Lattelecom dubulto televīzijas kanālu skaitu ar ieraksta funkciju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Lattelecom dubulto televīzijas kanālu skaitu ar ieraksta funkciju

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154373
    shady
    Participant

    Lattelecom ir dubultojis to Interaktīvās TV kanālu skaitu, kam pieejama raidījumu un filmu ierakstu funkcija – turpmāk skatītāju iecienītā un populārā ieraksta funkcija būs pieejama jau 28 televīzijas kanāliem. Turklāt ierakstītie raidījumi un filmas būs pieejami 7 dienas līdzšinējo 5 dienu vietā.

    Lattelecom Interaktīvā TV ir šobrīd ir pats progresīvākais televīzijas pakalpojums Latvijā, kas nodrošina plašu interaktivitāti un iespējas skatītājam pašam kontrolēt, ko un kad skatīties.

    „Mūsu Interaktīvā TV ir nostiprinājusi jaunus televīzijas skatīšanās paradumus – skatītāji savus iemīļotos raidījumus vai filmas var vērot tad, kad ir vēlme un laiks, nevis tad, kad to nosaka TV programma. Īpaši vasaras periodā šādai iespējai ir liela nozīme, jo daudz laika pavadām ārpus mājas. Ieraksta funkcija ir viens no populārākajiem Interaktīvās TV pakalpojumiem, tāpēc mēs ne tikai dubultojām kanālu skaitu, bet arī pagarinājām ieraksta saglabāšanas laiku,” stāsta Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

    Š obrīd ar ieraksta funkciju pieejami sekojoši kanāli LTV, LTV7, LNT, TV5, TV3, TV6, TV3+, PBK, Eurosport, Eurosport 2, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Discovery T&L, NBA TV, RTR Planeta, NTV Mir, Ren TV Baltija, Sony Entertainment Television, Universal Channel, Fox Crime, Fox Life, Showtime, Dom Kino, Russkij Illuzion, KHL, ESPN Americai un Concerts HD. Izmaiņas notiks automātiski, skatītājiem nekādas papildus darbības nav jāveic.

    Par TV ieraksta funkciju

    TV Ieraksta funkcija dod iespēju skatīties, ko un kad vēlies. Piemēram, ja gribi noskatīties sen gaidītu filmu, bet tieši tajā laikā neesi mājās,vari raidījumu vai filmu ierakstīt un noskatīties tad, kad Tev ir laiks. Sliktās ziņas var patīt uz priekšu, labās – nopauzēt, bet apnicīgās reklāmas- vienkārši pārtīt. Atrodi pārraidi, kuru vēlies ierakstīt un spied TV pults pogu “actiņa”, un programma tiks ierakstīta. Tas ir tik vienkārši! Ieraksti tiek glabāti 7 dienas. Ierakstītos raidījumus atradīsi, nospiežot TV pults zilo pogu – Mans konts, sadaļā TV ieraksti un Nākotnes TV ieraksti.

    Lattelecom Interaktīvā TV ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā televīzija Latvijā, kas nodrošina plašu interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties – ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, kurā var redzēt jaunākās filmas no tādām Holivudas kompānijām kā Sony, MGM, Regency, vēlāk arī Warner Bros, 20th Century Fox, u.c., pārraižu arhīvu, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas, t.sk. izbaudīt TV skatīšanos augstākajā- HD (augstas izšķirtspējas) kvalitātē.

    Vairāk informācijas un video pamācībā https://jaunumi.lattelecom.lv/

    #272128
    shadowmen
    Participant

    Problēma tikai tā,ka paša lattelecom nets nepavelk savu tv…viss pārējais jau būtu pieņemams…Un arī + tā jau dārgajam dsl internetam maksāt vēl piečuku,par nekvalitatīvu tv,nu paldies,laikam nē 🙂

    #272129
    msh
    Participant

    Kas tad DSL ir tik dārgs, kā tu stāsti? 😀

    #272130
    shady
    Participant

    Man mājās ir Lattelecom interaktīvā TV + internets uz vairākiem PC – kopumā esmu ļoti apmierināts.

    Agrāk biju “Mits” lietotājs, lai arī par to sūdzēties arī nevarēja, tomēr nenožēloju savu izvēli. It īpaši šī TV ierakstu fīča – ļoti laba, jo ir reizes, kad gribas ko redzēt ari pa TV un parasti dotajā brīdī nav laika.

    #272131
    shadowmen
    Participant

    Fīča ir laba,bet ja ir jāmaksā 15ls par 8mbit netu un tas nespēj pavilkt interneta tv(lai gan lai palaistu augstākajā kvalitātē uzrādās nepieciešami 2 mbit),tad kāda vella pēc maksāt 15+5ls=20ls,par sūdīgu netu+tv,kuru nevelk normāli…

    Karoč sačakarējos,domāju,ka runa ir par jauno interneta tv(lattelecom.tv)….pret šo(ķipa parasto) tv nekādu pretenziju nav,cik nu viņa ir nedaudz izbaudīta….

    Bet pa lielam ideja nemainās-lattelecom uzlabo pakalpojumus,kas tā jau ir labi,bet lejas gals slīkst arvien lielākos dubļos…būtu pacentušies ieviest kārtīgu netu arī ārpus Rīgas,par normālu samaksu un vairāk piestrādātu pie interneta tv,jo ideja laba,tik ja vēl to labi apstrādātu…

    Es man liekas mūžam nepārdzīvošu,ka man jāmaksā 15 ls par sūda 8 mbit,kamēr Rīgā esošajā dzīvoklī par 15 ls ir 100mbit nets+tv ar visiem šitiem kanāliem utt….un tas ir kaitinoši 🙂

    #272132
    shady
    Participant

    Ak..nu jā – esmu Rīgā:)

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā