Labs nāk ar gaidīšanu, telefons – ar lozēšanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Labs nāk ar gaidīšanu, telefons – ar lozēšanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155813
    shady
    Participant

    Ilgi gaidītais 16.janvāris ir klāt, un beidzot esam apkopojuši visus konkursa dalībniekus. Š oreiz aktivitāte bija necerēti liela, līdz ar to arī pārbaudīt un apkopot visus gandrīz 700 pretendentus nācās krietni ilgāk. Kāds ieminējās, ka jautājumi esot pārāk viegli, bet redz ka ne, viens jautājums iegāza lielāko daļu to, kuri palika aiz svītras, un līdz izlozei netika bez dažiem dalībniekiem tieši puse. Š oreiz, gods godam, visi centušies ievērot konkursa nolikumu, bet bijām ļoti vīlušies, ka daži, pat pareizi atbildot, tomēr neizdarīja visu, un pat jau ar „sūnām apaugušie” Notepad.lv lietotāji, cerēja, ka viņu segvārds ir tik atpazīstams, ka nenorādīja savu vārdu vai telefona numuru. Nu nepatīk mums negodīga spēle, lai arī sociālajos tīklos nācās saskarties ar lielu skepsi šajā jautājumā. Neko darīt, jo vienmēr jau būs neapmierinātie, un ja balvu iegūst kāds jaunpienācējs, tad vecie kadri atkal sūrojās, ka netaisnīgi, bet ja balvu iegūst kāds atpazīstams lietotājs, tad uzreiz klīst runas par administrācijas ielikteni. Kā arī noteikti neietekmējāmies no jaukajām vēstulēm, kuras saņēmām. Protams, bija interesanti uzzināt, ka ir cilvēki, kuri jau gadu ir bez telefona, vai kāds paziņo, ka jau sen ir pelnījis šo telefonu. Te dažas pērles:

    Quote:

    „Es ļoti vēlos šo telefonu jo man nav naudas jaunam un manam tagadējam telefonam nav pat modinātājs.


    Quote:

    Es vēl pašlaik par visiem konkursiem kur var dabut tel. man nav gadijies laimēt.:(

    Tāpēc ļoti vēlos iegūt šo telefonu,ceru ka Jus mani sapratiesiet.”


    Quote:

    „izvēlies mani. es taču esmu pelnījusi jaunu telefonu!”


    Quote:

    „Labdien ?

    Cik cilveki var laimēt NOKIA 300 ASHA?

    Ja kādi 10 tad es būšu tajā sarakstā”


    Quote:

    „Kas uzvareja konkursa par Nokia 300 ASHA

    Ja es tad kur ir mana izszina?”


    Quote:

    „Telefons : – nav tapec gribu uzvaret.”

    Tā nu, buroties cauri atbilžu gūzmai, esam nonākuši finišā. Tādēļ ņemiet par labu kā ir, un izloze ir veikta ar aizvērtām acīm spaidot pogu, un šoreiz kādam laimīgais skaitlis ir 215.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_uzvaretajs_1.png[/img]

    Un ko gan par to varu teikt, ir cilvēki, kuri ir ļoti pārliecināti par izvēlēto, bet ir, kuri visticamāk paļaujas uz google iespējām. Un tā, fanfarām skanot, paziņojam pareizās atbildes:

    1. Ar kādu operētājsistēmu darbojas tālrunis Nokia Asha 300?

    a) Series 60

    b) Symbian Anna

    c) Series 40

    2. Ar ko īpašs tālrunis Nokia Asha 300?

    a) Pirmais S40 platformas tālrunis ar Touch and Type

    b) Pirmais S40 platformas tālrunis, uz kura iespējams spēlēt Angry Birds

    c) Pirmais S60 platformas tālrunis ar Touch and Type

    3. Ar kādu procesoru aprīkots tālrunis Nokia Asha 300?

    a) 680 MHz

    b) 1 GHz

    c) 150 Mhz

    Kāds šobrīd laikam ir dikti izbrīnīts, bet dzīves realitāte ir tāda, kāda ir, un dusmīgie putni šoreiz iegāza dažus simtus lietotāju. Tādēļ iesakām, uzticies sev, bet pārbaudi, un nākošajos konkursos esiet vērīgāki. Un kā jau sapratāt, tad šogad ceram palutināt savus lasītājus ar konkursu dažādību.

    Un tā, ja runājam par uzvarētajiem, tad ceram, ka šī konkursa Draugiem.lv lapas sekotāja un ziņas ieteicēja Iveta Minka, kura tiek pie pārsteiguma balvas no mūsu portāla un Nokia, turpinās sekot aktivitātēm mūsu portālā, un to arī turpmāk ieteiks darīt saviem draugiem. Bet galvenās balvas ieguvēja ilvy ar prieku izbaudīs Angry Birds spēlēšanu šajā telefonā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_sarakstsuzvaretajs_1.png[/img]

    Tā nu apsveicam laimētājus, un jau pavisam drīz gaidiet ko jaunu, tādēļ neaizmirstiet ielūkoties mūsu twitter kontā @notepadlv, vai draugu lapā – Notepad.lv un, protams, šeit, jo nekad jau nevar zināt, ko, kad un kur izdomāsim nākošajā reizē.

    #281414
    buldozers
    Participant

    ****** ***!!!!!!! :@

    #281415
    pelmenis08
    Participant

    Kas par sviestu.. 😀 Nopietni ANGRY birds?:D par so sasmejos.. Bet nu sveicu uzvarētāju! Laigan esmu nedaudz vīlies, jo atbilde uz otro jaut pat savā ziņa ir komiska.. Bet nu ko darīt.. skatīsiemes, kas notik tālākajos konkursos!

    #281416
    swarka
    Participant

    Sveiciens Ivetai un Ilvy… 🙂

    P.S. pirmais touch and type s40 bija X3-02… 🙂

    #281417
    lindinya
    Participant

    Douuh , tuvu īstajam numuram. 😀

    Apsveicu Ilvy 🙂

    #281418
    samurajs
    Participant

    Sveiciens laimīgajiem uzvarētājiem! Un regulāri iegriežaties Notepad.lv, jo līdz nākamajam konkursam nebūs ilgi jāgaida!

    #281419
    samfira
    Participant

    Khe, vismaz manas atbildes arī bijušas pareizas (lai gan ilgi un dikti šaubījos par tiem ANGRY birds)! 😀

    Katrā ziņā, apsveicu uzvarētāju! 🙂

    #281420
    pelmenis08
    Participant

    Un vari iečukstēt par ko būs konkurs un kāda būs tā balva?

    #281421
    web33
    Participant

    Es nekad neko neesmu vinnējis tāpēc nepiedalījos un nepiedalīšos arī turpmāk .

    #281422
    Raivix
    Participant

    Apsveicu uzvarētāju! Lai kalpo ilgi un labi! 🙂

    #281423
    samurajs
    Participant

    Varu tik pateikt, ka konkurss būs par godu ļoti nozīmīgam notikumam. Vairāk neko nevaru izpaust – komercnoslēpums, kušššš…! Seko Notepadam līdz katru dienu un tu uzzināsi pirmais! 😉

    #281424
    Lauricimo
    Participant

    Vispār uz viņa iet tikai Angry Birds Lite, bet tas tā 😀 😀 😀 😀

    #281425
    robis97
    Participant

    Em tikai tagad saku domat kas butu ja es dabutu balvu ? ka es lidz vinai tiktu 😀 (mashinas nav, naudas autobusam nav ?) 😀 Bet vienalga nakamaja piedalishos

    #281426
    gatis.jurevics
    Participant

    Tik tuvu! 😀

    Apsveicu! 🙂

    #281427
    BERILS
    Participant

    Apsveicu uzvarētāju 🙂 !

    Tomēr dubultveiksme nav ar mani 😀 !!

    #281428
    Kon
    Participant

    Lai arī cik tas nebūtu nožēlojami, man ir līdzīgi principi 😀

    #281429
    akms47
    Participant

    Apsveicu uzvarētāju.

    Jauki, man ar bija pareizas atbildes. 😀

    #281430
    intrudery
    Participant

    sev vien zināmu iemeslu vadīts atmetu versiju par angry birds jau pirms guugloju 😀

    urāā uzvarētājiem!! 😉

    ps.

    Niks no ekrānšāviņa “telefons4” 😀 daudz taadu bija?

    #281431
    memorex
    Participant

    Konkursā nepiedalijos, nemaz nezināju ka tāds bija, bet tāpat 2. jautājums ir nekorekts, jo tā ir 1.8MB.jar aplikācija, ko var darbināt arī uz citiem S40 touchscreen telefoniem. Nav jau pirmā reize, kad LV IT portāli nepārdomā konkursa jautājumus! Protams sveikts uzvarētājs!

    #281432
    shady
    Participant

    Ja būtu mūs apmeklējis regulāri, tad noteikti zinātu, jo konkurss aizsākās jau decembra beigās. Konkursam jautājumus negudrojām mēs, tie tika atsūtīti no Nokia. Un ja pameklētu informāciju, kā tiek tālrunis pozicionēts, tad nerastos šaubas par atbildēm.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā