām un lai tie nav tulkojumi 🙂

    Man kaut kā labāk padodas kritizēšana 😀

    #234870
    shady
    Participant

    kuuminsh wrote:


    so.,. runājot par foto testu.

    Em..

    Mans viedoklis.

    https://notepad.lv/raksts/6648/tests-canon-powershot-a3100-is/

    90% no raksta ir funkciju pārstāsts saviem vārdiem.


    => Uzskatu, ka vajag aprakstīt arī funkcijas. Visu nekad neizstāstīsi, bet daļu, kas pašam konkrētajam aparātam iekrita acīs – to arī pastāstu + apskatu aparāta oficiālo specifiku.

    Quote:


    Saka ka pie augstiem ISO esot mazs troksnis un esot pat bilde kura taisīta pilnīgā tumsā, taču lasītājiem šo bildi nepiedāvā.


    Vai vajag? Varbūt. Padomāšu par to nākošajos testos.

    Quote:


    Vienīgie komentāri no sevis ir pie bildēm par to kvalitāti.

    Ir teikts ka esot pieejams pilna izmēra bildes, bet daļa nezin kādēļ ir 1600×1200 izšķirtspējā ko nevar uzskatīt par pilna izmēra bildēm.


    Nav liela jēga bildēt uz max piedāvāto izšķirtspēju, lai noteiktu trokšņa līmeni.

    Testam pilnīgi pietiek ar 1600×1200 px

    Quote:


    Reāli par paša aparāta lietojamību un ergonomiku faktiski ne vārda.


    Tik tiešām? Ne viena vārda? Cik atminos, tad minēju gan pa esošo lietojamības ērtumu, gan par to, kas pietrūkst.

    Quote:

    Noknipsētas pāris bildes kuras nav ar ko salīdzināt pa kam nav skaidrs salīdzinot ar ko tie trokšņi ir mazi.


    Vai aplūkojot bildi nav iespējams noteikt tā kvalitāti? Ja cilvēkam apmierina tas, ko viņš ierauga – viņš kameru uztvers pozitīvi. Ja cilvēks ir piešāvis aci uz foto (piemēram, fotogrāfs), tad pamanīs nianses un no redzētā izvērtēs pēc saviem kritērijiem.

    Varbūt vajadzētu ielkt veselu foto galeriju, lai labāk novērtētu bildes? Jā, piekrītu, bet šādu servisu nevaru nodrošināt.

    Par vienoto kompozīciju, ko ieteici pie raksta – padomāšu! Neesmu pret, labi jāpārdomā, jo vairāk par vienu bildi uz to nevēlos tērēt.

    Quote:

    Pie bildēm nav norādīti uzstādījumi ar kādiem ir taisīti uzņēmumi.

    Jā, protams, es varu to bildi saglabāt un aplūrēt, bet tā nav aršana.


    Labošos – turpmāk pielikšu sīkāk. ISO, zoom, macro parametrus norādīju.


    Quote:


    Pats nerakstu vairāku iemeslu dēļ

    1) Skolā bastotās latviešu valodas mācību stundas liek sevi manīt. :>

    Kauns, jā zinu.


    => Nekas, man ar ieviešas kāda kļūda. Dažreiz liekas, ka jāmeklē skolas grāmatas rokā:D

    Quote:


    2) Nestādos priekšā ko tad es varētu rakstīt

    Nav man tik plašu zināšanu lai varētu taisīt ūber aprakstus par visām tēmām un lai tie nav tulkojumi


    Es īstenībā ar testiem nemaz tik sen nenodarbojos. Katru reizi, kad parakstos uz cita veida tehniku (gan pēc būtības, gan markas) ir iekšējs nemiers. Atceros savus pirmos testus, bail bija ņemt ko jaunu – tagad jau to uztveru kā izaicinājumu. Un kā jau teicu – katrs aparāts iemāca ko jaunu pašam.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā