Kuru radio klausaties ar interneta starpniecību?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kuru radio klausaties ar interneta starpniecību?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255492
    pats_Toms
    Participant

    Lietojot internetu klausos Radio Valmiera.

    #255493
    nevertell
    Participant

    Kodēts tur nekas netiek.

    Un kas ir skaņa ? Tās pašas svārstības- vilņi, vien ir. Kurā klasē tu vēl ej ?

    #255494
    Nelabojams
    Participant

    Mad182 wrote:

    101 vai SWH Rock, bet kopumā Internetu lai klausītos radio izmantoju samērā maz, ikdienā radio skan mašīnā.


    Nu man tieši tas pats, tikai vēl LR1 nāk klāt, jo bieži gadās braukāt pa attālām vietām (un pats dzīvoju tādā), kur ne 101, ne SWHRock naff dzirdami.

    #255495
    dwarf07
    Participant
    #255496
    KristoZ
    Participant

    Pārsvarā klausos novaoneFM, FarPastPost un radioNABA. Protams, gadās, ka pa visiem laiž tuftu, tad arī veru vaļā savu mūzikas kolekciju.

    #255497
    jazzer
    Participant

    Vairāk politika interesē, nekā mūzika. Tāpēc netā klausos Radio Svoboda. Prieks beidzot dzirdēt tīru skaņu, bez glušītājiem, kā tas bija komunistu laikos. 🙂

    A tā parasti Skonto kaut kur fonā grabina. Nu, un LR1, protams.

    #255498
    Kon
    Participant

    @nevertell

    keep powning keep powning :>

    #255499
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki, jaukie cilvēki..

    Es savā ikdienā klausos radio, kas ir ārpus LV robežām.. 🙂

    –> Death -FM

    #255500
    Kon
    Participant

    Bij tāds čujs, ka Esi metaļuga :>

    #255501
    msh
    Participant

    Parasti klausos to, kas atrodas uz cietuča [augstākais neta radio bitreic līdz šim redzētais ir 192 kbps mp3, flac neviens neta radio neizmanto 🙂 😀 ], šovakar kaut kas uznāca un uz 10 min uzliku M-1 [radijo stotis em vienas] 🙂

    Ä€, vēl paretam var izmantot PSP clip player, konkrētāk to vienu, kas izmanto shoutcast un saucas Rock, tikai tur ir tāds prikols, ka dažas reizes sanācis, ka ieslēdzot sāk skanēt tādi gabali, kas ir nevis roks, bet gan Eiropas Sūdu [Hitu] Stacijas parastais repertuārs 😀

    P.N. Tas Death FM būs jāiečeko. Es tikai baidos, ka par to sajūsmā būs mans istabas biedrs, ne es, mūsu instrumentālās gaumes pārklājas ar pašauru sektoru 🙂

    #255502
    alfinsh
    Participant

    1: Kurzemes radio

    2: EHR

    3: Star FM

    #255503
    Element
    Participant

    msh – man loti interesee uz kaadas aparatuuras tu klausies FLAC!!!! Nopietni!

    #255504
    msh
    Participant

    Latvijā – AC’97 skaņas mikrene, U-7111 pastūzis un pārītis S-30B/S-90, šeit – atkal AC’97 [tikai VIA izpildījumā], soņa kinozāle ar pieslēgtiem kaut kādiem diviem grabuļiem, izmēros kā S-30B, bet tikai viens pļurņiks un basu vispār nav. Budžeta risinājums 🙂 Vai arī PSP 3k [tantes stāsta, ka kvalitātē puļķējot ārā īpodus un vēl tur kaut ko] ar austiņām/2x1w kabatas grabuļiem.

    Nebaidies, sitamo šķīvju skaņas atšķiras arī starp 320 kbps mp3 un flac – tikai vai nu vajag puslīdz ciešamas austiņas, vai tās pašas S-30B.

    #255505
    jazzer
    Participant

    msh

    Negribu tevi apbēdināt, bet S-30B ir viens no baisākajiem draņķiem, ko vispār kādreiz ražojusi RRR. Ne augšējo, ne apakšējo frekvenču. Viens sauss un truls būķšķis.

    S-90 jau ir tuvāk patiesībai. 🙂

    #255506
    aoma
    Participant

    Īsti neierubīju, kāds sakars interneta radio klausīšanai ar skaņas formātu, varbūt kāds no ”vecajiem” to var paskaidrot?

    Ja gribam staipīties, kuram labāka skaņu kārba, taisām jaunu topiku, VEF fanātiem nāksies nosarkt, ir, jau ir tie šķībacainie krutāki, tikai tās cenas… 🙂

    #255507
    msh
    Participant

    jazzer wrote:

    msh

    Negribu tevi apbēdināt, bet S-30B ir viens no baisākajiem draņķiem, ko vispār kādreiz ražojusi RRR. Ne augšējo, ne apakšējo frekvenču. Viens sauss un truls būķšķis.

    S-90 jau ir tuvāk patiesībai. 🙂


    Nu jau jau reiz ir tāds draņķis, kam nav ne apakšas, ne augšas, tad sanāk, ka tu lieto klasiskos 2.1 vai 5.1 grabuļus – mikroskopiskas tumbiņas, kas dod daudz augšu [bet vidus izpaliek] un tāda kastīte, kas dod daudz daudz “prrrr prrrrr prrrr” 😀

    Jā, ar S-30B basiem apdolbīties nevar. Bet to tehnisku iemeslu dēļ var saprast. Mēs taču arī negribam, lai opelis corsa 1.0 spētu atvilkt uz 200 kmph? 🙂 Augšu “iztrūkums”, pieņemu, ir atkarīgs no tīri indivduāliem lielumiem – varbūt kad palikšu vecāks, man arī vajadzēs lai skaņa pa pusei sastāv no augšu “džššššš čšššš džšššš”, ko panākt ar četriem tādiem pīkstuļiem, bet patlaban pietiek ar vienu katrā tumbā 😀

    #255508
    Evers
    Participant

    Nevajag pārspīlēt, ka mp3 (no 192 uz augšu) nav klausāms. Un atkal otrādi – lai sajustu atšķirību starp 320kbps un īstu FLAC, nevajag nekādu ūberaparatūru, uz savas ~30 Ls vērtās skaņu sistēmas un tā lētākā gala Senheiser (pirms tam arī Philips) austiņām varu labi sajust atšķirību. Ja kāds nesajūt, tad viņam ar dzirdi nav tik labi, kā vajadzētos.

    #255509
    Crow
    Participant

    Nav atkarīgs tikai no bitrate (kas arī pārsvarā novelkamajās relīzēs ir VBR), ir jau tur vēl parametri (intensity joint stereo un citi joint paveidi, psihoakustiskās lamzacības). Arī atkarīgs galu galā no pašas muzičkas… kā lai to nosauc… sarežģītības.

    Bet es rādžu neklausos. Mājinieki gan žvadzina LR2 un Skonto, bet vienīgā cienījamā latviešu mūzika ir Labvēlīgais Tips, tāpēc es saviebjos katru reizi, kad tas rādža pļerkst 😀

    #255510
    Kon
    Participant

    Evers wrote:

    lai sajustu atšķirību starp 320kbps un īstu FLAC, nevajag nekādu ūberaparatūru, uz savas ~30 Ls vērtās skaņu sistēmas un tā lētākā gala Senheiser (pirms tam arī Philips) austiņām varu labi sajust atšķirību

    ABX testā Tavs placebo efekts tik ļoti smagi iesūkātu :> daiļdzirdīši atradušies :>

    #255511
    nevertell
    Participant

    Tikai noutpedā aptauja par latvijas radio stacijām beidzās ar fleimu par mp3 vs flac un par to, vai vispār ar ausi var saklausīt atšķirību.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā