Labākā GTX 760

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Labākā GTX 760

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159021
    Willis
    Participant

    Vajag nopirkt labāko no labāko no GTX 760 kartēm, salīdzinājumā nav ieliktas vēl trīs videokartes, tām ir Dual-Slot Fansink dzese, man ir bijušas kartes ar Dual-Slot un High-End desi, liekas ar Dual-Slot dzesi kartes ir daudz klusākas .

    No visām GTX 760 v-kartēm gribu izvēlēties karti ar visaugstāko veiktspēju, karti kura vismazāk sasilst un ir visklusākā .

    Videokartes prasības, lai Battlefield 3 ietu uz maksimāliem ULTRA settingiem un Battlefield 4 uz normāliem HIGHT settingiem .

    🙂 ES ZINU KA JŠªS ZINÄ€T .

    P.S.

    Pērkot Gigabyte R9 280X ir jāmaina korpuss (nelien iekšā), ar korpusu karte izmaksā pārāk dārgi …

    #303693
    nevertell
    Participant

    Parādi man kādu single-slot gtx760.

    Nēnu, var jau būt ka ir, gtx 460 bija.

    Nu lab, ir arī single slot gtx 760 no gigabikses. Drošvien no citiem ar.

    Bet tu gribi, lai mēs tagad darītu melno darbu ? Forumā apspriež idejas un dod padomus, norāda virzienu. Benčmārki ir pieejami arī tev pašam. Meklē ar vēsāko kūleri pie visaugstākā merītā patēriņa, jo ja karte ir undervoltota un underclockot’a, tad nekādu mega kūleri nevajag, lai tā būtu klusa un auksta. Ar labu kūleri tavs izredzes klokot augstāk būs lielākas. Bet te nu klokojamība variē ļoti no eksemplāra uz eksemplāru.

    #303694
    Peteris Skabarga
    Participant

    Neiedziļinoties karšu specenē, un ieraugot tās trīs salīdzināmās, uzreiz saku, neņem turbīnes tipa dzesi, nav pārāk labi, bieži jātīra.

    #303695
    Stat1CX
    Participant

    Turklāt stock dzese (turbīna) būs skaļāka par after market cooleri un dzesēs sliktāk.

    #303696
    akms47
    Participant

    Tik tiko sev pasūtīju – > https://www.dateks.lv/cenas/25/80100_microstar_geforce_gtx770_2gb_gddr5_lightning.php .

    Gaidu ar nepacietību, rīt vai parīt vajadzētu būt. 😀

    #303697
    RicoPico
    Participant

    Brīnišķīgs topiks! Kā reiz taisos sev vienu šitādu VGA iepirkt. Klau, AKMS47, kādēļ Tava izvēle krita tieši par 770?

    #303698
    Crow
    Participant

    Labākā GTX 760, you say?

    Asus ROG Mars 760

    https://rog.asus.com/276632013/graphics-cards-2/faster-than-titan-rog-launches-the-mars-760/

    Bet tas laikam nebija tas, ko domāji 😀

    More on topic: core clock pret cenu, vairāk tur nav, ko salīdzināt. Kura konglomerāta fanbois esi, to arī ņem.

    #303699
    akms47
    Participant

    Man MSI patīk. Stabili strāda. Š ī jau būs piektā karte. Vecās aizvien vēl strādā citu cilvēku datoros. Divas atdāvināju draugiem, vienu pārdevu, kad mainīju uz GTX 465. Līdz šim ņemu OC kartes 120 -160 Ls robežās, tagad gribu paņemt ko dārgāku. Varētu jau paņemt 780, bet negribas savilkt jostu uz ziemassvētkiem.

    Agrāk biju ATI fans, tagad kaut kā iegājusies NVIDIA. Vienkārši zinu, ka darbosies.

    465 vēl velk daudzas spēles, bet jau jāsāk aizmirst par max setingiem. Tāpēc būs jāšķiras no naudiņas.

    #303700
    RicoPico
    Participant

    Mani interesē kādēļ Tu izvēlējies GTX770, nevis GTX760. A Tu man te par reliģiju… 😀

    Cenu atšķirība starp šīm kartēm ir ievērojama, ko nevarētu teikt par parametriem.

    #303701
    akms47
    Participant

    Es jau atbildēju, vajadzēja uzmanīgāk lasīt. 😛

    #303702
    RicoPico
    Participant

    Nu es izlobīju sekojošo:

    Tu vēlies dārgāko 780, bet palika žēl naudas, tāpēc paņēmi 770, bet nez kāpēc nepaskatījies uz vēl lētāko 760, kura parametrāli ir uz viena plauktiņa ar 770. Kas, savukārt, noved pie konfliktējošiem faktiem: Tu vēlies lētāku VGA, bet tanī pat laikā nopērc dārgāko. Te arī radās jautājums. Iespējams, 770, tomēr, ir kāds 60 Ls vērts advantage pār 760. Es tiešām nezinu. Cerēju, ka Tu apgaismosi tumsoņu, ja jau esi izdarījis šādu izvēli.

    #303703
    nevertell
    Participant

    MSI ir tie jākļi, kas sapisa nvidia’s hārdvērisko pārsprieguma aizsardzību, lai varētu vairāk klokot kartes. MSI pohuj par drošību.

    #303704
    akms47
    Participant

    RicoPico: Gribu dārgāku, bet ne pašu dārgāko. Es jau varētu arī Titan’u pagrābt, tikai uz nomaksu.

    Te par atšķirību un man viņa atnāks par GTX 760 cenu. Tad kāpēc man jāņem 760, ja es par to pašu cenu dabuju 770?

    #303705
    RicoPico
    Participant

    Jā, nu princips “dārgākais pa lētākā cenu” ir vairāk, kā bezprecendenta gadījums. Esi ieguvējs no visām pusēm. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā