Laiks vīriem – World of Tanks videoapskats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Laiks vīriem – World of Tanks videoapskats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151725
    zivs
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/sz7yhr176spfy1l32oa.jpg[/imgl] Š oreiz piedāvāju iepazīties ar vienu, visnotaļ oriģinālu datorspēli no Baltkrievijas, kas noteikti ieintriģēs Otrā Pasaules kara un bruņutehnikas interesentus – World of Tanks!

    World of Tanks ir ievērības cienīga jau ar to vien, ka tā ir vienīgā MMORPG veida spēle ar Otrā Pasaules kara tehnikas tematiku, to izstrādā WarGames.net studija, kas jau ir iemantojusi kara spēļu fanu uzticību ar savu atzinīgi vērtēto Massive Assault spēļu sēriju, kā arī ar augsto vēsturisko precizitāti tanku uzvedībā, raksturlielumos un izskatā. Kā nekā – pie spēles modeļi ir tapušu konsultējoties ar vēsturniekiem un tā laika bruņutehnikas pazinējiem.

    Lieki nedzesējot muti, piedāvāju noskatīties manu jaunāko atklājumu bezmaksas spēļu pasaulē:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YMTxU4L5VZw[/youtube]

    Raksta avots

    #242392
    Daivana
    Participant

    Man patika apraksts/apruna un rada vēlmi izmēģināt spēli.

    #242393
    DMG
    Participant

    Video apraksts ir ļoti labs. ceru būs tādi video arī citām spēlēm ne tikai online tipa.

    #242394
    Kon
    Participant

    Wuu skaties un liec aiz auss visu, ko dzirdi

    #242395
    root
    Participant

    Amerikas karogs 😀 Fuck Yeah :DDD

    #242396
    iKey
    Participant

    Varēji pieminēt, ka paies kāds laiks, kamēr jamie apstiprinās reģistrāciju

    #242397
    zivs
    Participant

    Man nekas nebija jāapstiprina un betās nebiju pieteicies – aizgāju uz .ru lapu, reģistrējos, uz pastu atnāca parastais confirmation pasts un pēc 2min jau bija funkcionējošs un lietojams konts .. 😮

    #242398
    Crow
    Participant

    Hmmnja. Nu pēc skata atgādina tādu konteri ar tankiem. Kaut kāda bleķa kaste baigā hodā nesās pa lauku, pagriezienus un citus manevrus izdara momentāni. Tanku vada viens pats supercilvēks, kas varen veikli apkalpo gan lielgabalu, gan ložmetēju, gan vada pašu mašīnu. Atliek minēt, vai blieziens pa Tīģera degvielas bākām no T34 atņem tikai ceturto daļu no “dzīvībiņām” vai uzreiz nahrenizēt, kā būtu jābūt.

    Bezmaksas un online, protams, ietekmē to, cik augstā līmenī var realizēt to visu, taču… es labāk tomēr eju spēlēt “zagto”, modoto Battlefield 1942, pret botiem, sorry.

    #242399
    zivs
    Participant

    Īsti nav tā, ka tanku vada viens supercilvēks – pie noteiktiem bojājumiem var satraumēt arī ekipāžu (kas ir 3-5 cilvēki?), tas ir, ja satraumēs lielgabala šāvēju, viņa precizitāte dramatiski kritīsies, ložmetējniekiem tas pats, ar rāciju sakariem līdzīgi, vadītāju arī un tā tālāk. Respektīvi, tu esi tanka komandieris, bet tankā ir tava apkalpe (kas laika gaitā attīstās un pilnveidojās). 🙂

    Neskati vīru no cepures – nemaz tik viegli tās lielās bleķa kastes kontrolēt nav .. :lala:

    Un tas, ka spēle ir bezmaksas, nenozīmē, ka tā ir automātiski nekvalitatīva un “zemā līmenī” (kas ir common stereotips par freeware lietām vidējā komercspēļu pircēja/zagļa domāšanā) – domā, ~150 cilvēku lielais kantoris par baltu velti tādu taisa? Tur ir apakšā budžets. Iespaidīgs budžets … 😉

    Es nemēģinu tagad piespiest baigi mīlēt un cienīt visu, ko es apskatu, es vienkārši norādu uz lietām, par kurām parasti ir greizs viedoklis un tā .. :p

    #242400
    Nelabojams
    Participant

    Neaizraujos ar on-line spēļukiem (ta vispār ne ar kādiem), bet par apskatu autoram cepumu kārba, jej bogu! Forši uztaisīts.

    #242401
    80MXM08
    Participant

    Laiks vīriem WTF!?!?!?

    Tu domāji laiks notrulināt savu stulbo smadzeni vēl vairāk

    #242402
    zivs
    Participant

    80MXM08 wrote:

    Laiks vīriem WTF!?!?!?

    Tu domāji laiks notrulināt savu stulbo smadzeni vēl vairāk

    Saka kāds, kas vispār izceļas ar reti truliem komentāriem jebkādās tēmās. :>

    #242403
    Evers
    Participant

    Viņš spēlē LineAge 2, ārkārtīgi prātu asinoša spēle! 😀 Bet vispār mmorpg (vismaz 9dragons) lai vai kādā atkarībā ierauj, bet smadzeni nodarbina daudz vairāk, kā šāda te vai kautkāds BF vai CS. Tieši tapēc arī pametu novārtā, brīvā laikā jāatpūtina smadzene nevis jāmoka. 😀

    #242404
    Crow
    Participant

    Zivsjaunskungs… nu nākamreiz pastāsti to visu reviewā, jo es jau esmu tāds komercspēļu zaglēns, kas domā tieši tā, kā tu saki 😀 Tieši tāpēc arī gribas “zagt” spēlītes, ka nekad nevar zināt, kas tur būs un nebūs. Un reviews tomēr ir un paliek viena cilvēka pieredzes apkopojums.

    Forši būtu, ja apkalpe būtu reāli spēlētāji, kam jāsadarbojās savā starpā. Komandieris, izliecies pa lūku, blisinās ar binokli apkārt un pēkšņi (spiež podziņās vai miķī bļauj): “Š turmovij ķigr! Igorič, bašņu na ļevo!”. Komandieri noceļ ar ložmetēju. Tēmētājs: “Ogoņ! Mihal, mļe, otzoviķ grupu Vodaka, ģerevņu nam ņesģeržaķ. Iģom na taran.”

    …nu jā, aizrāvos ar dumībām atkal. Nav jau aizliegts vēl 😀

    #242405
    iKey
    Participant

    zivs wrote:

    Man nekas nebija jāapstiprina un betās nebiju pieteicies – aizgāju uz .ru lapu, reģistrējos, uz pastu atnāca parastais confirmation pasts un pēc 2min jau bija funkcionējošs un lietojams konts .. 😮


    heh, pēc tam arīaizgāju uz to RU lapu. biki paspēlēju…

    Pēc kāda brīža gribēju vēl paspēlēt tanciņus, bet servaks pārbazts 🙁

    #242406
    iKey
    Participant

    velns, pārlūka vainas dubultposts…..

    #242407
    _Mo3_
    Participant

    priekš bezmaksas spēles izskatās tīri neko!+

    #242408
    Evers
    Participant

    Crow, labs! :D:D:D

    #242409
    zivs
    Participant

    Crow wrote:

    Zivsjaunskungs… nu nākamreiz pastāsti to visu reviewā

    Atzīstu, ka tā ir mana vaina, ka par to nepastāstīju apskatā – nākamreiz centīšos laboties (jo plāns bija stāstīt, bet tādā karstumā es ar grūtībām jau šīs trīs minūtes ierunāju .. ), bet ar to sīkumaino stāstīšanu ir tā, ka, ja video ir virs 4-5min, retais vairs to gribēs līdz galam noskatīties, ja vien tas nebūs pārbāzts ar jokiem/joku bildītēm (skatīt vecos ierakstus) … Koks ar diviem galiem – vai nu īsi un vispārīgi, bet noskatās visi un visi uzdod jautājumus, vai gari, plaši, bet retais noskatās līdz galam un uzdod jautājumus tāpatās … 🙁

    #242410
    intrudery
    Participant

    Crow wrote:

    Zivsjaunskungs… nu nākamreiz pastāsti to visu reviewā, jo es jau esmu tāds komercspēļu zaglēns, kas domā tieši tā, kā tu saki 😀 Tieši tāpēc arī gribas “zagt” spēlītes, ka nekad nevar zināt, kas tur būs un nebūs. Un reviews tomēr ir un paliek viena cilvēka pieredzes apkopojums.

    Forši būtu, ja apkalpe būtu reāli spēlētāji, kam jāsadarbojās savā starpā. Komandieris, izliecies pa lūku, blisinās ar binokli apkārt un pēkšņi (spiež podziņās vai miķī bļauj): “Š turmovij ķigr! Igorič, bašņu na ļevo!”. Komandieri noceļ ar ložmetēju. Tēmētājs: “Ogoņ! Mihal, mļe, otzoviķ grupu Vodaka, ģerevņu nam ņesģeržaķ. Iģom na taran.”

    …nu jā, aizrāvos ar dumībām atkal. Nav jau aizliegts vēl 😀

    Pamēģini battlefield 2 modu – Project Reality …

    tur ir tāda sistēma .. lai tanku vadītu vajagh 2+ cilvēkus, minimapā pretiniekus lāgā nerāda. tik klausies austiņās kā tavs biedrs kliedz: “210, RPG!” un griez torni līdz kompasa atzīmei 210 .. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā