Labrīt pajo.. khmm.. SPECI!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Labrīt pajo.. khmm.. SPECI!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163178
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā var uzticēties googlei? Ar visiem saviem google dokiem/draiviem/vaibreitoriem

    Vai esat kādreiz reportējuši falšos youtube video? Googlei POHUJ, ka tik kliko…

    Ierakstiet meklēšanā:”how can you trust youtube?”

    Aizstājiet youtube ar “google”.

    Ierakstiet meklēšanā “What is HansaWorld”

    Un tad pielieciet klāt “SHIT”, “sucks”, “problem”, “not working”

    Incanti rezultāti, VA ne?!

    Un ja jums veljoprojām nešķiet ka vajag attīrīties no tiem sūdiem, tad publicējiet savus šķīstos vārdus uzvārdus un ko jūs tur saucaties par mākošiem, lai varu izveidot sarakstu ar cilvēkiem kuri ir ūberadekvāti valsts iestāžu amatiem! Varēšu iekļaut savā pretenzijā NVA.GOVNO… tfu, .LV

    #332185
    cesedy
    Participant

    Kāpēc šis idiots ir atbanots? Ar muti pastrādāja?

    #332186
    Andron MacBeton
    Participant

    Kapēc nepublicē savu darba vietu?

    #332187
    cesedy
    Participant

    Kāpēc man tas būtu jādara?

    #332188
    samurajs
    Participant

    Uzticēties internetā nevar nekam. Tāpēc cilvēkam dota smadzene, lai atfiltrētu graudus no sēnalām. Ja šīs smadzenes nav – tā cita lieta…

    #332189
    shady
    Participant

    Beton, vispār jau neviens cloud nav droši. Viss atkarīgs tik no tā vai tavai informācijai pietiek ar google drive vai vajadzīgs individuāls risinājums (nevis publiskais serviss), un ir , kad mākoņpakalpojumus labāk neizmantot vispār, nemaz nerunājot par fizisku apsardzi utml..

    Viss ir atkarīgs no informācijas svarīguma, apdraudējuma sekām un to, cik svarīgi kādam to informāciju dabūt…

    Es nevēlos par šo tēmu runāt, bet varu pateikt ko diez gan interesanti (nenosaucot nevienu vārdu – kas, kāpēc un kam). Piedalījos kāda projektā, kur vajadzēja pārbaudīt cik droša ir informācija (nav runa par mākoni). Mērķis bija tikt klāt fiziski serveriem, datoriem, kur ir vitāli svarīga informācija, objektiem bija arī fiziskā un tehniskā apsardze. Beton, tu kurš visus saukā par idiotiem, pat tev atkārtos žoklis par rezultātiem, ko ieguvām… tad par kādu vēl informācijas drošību tu sasodīts runā???

    Tavuprāt, ja dati nav piemēram googles mākonī, tad tie ir drošībā? 😀

    Zin, un Latvija ir īpaša valsts. Ja ir jāpielieto visas iespējas, tad pasākums ir vēl vieglāks. Ja man kāds iedotu miljonus par tava cietā diska satura ieguvi, tad tu man pats viņu iedotu un nosauktu visas paroles, ka tev ir kas aizskriptēts:) Beton, pamosties. Paranoja dažreiz ir laba lieta, bet dažreiz tā ir bezjēdzīga.

    Nesen ar draugu, kurš tagad dzīvo Krievijā runājamies par valstīm. Saruna beidzās ar to, ka viņš pateica tā: “zin, bet man patīk Krievija. Un tā ir vienīgā valsts, kur, ja tevi aptur policija, tu vari piedāvāt uzsaukt aliņu krogā, nebaidoties, ka par to nonāksi cietumā:)”.

    #332190
    E-500
    Participant

    Neko nesapratu, kāds var paskaidrot par ko ir runa?

    #332191
    3Dklucis
    Participant

    Es tev paskaidrsos,Betonam sākušās menešreizes,trūkums organismā,līdzeklis spirts ar ko piededzināt@!

    #332192
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē nē, teu nekas nau jādara. Gnīda.

    #332193
    ruukjis
    Participant

    Apbrīnojami – Betona dzēruma delīriji ir tikpat regulāri kā vecenēm mēnešreizes…

    #332194
    usins
    Participant

    Iepriecināšu Betonu. Ja Tu maksā nodokļus, tad noteikti man arī algā iekrīt kāds cents gada laikā no Tevis. Paldies.

    P.S.- Maksājiet nodokļus, lai man pielikumu uztaisa.

    #332195
    ctrlaltdel02
    Participant

    Folija cepurē laikam caurums parādījās, nekas beton, aizej uz kuršiem vai depo, gan jau ka tur ir spīdīgā siltinājuma ļozene ar ko caurumu aizlīmēt būs. Neķer krenķi vecais, kādreiz mēs visi mirstam, es miršu, tu mirsi, a google visticamāk dzīvos, un tie pajoliņi varēs pa saviem cloudiem dzīvoties. Var jau arī ātrāk atrisināt to broblēmu, aizpisies kaut kur vidusjūrā uz kādu salu kur nav nekādu sakaru, i tev no mums būs miers, i mums no tevis. win-win situācija.

    #332196
    Raibais
    Participant

    Shady noteikti apkopo informāciju un saemā visiem dročī lai tikai iekristu acīs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā