kursh no siem ssd labaks, ilgspejigaks?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) kursh no siem ssd labaks, ilgspejigaks?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162446
    albertino
    Participant
    #327312
    biivers
    Participant

    Es atvainojos, bet kā tādu stulbeni var zeme nest?

    #327313
    3Dklucis
    Participant

    Tur tak apraksts ir , tur pa 10dalam atškirība ko es nemaz neuzskat par atškirību vienam 560Mb/s.otrs550Mb/s..,bet dodu priekšrok cietamKirbulim…

    #327314
    _Mo3_
    Participant

    Nu vismaz par ilgtspējību var spriest no MTBF vērtības, kas ir 1 500 000 stundas pie A-Datas varianta, bet nu cik tas ir patiesi, to gan neņemos vērtēt!

    #327315
    biivers
    Participant

    Ar sūdainu koku sist, pat tas būtu par maz… 🙁

    #327316
    3Dklucis
    Participant

    Tev pa olām…

    #327317
    LooNeY
    Participant

    Par windows cenu ņaud, ka valdība vainīga, bet SSD var pirkt….

    P.S. ABI sū… kuri izvilks tos 2 gadus, bet pēctam sazin….

    ‘lētajiem’ (un arī ir gadījumi, ka dārgie) kingstoni vispar patīk uz papīra specifikācijām strādāt pirmos pāris mēnešus, bet tālāk kā sagribas, iemainīt nevar jo garantijā saka, ka viss norm! Sazin kapēc, bet tā ir! (pilns internets ir ar kingston (ne)gadījumiem.)

    #327318
    albertino
    Participant

    a tas adata ies uz sata 2 matesplates? sata 3 neatbalst plate

    #327319
    Aldis
    Participant

    Protams ies, tikai neizmantos pilno ātrumu. 500mb/s vietā vidēji būs ap 250mb/s

    #327320
    albertino
    Participant

    kas tad tajā adata tik briesmīgi slikts? ir kada slikta pieredze?

    #327321
    web33
    Participant

    ja mātes plate atbalsta tikai sata2 tad max no tā ssd 350mb/s kā lasīšana dabūsi ārā – nerunājot par rakstīšanu tur vēl mazāks ātrums būs .

    #327322
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Idiots salīdzina divus sūdus.

    Kāpēc ne Samsung Pro sērijas vai Intel ražojumi? Adata un karaļa akmens ir līdzvērtīgi zemākā gala mēsli.

    #327323
    Mr.Death
    Participant

    Nemaaceesju neko teikt par A-Datu, bet vispaar tas laikam ir gaumes jautaajums.

    Pats visu muuzju esmu pietureejies pie Kingston op. atminjaam un diskiem – lazjas ir bijusas tikai divas (ar Hyperx Fury 120gb, kuram peec 2. nedeeljas paraadijaaas un “iesala” paaris bad blocki. otrs taads pats eksemplaars paraadija raksturu paaris reizes pazuudot no sisteemas, peec neparedzeetiem straavas paarraavumiem (kas ir labi zinaama SSD komplikaacija), bet arii atguvaas un turpina darboties). Fataalu gadiijumu praktiski nav, suutiiti uz garantiju arii nav – visiem, kam esmu licis, visiem iet, jau vairaakus gadus, tostarp arii man (vecais v300nieks, 120 gb – 2 gadu garumaa ir pazaudeejis tikai 2%, veicot 16TB datu apmainju).

    Pieljauju ka trakie bljaaveeji un defragmentaacijas eksperti, censjaas diskus darbinaat ar kaut kaadiem veciem un kropliem sata kontrolieriem, kuriem AHCI ir svesjvaards.

    Par to, ka Intel vai Samsung ir kaut kaadaa meeraa labaaki, nestriideesjos – varu vien uz mineesjanu teikt, ka taa visticamaak arii ir, bet Kingston vismaz mani pagaidaam nav taa pa iistam pieviilis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā