Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234891
    Wuu
    Participant

    Wallaby wrote:

    uzklepo kāds AIDS slimnieks


    Tu esi garīgi neārstējami slims kretīns.

    Bet par foksa web izstrādes talantu klīst leģendas, man arī ir ģimene, darbs un cits murgs. Un mana profesija nav kodēt Web lapas. Bet es jau esmu paspējis nomainīti 5 versijas savam webam, pa to laiku kuru foxis tik domā kaut ko sākti. Pēdējais mans darbs > te < 😀

    #234892
    root
    Participant

    shady wrote:

    Wallaby – Visi jau brauc virsū foxim, bet reāli viņš ir viens, kurš atbild par kodēšanu. Bez tam, viņam ir arī ģimene, kura jāuztur. Mēs ar samuraju neesam programmētāji/web dev, mums ir citi pienākumi.

    Š itais aizstāvības teksts iespārda. Tā, itkā viņš būtu vienīgais, kam ir ģimene, kas jauztur un privātā dzīve 😀 Tikai nez kāpēc visi citi paspēj atrast daudz kam brīvo laiku. Te ir vairāk runa par nevēlēšanos un slinkumu.

    #234893
    kuuminsh
    Participant

    Wallaby

    Foksīc ir gados jauns puikiņš pa kam viņam ir tiesības uzvesties stulbi :>

    Bērni… ko var gribēt :>

    #234894
    Foxsk8
    Participant

    Veči, lēnāk par tiltu, sen jau ir izveidota tēma iekš notepad sadaļas, jaunumi, visi, kas gribēja, jau sen izteicās, nebūt nav tā, ka nekas nav izdarīts, un veikums, teikšu kā ir, nav ideāls, bet ir labāks nekā te dažiem labiem nīdētājiem. Ko man dod 5 versijas mainīt, tas vien norāda to, ka kaut kas nav kārtībā un visu laiku kaut kas tiek mainīts, otrs, man ir reāls darbs, bērns, ģimene, vidēji izdalam, 8 stundas teiksim darbā, katru dienu, ieskaitot brīvdienas, respektīvi teiksim no pulksten 9 – 5 vakarā, 6 esi normāli kaut cik atgājis nost no darbiem, protams, iestājas noguruma faktors, un sadzīviskās lietas, plus visbiežāk, free time nosit papildus darbs, haltūras un citas lietas. Man nav patstāvīga darba, teiksim fixed sūda minimālais un vairāk ne kapeikas, ka strādāju, tādu algu arī saņemu, pēc tam, ja sanāk brīvs laiks, tad varu arī pieķerties notepadam, neaizmirsīsim, ka ir arī esošā versija, kurai arī ir jāvelta kāds laiks, tā pati tēmu pārlasīšana, administrēšana, mail lasīšana, kontaktu, sadarbības čekošana, un visas pārējās lietas, ko Jūs, daži nekad nevariet saprast, tas ka tu neredzi, nenozīmē, ka nekas netiek darīts.

    Man nevajag, zem kādas astes tusot, kā to dara datuve, vai boot un visi pārējie LV portāli, esam ar to unikāli, ka pārtiekam, faktiski no tukša gaisa, nedz portāls pelna 100 tiem latu mēnesī, nekā savādāk netiek komercializēts.

    Nesaprotu, ko Jūs cepjaties, uz v2, variet risināt problēmas, lasīt rakstus, tēmas, utt.. komunicēt ar citiem cilvēkiem, v3 vairāk būs general system update, ar atsvaidzinātu user interface, dažiem jūtiskiem uzlabojumiem, un visā kopumā būs labāk, viss prasa laiku.

    Kuuminish: Kaut vai man 21 gads, domāju, ka tavs vecums, ir tiešām salīdzināms ar 15 gadnieku uzvešanos, līdz ar to, uzbrauciens pašam sev, respektīvi uzbrauci pats sev.

    Ok, es varu saprast, to, ka Jūs gribiet un atbalstat notepadu kā tādu, bet dažreiz rodas sajūta, ka mums te ir vismaz 20 līdzīpašnieki, ar tavamaate priekšgalā, kas tagad koriģēs visu parādi.

    Un varu garantēt, būs v3, pirmais, kas kaut ko pļūtīs būs tavamate, tāpēc arī centīšos visu novest tiešām labi līdz galam, lai kādam vienkārši pa tēmu, nebūtu kur piesieties, nepatīk ļep ļep veidot. Ik dienas es redzu v2, un domāju, kā tādu tālajā 2007 gadā varēju uztaisīt, ikdienas redzu savas kļūdas, utt… tāpēc arī pie v3 tiek piedomāts, nevis kā te daudzi dara, paņem free tamplate, vai lētus, neprofesionālus dizainus, uzmet, saliek ļep, ļep un saka, lūk kur saits, kad notiek saita prezentācija, pēc tam var brīnīties par to, ka visi kā viens noliek lapu. Man reāli ir jāizdomā arī viss koncepts, kā izskatīsies tur posting logs, ko varēs darīt, tas un tās. Tas reāli nav tā, ka portāls ir jātaisa no nulles, vienmēr pirmās versijas izstrādes iet ātrāk, jo tajās netiek izdomāts viss, ko tu uz to brīdi vēlies, tā teikt, web lapa nekad nebūs pabeigta, tā atradīsies mūžīgā izstrādes, uzlabošanas stadijā, un ar to ir jārēķinās, vienkārši, daudzi te tā runā, kur reāli pašiem no web izstrādes, nav ne mazākas poņas, ok tavamaate, vēl jā, daži komenti ir noderīgi, bet nu parējie, paskatieties jel uz sevīm, un tad diktējiet man, kā man kodēt, kad man kodēt un cik daudz. Ä€men.

    Lūdzu, šeit atrodamas 3 tēmas par v3:

    https://notepad.lv/forums/2/foruma-jaunumi-un-lietosana/

    Š eit redzami vēl vecie scrīni, vēlāk iemetīšu update.

    #234895
    kuuminsh
    Participant

    muahh :>

    Ak tu.. mazais 🙂

    Grūti kad pats esi bērns un jārūpējas par sev līdzīgu :>

    Bet nu… ļično man ir pobarabanu vizuālais. Neredzu neko dižu par ko gruzīt. Vai var būt labāks? Noteikti.

    Vai tas kaut ko labos? Domāju ka nē. Moš kaut kad vēlāk…

    #234896
    Foxsk8
    Participant

    To kumiņš: [spoil]Kumiņ, tā vien prasās tev kārtīgi pa muti iedot, un likt ar salaustām rokām zobus lasīt, ibio, pieaugušais atradies, uzvedies, kā mazs bērns.[/spoil]

    #234897
    KristoZ
    Participant

    foxsk8, relax, ko nu Tu te attaisnojies – Tev nevienam nav šeit jāatskaitās; tas, ka Tu to tomēr dari, nevienam jau nekādu labumu nenes. Varbūt tikai kādam apmierina ziņkāri, tas arī viss.

    Manuprāt, interesantāk būtu uzzināt, kā Tev faktiski ar to projektu iet – kaut vai admin-only topikā ik pa laikam pierakstītu, ko esi piečinījis/izveidojis/uzlabojis vai arī ar kādām problēmām saskāries – ķipa v3 projekta dienasgrāmatu. Bet, ja ne- arī labi. Iztiksim.

    Un par kūma tēvišķajiem komentāriem – skaties- viņš smaida (arī “:>” ir smaiļiks) – pasmaidi arī Tu! Jeb uztver to pozitīvo – viņam patīk, kāds portāls ir šobrīd – uzskati to par komplimentu!

    Jo no kādas dusmošanās un apvainošanās, manuprāt, jēga ir -5.

    In my humble opinion…

    #234898
    samurajs
    Participant

    Man liekas, ka kūmiņš jau banu izpelnījies, šoreiz gan ne no manis. Drīkst kritizēt visu, ja pamatoti. Bet nedrīkst kritizēt lietotāju personības. Daudzi lietotāji ar stāžu no manis prasa ieviest kārtību šai ziņā. Vienu jauku dienu mēs uzsāksim Notepad totālu attīrīšanu no apdirsējiem, un tad paši būsiet vainīgi…

    P.S. Vecais ūpi kūmiņ, vai tu negribētu atkal būt 21 gadu vecs kā foxis? Es gan gribētu… 😛

    #234899
    404
    Participant

    Lai arī aptaujā nobalsoju par variantu,ka lv nav neviena normāla it portāla,bet šeit iegriežos diezgan regulāri jau kādu otro gadu,lai gan pats piederu pie “klusajiem” useriem,kas izlasa interesējošo un neko neiespamojot dodas tālāk.Ir jau pa šo laiciņu izveidojies priekšstatiņš gan par te tusējošo komūnu,gan par vietu kā tādu.Galvenā Notepad vērtība ir neuzbāzīgais izskats un interesantie raksti,kuri arī uztur Notepadu pie dzīvības.Forums gan vairāk ir kā vieta kur ienākt uzņemt kādu humora devu.Kaut gan vienu brīdi izskatījās ka,nozūdot vai pieklustot mopšiem,firefokšiem,džedajiem un nāvēm,te saturs kļūst lasāmāks.Ja tiktu vaļā no dažiem īpaši smagiem gadījumiem,tad jau vispār būtu ok saits.Pieņemu ka neesmu vienīgais kas te neko nevēlas rakstīt dēļ jautrās diskusiju kultūras,kas reizēm stipri velk datuves virzienā,bet palasīt cirku tāpat ir izklaidējoši lielākajā daļā gadījumu.Par nākotni-kļūt par vadošajiem jau ar laiku perspektīva ir,tik galvenais foxsk8 neslinkot un novēlu lai jaunajā versijā nebūtu dizains kā datuvē un rakstu saturs kā zābakā.Pārējais viss ir labojams. 😉

    #234900
    shady
    Participant

    404 – Diemžēl nevaru monitorēt visu, kas notiek 24/7. Bet, ja pamanu kādu rupjību, apvainojumu, tad to visu vajag 100% dzēst nost, banot, labot vai kā savādāk likvidēt! Pilnīgi piekrītu, citem cilvēkiem nav jālasa vāvuļošana, kas atgādina “garāžas tēviņu sarunas”. Te nav slēgts tuss, kur var darīt, teikt ko grib – te ir publiska telpa.

    Diemžēl ir subjekti, kuri nespēj to saprast, iespējams, ka viņi dzīvo ikdienā tādā nelabvēlīgā kontingentā vai problēma slēpjas kādā psiho-traumā, kas ir jāapliecina savs pārākums ar normām, kas nav pieņemami vispārējā sabiedrībā.

    Bet cīnīsimies…

    Pēc v3 būs jāizvērtē arī esošās administrācijas sastāvs – tie, kuri neko nedara, tiks atlaisti. Brīvprātīgie var pieteikties uz brīvajām vakancēm.

    #234901
    grisha
    Participant

    Kaut kaa mani kompentaari arii ir pazudushi, vajag beidzot likvideet tos jaunieshus, kuri sevi uzskata par pasaules nabaam. Deelj vinjiem arii portaali mirst. TAapeec zaabakforumaa arii niicinu aaraa jau saknee spamerus. Nav vinji vajadziigi kaut cik informatiivos forumos.

    Samuraja komanda labi uzceela sho lapu, negribaas ka deelj dazhiem idiotiem lapa aiziet pa burbuli. boots arii leenaam mirst, pateicoties Zigmaara reklaamaam, visi admini ir noziepeejushies , datuve ir saliidzinaama ar miljons.lv , var palasiit daudz jautru lietueoz ir vairaak saveejo tusinjsh, taa skjiet. Next forums ir vispaar tas pats, kas draugos forumi.

    #234902
    Wallaby
    Participant

    Shady, šeit esošo moderatoru metodes ir ļoti primitīvas un apmeklētājiem-nedraudzīgas. Tas ir pats vienkāršākais, pateikt: “Ar šo uzskatu, ka diskusija ir pabeigta un tēmu slēdzu” – un arī pats nepareizākais. Publiskā forumā tēmu tā vienkārši slēgt nedrīkst, tieši šāda rīcība vairāk atgādiuna slēgtu tusu, nevis pretēji. Ieteiktu paskatīties statistikas datus pēc saviem šiem tik neapdomātiem soļiem.

    Ir vairākas metodes, kā tikt galā ar nepareizā gultnē nonākušu diskusiju. Tikai jo kvalitatīvāka un elegantāka tā ir, jo vairāk darba tā prasa. Š eit admini reāli mīl paslinkot. Kopā sanāk tāds “Laiskais IT saits” – tā kā tāds resns runcis: ir simpātisks un foršs, bet nu visa administrācija, neatkarīgi no tā, kas jādara, tā biki pieslinko. Vienīgais samurajs, kā jau pienākas japāņu cīnītājam, cīnās ar laiku, to maļošajām vējdzirnavām un reitingu, tai pašā laikā ar savu zobenu nogalinot apmeklētājus, tikko sāk personīgi adminēt forumu… Pieņemsim, ka Samurajs ir resnā runča kuņģis, kas visu laiku strādā. Jā, dzīvs jau tas lopiņš no tā būs, bet ja viņš nemazgāsies, to drīz nomētās ar akmeņiem.

    Š is saits ir pāraudzis privātā bloga statusu un tādēļ te jau sen ir jāstājas spēkā pavisam citiem administrēšanas (un ziņu rakstīšanas) noteikumiem – te vairs nevar rakstīt ziņas kā http://www.kakao.lv (“man liekas”, “es redzēju”), bet ir jau jābūt bezpersoniskai (“kā ziņo db.lv”, “pēc 3Dmark.com informācijas”) informācijai. Mēs taču uz bērēm neierodamies treniņtērpā? Un tas pats ar adminiem forumā – viņi vairs nedrīkst klaji paust savas emocijas, katrs dzēstais posts, brīdinājums un bans viņiem rūpīgi ir jāapsver no oficiālā vietnes viedokļa. Vienkāršāk sakot, nopietnā vietnē admins nevar vispār diskutēt par problēmām, var tikai runāt par puķītēm. Un ar administrēšanu nodarboties aizkadrā – bet ATBILDĪGI. Un administrēt nozīmē administrēt, nevis klapēt ciet visu, kas uz 2 minūtēm pieejot pie PC liekas neatbilstošs tēmai.

    Vispār par adminiem drīkstētu būt tikai tādi kadri, kas ir sasnieguši 21 gadu vecumu – tieši tik senajiem latviešiem bija pilngadības laiks, tātad latvieši uzskatīja, ka var atbildēt par savu rīcību, ne agrāk. Pārējie – moderi. Ne jau par velti ir izdomāta tāda iesauka.

    Un tikai tad būs iespējama kāda attīstība – ja nekas nemainīsies, tad tāds lauku saitiņš šis arī paliks.

    Tādēļ Shady teiktais “Bet, ja pamanu kādu rupjību, apvainojumu, tad to visu vajag 100% dzēst nost, banot, labot vai kā savādāk likvidēt!” ir totāls bullshits. Tā ir vienkārši baiļu izpausme, kas regulāri noved visu labo dziļi pakaļā. 100% nē, nē un vēlreiz nē! It sevišķi kontekstā ar otru teikumu: “Diemžēl nevaru monitorēt visu, kas notiek 24/7.” Ja nevari, tad nedari.

    Bet nu jā, tas ir LV princips, tas pats kas saeimā – “Bet viņš taču ir cīši lobs cilvāks!”. Jā, labs. Un tādi labie, bet absolūtie nejēgas savos pienākumos mūsu valsti ir nogremdējuši. To es nopietni.

    #234903
    shady
    Participant

    Wallaby – No adminiem neviens arī nav jaunāks par 21 gadu (par modiem gan negarantēju, jo personīgi ticies neesmu). Bez tam, kā Tu ieteiktu cīnīties ar tēmu, kur kāds subjekts ir piesmamojis, izteicis apvainojumus vai ko citu, kas neiekļaujas vispārējās ētikas normās? Nedzēst? Laipni palūgt to nedarīt? Varbūt pārpratu, nesapratu…izsaki konkrētu rīcības modeli (savu ierosinājumu), labprāt to uzklausītu. Vari darīt to man kaut vai privāti, ja nevēlies te.

    #234904
    WerNeo
    Participant

    Problēma ir tāda, ka es kā moderators nezinu savas tiesības “no”-“līdz”. Es te ļoti daudziem aizvērtu mutes, bet vortāla politika neļauj. Piedodiet, ka neprotu izprast! Ja kāds ir aizgājis, tad jāpārūpējas, lai patiesi vairs neatgriežas (u.c. lietas).

    Pie tam, jau sagaidīts biju ar vārdiem, ka es klusināšu tos, kas man personīgi nepatīk. Ka esmu tāds, kas pieturas saviem principiem. Jā, viss tas man ir, es pat nenoliedzu, bet nejūtos kā moderators, ja man netic.

    Tāpēc, pilnīgi oficiāli, uzskatu, ka man vecākā lietotāja statusu var droši ņemt nost.

    #234905
    tox3
    Participant

    Ar diskusiju slēgšanu patiešām nevajag aizrauties, un vēl jo trakāk postu dzēšanu. Klajās rupjības vajag aizmālēt, un tos, kas nespēj pieturēties pie valodas, bez mātes vārdiem uz kādu laiciņu apklusināt.

    #234906
    shady
    Participant

    WerNeo – Es uzskatu, ka komunikācijai ir liels spēks:) nebaidies uzsākt sarunu ar kādu no adminiem (mani, samuraju vai foxi). Ja mēģinājums ir neveiksmīgs, tad ej pie nākošā un izrunā neskaidrības, ierosinājumus utt.

    Man var atrakstīt privātu vēstuli (PM) jebkurš lietotājs – tas ir tikai normāli. Priecāšos par komunikāciju. ētisku apsvērumu dēļ skaļi nenosaukšu vienu no bijušajiem adminiem (ne ieks notepad, bet cita IT portāla), kurš banoja tik par to, ka lietotājs ko viņam raksta (tip tā ir lieka admina traucēšana). Domāju, ka neviens tāds no notepad.lv komūnas nav, ja būs, tad pats tādu izldinātu laukā no portāla.

    Tā kā droši…dažreiz parunājoties var atrisināt milzīgas nesaskaņas.

    WerNeo – tūlīt uzsitīšu admin tēmu.

    #234907
    Wallaby
    Participant

    Metodes ir ārkārtīgi daudz, viss ir atkarīgs no katra modera, kas viņam labāk padodas. Savulaik, kad strādāju algas darbu par adminu, ir nācies stundām nepārtraukti sēdēt forumā – lai atvairītu ļaunprātīgus lietotājus (šeit pie tam tādu nemaz nav, ir reizēm nedaudz alu iedzēruši IT speci – vairāk vai mazāk – kas vienkārši grib padiskutēt, nevis vēlreiz pateikt “Woow, ku kruts megaportāls!!!”). Ir nācies izmantot ārkārtīgi plašu arsenālu, sākot ar brīdinājumiem, PM, teiktā apgāšanu, pārvietošanu uz citām tēmām, kur tās vairāk iederas, utt. Nevis banu vai slēgt tēmu, kas liedz iespēju izteikties citiem. Ir pat gadījies “palabot” ļaunprātīgus komentārus, izdzēšot lamuvārdus kādam, lai neizraisītos nevajadzīga diskusija un naids (to jādara, kamēr neviens vēl nav paguvis izlasīt, tātad tikko posts ir uzrakstīts) . Protams, ir pēc tam gadījies pusstundu skaidroties ar autoru :D, bet tas nu ir administratora darbs. Ir gadījies, ka pat ekstremālā ātrumā piedzinu visu forumu citus topikus ar jaunu informāciju, lai negatīvā tēma noiet dziļi apakšā… viss kas ir bijis, bans uz IP ir viens no pēdējiem līdzekļiem, pie tam tēmas slēgšana visiem(!) ir vispār neiedomājams, ja tas nav saistīts ar topika normālu izbeigšanos.

    Un vēl stulbāk ir aizliegt runāt par ko citu, ne tikai par tēmu. Pirms one.lv un draugiem.lv sociālās ēras tas vēl būtu pieņemami, tagad tas ir nonsenss. Cilvēki ir pieraduši runāt par visu ko. Nelielām atkāpēm ir jābūt atļautām, citādāk cilvēkiem te vienkārši nepatiks. Nu un, protams, vēl stulbāk būtu neļaut pļurkstēt ar atrunu, ka aizsit datubāzi :mod: Ja jau ir publisks saits, tad sorry veci – nepīksti par hostingu, kaut vai tauta video te sāks lādēt iekšā. Tas ir PUBLISKS – šis vārds uzliek pienākumus>

    IMHO, šeit es vairāk izmantotu īsos banus, uz 1-2 dienām. Jo, kā jau teicu iepriekš, šeit nav ļaunprātīgu negatīvo varoņu. Un protams, ka ne jau moderatori to drīkstēs darīt, bet 1-2 cilvēki. Man ir arī tā bijis, ka pusnaktī zvana draugi uz saka “Te viens ceļ trobeli, iedo banu”. Jā, cēlos un gāju skatījos, un NEDEVU banu, bet meklēju veidus, kā to trobeli savādāk izbeigt. Ja esi iejūdzies, tad velc un nepīksti – publiskums ir pienākums, nevis izklaide.

    #234908
    WerNeo
    Participant

    Wallaby.. Es to uzņēmos un varu arī atteikties. 🙂 Un uzņēmos ne jau naudas dēļ, vai statusa… gribēju līdzēt. Arī es esmu “alus vakaros” te piedalījies, bet nevienam netraucējām, tikai offtopikā dzīvojāmies. 🙂 Tomēr tas, cik ļoti te visatļautībā aigājis viss, jau pat noņem nepieciešamību pēc moderatoriem. 🙂

    #234909
    grisha
    Participant

    Taisniiba wallaby, ja netiek rupji paarkaapti noteikumi, tad parasti noduutu pirms tam briidinaajumu (bootaa gan). 2/3 ir saprotoshas un peec tam auzas nav maniitas. Tomeer ir kadri, kas uzbrauc. Tad nu tie paliek uzmanibas centraa.

    Jaunaakais unikums bija ZuliXP, kursh saspamoja galiigi ne pa teemu masveidaa, peectam raudaaja sheit ka esot nobanots.

    Es bez liekaam paardomaam niicinu aaraa bezteemniekus un rupekljus. Vinji tikai seezh un njirgaajas par mums. KAtik nodirst kaadu.

    Lai iet uz datuvi, tur ir jautri.

    #234910
    shady
    Participant

    Bet tā jau tas tiek darīts – nevienam netiek dots bans, ja nav jau iepriekš nonācis uzmanības lokā. Un, ja arī kāds izsper ko pa traku, tad pirmo reizi parasti iedod banu uz 24h.

    Es banu nekad neesmu uzskatījis par kaut kādu varas izrādīšanu, dodu to ar nepatiku.

    Bet, ja cilvēks nevar vai negrib laboties, tad nākas dzēst, bloķēt pieeju un cīnīties ar kloniem.

    Pie mums var brīvi izteikties, bet tas nenozīmē, ka drīkst pārkāpt normas (apvainojot citus, piesaucot mātes vārdus utt…).

    Tēmas slēgšana ir koks ar diviem galiem – bet dažreiz vajadzīgs.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā