Laika pakāršanās uz mobilā telefona [30.okt.]

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Laika pakāršanās uz mobilā telefona [30.okt.]

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155226
    shady
    Participant

    Sveiki kolēģi un mūsu lasītāji.

    Š onakt aizsēdējos darbos pārāk ilgi un pamanīju jocīgu “gļuku” uz 2 no 4 telefoniem.

    Man uz galda bija divi SE viedtelefoni (ar atšķirīgām android versijām) + parastais “ne-viedais” + sievas viedtelefons. SE Viedtelefoni bija interesanti “nokārušies”, jo ekrāna vidū laika widžets rādīja atšķirīgi no ierastā – labajā stūrī esošā.

    Š eit screens, lai labāk izprotams:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_screenshot_20111030_0310_1.png[/img]

    Interesanti, ka laiks bija pakāries ne tikai tad, kad mainījās laika pāreja, bet arī stundu iepriekš.

    Vēlos dzirdēt citus, kam bija problēmas ar laiku šonakt mobilajos tālruņos? Nosauciet arī lūdzu savus modeļus, lai varbūt atrastu kopsakarību. Š obrīd izskatās pēc neizprotama SE gļuka, jo vienīgais, kur izpaudās problēma no man pieejamiem tālruņiem, bija tieši SE, jo sievas viedtelefons (arī android) rādīja visu pareizi.

    #277521
    shady
    Participant

    Ehs.. pagāja laiks un pats atjaunojās uz pareizo laiku. Laikam no rīta, kad pārējie pamodīsies, neko nevarēs pateikt 🙁

    Bet, ja nu tomēr…droši sakiet!

    #277522
    samurajs
    Participant

    Tas SE laika vidžets ir patstāvīga aplikācija ar savu procesu. Un ar to Android izrīkojas tāpat kā ar jebkuru citu procesu: kad procesors iet gulēt, nevajadzīgie procesi tiek apturēti. Tas tāpēc, lai taupītu bateriju. Š oreiz aplikācija nav korekti startējusies, tāpēc arī tā sanāca. Man arī tā bija.

    Risinājums: Uzmet kādu no Task menedžeriem, piem. Adao, un uzliec, lai viņš 15 vai 30 min. pēc displeja nobloķēšanās nokauj visus procesus, bet pulksteņa vidžetu un modinātāju ieliec “Ignore” listē.

    #277523
    shady
    Participant

    Bet problēma jau tajā, ka abi rādītāji nerādīja pareizu laiku, kā arī tālrunis neizpildīja uzdevumus, kas bija atkarīgi no laika. Laiks vienkārši iesprūda. Un tas notika 2 reizes abiem telefoniem.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā