Labs HDD razotājs. Kāda būtu Tava izvēle?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Labs HDD razotājs. Kāda būtu Tava izvēle?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #271349
    E-500
    Participant

    Personīgi man cietnis būs paredzēts, pavisam parastam mājas datoram, kā sistēmas disks 12 stundas dienā darbosies. Ietilpību lielu nevajag pietiktu arī ar 160GB. Pašreiz ir 9 gadus vecs Maxtor cietnis.

    #271350
    Ralfie
    Participant

    Piemēram man patīk jaunie samsungi.. pagaidām labākā ietilpība/cena/performance kurus esmu testējis.. vecā paaudze gan bij brāķīgi.. un jā – lētie WD ātri raibi paliek..

    P.S. mani subjekīvie testi ir no 365*24h darbstacijām..

    #271351
    Triggers
    Participant

    Katrai firmai ir neveiksmīgi modeļi. Ja esi ko noskatījis, pagūglo konkrēto modeli.

    #271352
    Faks
    Participant

    nu nezinu personigi man visi ir WD cietie neviens nau luzis un kalpo godam 🙂 varbūt agrak pirms SATA II bija problēmas tieši nezināšu teikt bet zinu toka kalpo labi un problēmu nau saucās pērc kārtigu mantu kārtīga veikalā nevis ielu stūros 🙂

    #271353
    linx
    Participant

    Patiesībā par zaļajiem kaviāriem varu piekrist – mēnesi pusotru atpakaļ iegādājos visāda stuffa glabāšanai 2TB WD20EARS cieto disku, pēc 2 nedēļām parādījās solīds skaits ļauno bloku, aizdevu garantijā, iedeva jaunu, kuru piektdien arī aizdevu uz garantiju, jo atkal tā pati situācija. Varbūt tiešām neveiksmīga preču partija gadījusies, bet nu īsti uzticību man daudzietilpīgie kaviāri vairs neievieš.

    #271354
    Sysadmins2
    Participant

    Quote:

    Tad tas ir tavs video un tagad tu esi no Kanādas? Jeb tev klienti no Kanādas nesās klāt? :> Un no kāda zeltīta sviesta tiek ražoti raid kontrolieri, ka tie nevarētu būt līki, nobrukt, vai vienkārši būt brāķi? :>

    Kāda tev starpība kādi klienti un no kurienes pie mums vēršas. Kā tu izskaidrosi šo: Ka citi HDD diski strādā un pēkšņi šis nestrādā ar to pašu kontrolieri :D, vienkārši veršoties pie tādiem pašmājniekiem speciālistiem, ne vien tādus brīnumus izdzirdēsi.

    Quote:

    Tikpat labi līdzīgus jokus var taisīt arī softs, piemēram, linuxam (bez pielabošanas) uz dažām komplektācijām ir nejauks niķis visu laiku nejēgā parkot galviņu, radot nejauku troksni.

    “Varbūt tev vīrus softos viņus rausta ?” 😀 Lai nekas neraustītos, vienkārši uz Linux visi resursi ir pareizi jānoskaņo.

    Quote:

    Tā jau var aiztriekt arī veselu hdd uz rūpnīcu, un ķipa atjaunos tos datus par 1600$! :>

    Tikai nezkapēc viens bija bojāts ?

    Quote:

    Mans pakalpojums nav dārgs, taču kvalitatīvs, atšķirībā no visādiem prātvēderiem, kas sēž kādā šikā kantorī, kabatā diploms no iestādes, kurā viss sazombēts iekšā, bet nejēdz ne diagnosticēt, ne instalēt, un beigās vēl par to noģērbj klientam 5 ādas, pasakot, ka tā nu tas ir un savādāk nevar.

    ‘Nav dārgs!’ ir nenoteikta vienība, bet par kvalitāti šaubos, ja jau tu iesaki lietotājam šo WD disku, tad pa vārdiem ir jātbild vai arī dod 100% savu garantiju to ka tas nokalpos viņam ilgmūžīgi? Protams ka to nedosi!

    E-500 citēja:

    Quote:

    Kāds ir labs HDD ražotājs, ilgmūžības ziņā?


    Un vēl kvalitāte parasti neplīst un tai neparādās bed bloki, kā tas bija ar tavu otru disku. Kā saka, kāda speciālistam tehnika tāds viņš ir speciālists ne mazāk ne vairāk. Kvalitātei ir sava cena, vai tu pērc poļu zemenes pa 1,20 Ls vai nu pērc LV audzētas zemenes pa 2,50 Ls ir atšķirība, gan garšā, gan pēc izskata. Padomā pats cik ilgs laiks paiet viņas uzaudzēt un kādi izejmateriāli jātērē. un vēl mēs neģērbjam piecas ādas no saviem klientiem, mēs viņam piedāvājam kvalitatīvus risinājumus un tehnisko izpildījumu, bet par pazaudēto laiku ir jāmaksā, tikai laba kvalitāte maksā labu naudu. Arī slimnīcā ir jāmaksā diagnostika, tas nekas ka ārsts tavu plaušu vienkārši paklausīja. Ir dažādi ārsti, viens pa 5 Ls tev to paklausīsies un pēc tā teiks lai tu ej mājās, cits atkal pa 20 Ls kaut ko saklausīja un nosūtīs tevi uz rentgenu. Es nedzīvoju kā citi ar padomju laiku domāšanu!

    P.S. Nav starpība vai tas ir pašmāju vai diplomēts speciālists , uzreiz varu pateikt vienu, laba datorspeciālista vizītkarte ir viņa paša sistēmas bloks, viņa tehnikas tehniskais stāvoklis, viņa darbagalds, nepieciešamā tehnika diagnostikai (:D tā taču visa tehnika lohiem domāta, pats kādreiz tā izteicies), automašīna ar kādu viņš ierodas pie klienta, apģērbs, u.t.t tas norāda ka cilvēks novērtē savu darbu un viņš ir sava veida vizītkarte kvalitātei, tādus sūdus viņš tev nepiedāvās.

    #271355
    ruukjis
    Participant

    Siseni, tava vēlme uzprasīties uz kašķi ir apbrīnojama – tu pat nonāc pretrunās pats ar sevi:

    “nevertell, beidzot kaut ko prātīgu šeit dzirdu, respect!”

    Tajā pat laikā uzbrūc Everam par vēlmi iegādāties Blue Caviar, turklāt, tu pat nezini kādu modeli viņš grib iegādāties – ne jau visa Blue sērija ir metama.

    P.S.

    Ever,kāpēc tu izvāci savu foršo parakstu?

    #271356
    TokRa
    Participant

    WD līdz 500GB.

    #271357
    Evers
    Participant

    Kas gribēja, apskatījās, bet nu lai jau pakarājās vēl. 😀

    #271358
    Foxsk8
    Participant

    Man ir šādi HDD:

    Exelstore vai kā viņu tur sauca – darbojas jau 6 gadus, SATA paveids

    Western Digital – 500 GB – darbojas jau ideāli gadu

    Seagate Baracuda – Darbojas ideāli 3 gadus

    Samsungs – nomira pirms 3 mēnešiem.

    Savā topā lieku šād:

    Seagate

    Western

    Un tad visi pārējie

    #271359
    Arcis
    Participant

    Man atkal jāpiebilst foxam, ka pašam personīgi 120 GB samsung darbojas bez problēmām ~ 6 gadus, bet samsung 640 GB – ~ 4 gadi 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā