Labvakar meklēlju cilveku kurš var atdzīvināt routeri.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Labvakar meklēlju cilveku kurš var atdzīvināt routeri.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157650
    Faks
    Participant

    Pats Stāsts

    Labvakar cienijamie notepad lietotaji un iedzīvotāji nu tad lieta tāda kādu laiku atpakaļ nobrucināju routeri uztstādot pašu pēdējo build DD-WRT [stable versjija gaja nedzina portus …] kurš gan prasija kā sakās nightly build man likt neviens cerība izspiest vairāk no tā mazā rīka protams zinu ka daudzi pateiks uzliec uz kādas vecās kastes pfsense piemauc klat vienu nic klat un vāle bet šinī gadijuma man ir vajadzīgs kas prastāks līdz pārveidoju visu projektu Network infrastructure.

    Ko Vēlos Iegūt.

    Ja ir ies iespējams protams atdzīvņat sekojosa modeļa routeri TL-LINK WR741ND[Power 9V == 0.6A]-[V4.3] ar JTAG palīdzību vai COM Portu.

    (ja man būtu visi rīki un vadi protams pats izdarītu bet man viņu nau… ] samaksa simboliska alus vai jebkas cits uz 5ls !

    Simtomi Routera

    No LED deg tikai POWER vis parejais neiet [medz caur ping pa rentam iet cauri]

    P.s

    Droši PM man tālāk visu sarunāsim kas un kā lielākai skaidrībai atrodos Ä€genskalnā.

    #293379
    cesedy
    Participant

    Teikšu godīgi – gandrīz acis izmežģīju šo lasot!

    #293380
    Aldis
    Participant

    Grūti ko saprast.. jap..

    Š…ēmi oficiālo firmwari? https://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WR741ND#down

    #293381
    Faks
    Participant

    tici man ja … ko jus visi nesaprotat ja es vel saprastu ^^ ideja tami ka mekleju cilveku ar aprikojunu un zimāšanam kurš var pēc shēmas uzlodēt vadus lai vair jtag vai com porta connect un atdzivināt verķi.

    parasts tftpd negaja un ssh ari noprotu pēdējais mēģinājums.

    #293382
    shady
    Participant

    Man šķiet, ka Aldis un cesedy bija domājis tavu pareizrakstību nevis neizpratni tēmas problēmā.

    #293383
    viesic
    Participant

    varu palīdzēt, ja flašojot neesi bootloaderi nogrāvis.

    #293384
    Faks
    Participant

    ja ar mieru nu tad var pameginat bootloaderim jabut dzivam cik man zinams jo biju parits testus izdzinis

  • piramis kad vis notika http routera lapa bija balta lapa nozime vel dzivs

    pings ari bija atbildejis man paris reizes ar zemo ttl nozime vel dzivotajs

    vel viens moments dhcp medz izmest automatisko ip bet noprotu tas ir failsafe uz ddwrt kurs dod ip vinam.

    Pilns Hard Reset taisits ar visiem power cycle .


#293385
Andron MacBeton
Participant

A nahuj jāžvankst? Normāli runāt neprot?

Vārās par kaukādiem pingiem un ttl-iem, lai gan nejēdz elementārus tīkla pamatus.

Tuparilie amatieri.

#293386
Faks
Participant

Tēma Slēgta var dzēst ārā .

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā